Autor Tema: PES 2009 ~ Pomoč i pitanja  (Pročitano 236000 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

schumi065

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #30 poslato: 7. oktobar 2008, 07:20:08 »
Meni se isti problem desavao samo na rezoluciji 1152x864. Iz nekog razloga igra na toj rezoluciji se vrti na 75fps i brza je 300 na sat. Pojma nemam zasto se kod tebe to desava na svim rezolucijama. Pokusaj ukljuciti vsinc a iskljuciti frame skiping u cnfig. Takodje mozes pokusati sa progamom nhancer kojim mozes popaliti sve detalje na max pa mozda ti to nekako ogranici fps jer mislim da je u tome problem. Probaj sa programom fraps vidjeti na koliko fps-a ti se vrti igra.
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Original
« Odgovor #31 poslato: 7. oktobar 2008, 10:46:07 »
Mozda nije trebalo da otvaram temu, ali nisam siguran gde da postavim pitanje, pa neka moderatori ako smatraju da treba prebace.

Naime, kao sto znamo original izlazi 17-og, to je jos nekih desetak dana. Kolika ce biti cena kod nas ne znam, ali mi se svidjaju cene na netu za tzv. pre-order. Na primer, na Sendit.com, verzija za PC je €21.4 + postarina koja izadje oko €2.5, sto sve u svemu izadje nepunih 25 evra ili ti oko 2000 dinara. I prosle godine sam narucio kod njih PES, tada je vec bio izasao i kostao me je 29 i kusur evra. Hteo sam vec juce da narucim, rekoh verovatno ce podici cenu kad igrica izadje, medjutim ne mogu da izvrsim uplatu. Prosle godine sam platio preko Vise Virtuon, ali sada ne moze. Tako da me interesuje da li je neko mozda narucivao nesto kod njih i placao preko Virtuonke ili mozda zna neki drugi sajt sa igricama kojim se moze placati ovom karticom. Ja sam na nekim gledao, ali nema Srbije pri registraciji.
 

cashier77

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
    • http://www.mypage.com
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #32 poslato: 7. oktobar 2008, 11:51:09 »
Javi mi se porukom, ostavi mi MSN da se cujemo...
 

ShadowS

  • Gost
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #33 poslato: 7. oktobar 2008, 23:15:21 »
pes2009.exe-Unable To Locate Component

This application has failed to start because d3dx9_30.dill was not found.Re-Installing the application may fix this problem                                                                                                                                                 Ljudi zbog cega se ovo pojavljuje braco pomagajte
 

set

  • Vreo ko Afrika
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 540
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #34 poslato: 7. oktobar 2008, 23:26:19 »
Citat: ShadowS;381725
pes2009.exe-Unable To Locate Component

This application has failed to start because d3dx9_30.dill was not found.Re-Installing the application may fix this problem                                                                                                                                                 Ljudi zbog cega se ovo pojavljuje braco pomagajte
Reinstaliraj directX
 

MilosPO

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #35 poslato: 8. oktobar 2008, 17:22:03 »
Moze neko da mi kaze da li ce biti C.Zvezde i Partizana u igri?
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #36 poslato: 8. oktobar 2008, 18:24:33 »
Citat: MilosPO;381919
Moze neko da mi kaze da li ce biti C.Zvezde i Partizana u igri?


Bice samo Zvezda po slikama koje smo gledali. ;)
A za Partizan mogu da ti obecam da ce biti dan posto izadje igra ;)
 

MilosPO

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #37 poslato: 8. oktobar 2008, 18:55:32 »
Oki,tnx :)
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #38 poslato: 8. oktobar 2008, 20:55:16 »
Evo ja sam pre 10 minuta porucio disk preko sendit-a bez problema. Doduse, kartica mi nije izdata od strane ni jedne domace banke.
Kako se manifestuje to "ne mogu da izvrsim uplatu" ? Da li dobijas neko obavestenje o gresci ili sta?
Ne znam da li si isao na opciju "Visa" ili "Visa Virtuon" ali probaj ponovo i ako nece jedna opcija, probaj drugu.
Imas jos onaj shopto.net medjutim tamo je par € skuplja igra.
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #39 poslato: 8. oktobar 2008, 22:02:26 »
Izgleda da je problem sa nasom karticom. Izbaci mi sledecu gresku:

Sorry, your payment has not been authorised by your card issuer. Please check your details and try again.
If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
Alternatively, please try a different payment card.

Probao sam i sa VISA i sa VISA ELECTRON, nema ponudjeno VIRTUON, ali nece. Prosle godine je htelo sa istom karticom. A npr. na moneybookers mogu da uplacujem. Probacu da nadjem nekog sa stranom karticom, koliko sam cuo ni na shopto.net ne primaju virtuonku. Moglo je preko wirecard-a, ali vise ne moze da se registruje na wirecard iz Srbije.
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #40 poslato: 8. oktobar 2008, 22:16:18 »
To mora da je procredit banka?
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #41 poslato: 8. oktobar 2008, 22:18:41 »
Virtuonka je izdata kod Rajfajzen banke. Do sad nije bilo problema sa njom. Al izgleda za sve postoji prvi put.
 

R@c@

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #42 poslato: 9. oktobar 2008, 09:22:42 »
Koliko cekate na original kad sada narucite? Nikad nisam to radio ali me bas interesuju sajtovi za to i neka objasnjenja sta i kako ??? Hteo bih original da imam i ja jednom !!!
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #43 poslato: 9. oktobar 2008, 10:06:13 »
Evo druze ja cu ti reci kako je bilo prosle godine. Znaci registrujes se samo na sajtu (npr. sendit.com), uneses podatke sa kartice (kao sto sam rekao gore, moglo je sa VISA VIRTUON od Rajfajzen banke) i mozes da uneses i adresu na koju da ti isporuce ako neces na istu adresu koju si uneo pri registraciji kartice. Onda ti skinu kes sa kartice i salju disk. Racun ti stize za koji dan na "glavnu" adresu, a disk jos koji dan posle na adresu isporuke. U ovom slucaju bi ti igricu poslali cim izadje, znaci 17-og i trebalo bi da je kod tebe do recimo 25-og. E sad, ako vec nemas VIRTUON karticu, mozda je bolje da je ne vadis jos dok se ne razjasni da li ce se moci njom placati ili ne.
 

мирегробар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 945
    • Pogledaj profil
    • http://scclansrbija.co.nr
PES 2009 ~ Pomoć i pitanja
« Odgovor #44 poslato: 9. oktobar 2008, 10:24:30 »
Ja sam cuo d aje ta virtuon kartica golo sranje i da se jako puno ljudi zali zbog kupovine sa neta.Jbg master card je zakon.Inace jel ima negde kod nas da se poruci tj pre-order?
СА ПАРТИЗАНОМ ДО СМРТИ!!!!!