Autor Tema: "BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"  (Pročitano 26213 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Red Star shop

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
    • http://www.lukaz1712.piczo.com
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #15 poslato: 4. novembar 2008, 15:02:08 »
ja sam na bec. legend modu odigrao 15 nedelja i nisam dobio nijednu crticu za strenghten kako se ona dobija
 

Dr.Sale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 847
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #16 poslato: 4. novembar 2008, 15:43:51 »
Citat: Red Star shop;395615
ja sam na bec. legend modu odigrao 15 nedelja i nisam dobio nijednu crticu za strenghten kako se ona dobija



To se ne dobija !



.
 

dux75

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 48
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #17 poslato: 6. novembar 2008, 15:31:41 »
koliko ti daju u startu toliko to je:)....ali cini mi se da to zavisi od fizikalija koje odredis igracu....
tipa....veca tezina i visina npr...188 85kg veca snaga ali si sporiji...krace nogde bolji balans ali manje brzina...itd...probajte da pocinjete vise puta i satvljate razlicite fizicke atribute igracu, videce te kako se ove stvari menjaju, i to sto je najvaznije...prilicno logicno
 

geniusmisa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 41
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #18 poslato: 6. novembar 2008, 22:34:19 »
Ja sam par puta pocinjao ovaj mod isprobavajuci razne varijante.Generalno,stvar nije losa,bolje nego Bee a pro u Fifi jer se ovde krece od nule i stvarno gradis karijeru igraca,ali koliko im je ideja dobra toliko je izvedba losa.Inteligencija saigraca je uzas,sad sam zapoceo jednu igru u kojoj sam sastavio ligu od 20 ekstra klubova,kupio me je Ajaks ali to je katastrofa,igram na poziciji SS,ali me trener od 10 trninga 8 puta stavlja u vezni red,izbacim saigraca sa loptom na krilo a on pocne da dribla ili centrira ka Cirkovic(ne dobaci ni do peterca).
Glupo je sto ne moze igrac sam da podesi taktiku svog tima i sastav.
Ali za prvi put nije lose,valjda ce kasnije izbaciti neki dodatak koji moze da menja neke stvari.
 

pito

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #19 poslato: 6. novembar 2008, 22:51:49 »
ee a jel zna neko kako se dobijaju one zvjezdice...
 

pito

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #20 poslato: 6. novembar 2008, 23:01:18 »
Citat: teacher;390529
Pozdrav svima, želeo bih da znam da li se mogu vremenom dobiti "special ability settings", kao npr. : Tactical Dribble, Playmaking, itd.
ee to  to i meni treba :D
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #21 poslato: 7. novembar 2008, 00:27:29 »
Citat: pito;397119
ee a jel zna neko kako se dobijaju one zvjezdice...
Ja sam poceo sestu sezonu,a jos nisam dobio nijednu,.....
-__-
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #22 poslato: 7. novembar 2008, 00:29:23 »
sve dok budete mislili na ocene i zvezdice nista od vasih karijera, mislite kako ce te dati gol, ostalo dolazi samo po sebi
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

Mookey80

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #23 poslato: 8. novembar 2008, 00:55:19 »
Ne znam na koje zvezdice mislite,ali ja sam dobio na kraju druge sezone Special Abbility "positioning".Valjda zato sto se dobro otvaram.
Evo sad sam u petoj sezoni i nista drugo nisam dobio sem dve dodate pozicije CF i LRFW.
 

soullighter

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #24 poslato: 8. novembar 2008, 09:22:52 »
Citat: Mookey80;397543
Ne znam na koje zvezdice mislite,ali ja sam dobio na kraju druge sezone Special Abbility "positioning".Valjda zato sto se dobro otvaram.
Evo sad sam u petoj sezoni i nista drugo nisam dobio sem dve dodate pozicije CF i LRFW.


E taman sam hteo pitati o tim pozicijama koje si dobio,do ti kompjuter doleli ili ti izaberes dodatne pozicije na kraju sezone ili kako?
 

Mookey80

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #25 poslato: 8. novembar 2008, 11:58:54 »
Citat: soullighter;397594
E taman sam hteo pitati o tim pozicijama koje si dobio,do ti kompjuter doleli ili ti izaberes dodatne pozicije na kraju sezone ili kako?


Mene su forsirali na tim pozicijama nekoliko nedelja i sam mi je dodelio sve.
 

tale

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
    • http://www.myspace.com/tale19
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #26 poslato: 8. novembar 2008, 13:51:06 »
takođe.. ja sam AMF i več preko pola sezone igram CMF-a i dobio sam tu poziciju (AMF-a sam igrao samo na nekoliko treninga u hull cityju). Ne znam kako je kod vas, ali meni su od ocena jedine "dobre" na početku bile stamina i dribling accucarcy, ovo ostalo sve oko 60 :S



Citat: geniusmisa;397103
Ja sam par puta pocinjao ovaj mod isprobavajuci razne varijante.Generalno,stvar nije losa,bolje nego Bee a pro u Fifi jer se ovde krece od nule i stvarno gradis karijeru igraca,ali koliko im je ideja dobra toliko je izvedba losa.Inteligencija saigraca je uzas,sad sam zapoceo jednu igru u kojoj sam sastavio ligu od 20 ekstra klubova,kupio me je Ajaks ali to je katastrofa,igram na poziciji SS,ali me trener od 10 trninga 8 puta stavlja u vezni red,izbacim saigraca sa loptom na krilo a on pocne da dribla ili centrira ka Cirkovic(ne dobaci ni do peterca).
Glupo je sto ne moze igrac sam da podesi taktiku svog tima i sastav.
Ali za prvi put nije lose,valjda ce kasnije izbaciti neki dodatak koji moze da menja neke stvari.

sranje je da ti možeš da menjaš sastav, onda bi me bolelo uvo da grejem klupu :D


Citat: Djuka;389988
Meni i dalje nije bas najjasnija cela ta prica a i ne ulazim dublje u to, samo igram i trudim se da dam maximum i cao :D

pa kad bi skinuo onu liverpoolovu majicu i kupio normalan džojstik, možda bi ti nešto bilo jasno :P
 

tale

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
    • http://www.myspace.com/tale19
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #27 poslato: 8. novembar 2008, 18:17:22 »
Citat: maremas;389833


U meniju "STRENGTHEN", nači čete 6 kategorija kojima možete dodeliti 0 - 6 blokova. Jedan plus znak znači jedan trening blok, 2 plusa znači za svaki trening blok čete dobiti 2 boda (ako jedan od vaših kategorija ima maksimalno blokova (6) atribut če imati 12 bodova svaku utakmicu. Kao što možete vidjeti za kategoriju tehnike (udaranje) imačete najviše prednosti a za staminu mnogo manje. Na kraju ovo takođe zavisi od vaše pozicije koje ste izabrali u timu.



preuzeto sa www.evo-web.co.uk
preveo maremas

[/SIZE]


ja ovo i dalje ne kapiram... npr. ako stavim 4 bloka na technique(dribbling) to znači da ču posle te utakmice za driblinge dobiti +4 boda? :S
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #28 poslato: 8. novembar 2008, 18:18:44 »
ne, neces dobiti 4 tako bi bilo glupo, vec posle svake dobijas 4 na onoj skali, kad se napuni do kraja dobijas 1
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

tale

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
    • http://www.myspace.com/tale19
"BAL" Kako koristiti meni "STRENGTHEN"
« Odgovor #29 poslato: 8. novembar 2008, 18:43:52 »
pa to sam i mislio :D naravno da ne bi dobio četri jer bi posle 10 utakmica imao sve 99 ;)