Anketa

Koliko sabijam?

nogo
16 (53.3%)
eoma
14 (46.7%)

Ukupno glasova: 25

Autor Tema: Legenda~Ajzakova Beba  (Pročitano 12376 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #15 poslato: 21. januar 2009, 06:51:39 »
Evo ja sam nastavio(zapravo krenuo novu) karijeru DMF-a u italijanskoj seriji A.Upravo sam zavrsio prvu sezonu koju sam odigrao za Kijevo i bilo je prilicno interesantno,pogotvo na kraju.Sezonu smo zavrsili na 8. mestu iako smo skoro do samog kraja konkurisali i za Evropu.Cele sezone smo igrali cvrsto i cak smo nekim favoritima zadali dosta muka.Pre svih bi tu istakao Milan.U prvom delu sa njima smo odigrali 1-1 i ja sam bio strelac.To ne bi bilo toliko zanimljivo da pre poslednjeg kola Milan nije imao 1 bod prednosti u odnosu na drugoplasirani Juve.Ali u tom poslednjem kolu mi smo im bili domacini,istrpali smo ih 2-0(takodje sam bio strelac prvog gola),a Juve je uz X protiv Rome i vecu gol razliku uzeo titulu.Ujeb maximalan.Slike:
1-1
2-0
Tabela
Evo i ucinka Kjeva na kraju sezone,brdo neresenih a to su samo iz lige tekme:wacko::
Kraj sezone
Sto se tice mene kao igraca,na pocetku sezone sam se brzo izborio za mesto u prvom timu i zbog toga imao znacajnu minutazu.U ligi sam bio drugi strelac ekipe sa 5 golova uz koje sam zabelezio dosta jako dobrih nastupa cemu svedoci i 8 titula MoM i 7xMIP s tim sto sam na kraju sezone usao u najbolji tim sezone.
Minutaza,Ucinak,MoM/MIP,Tim sezone

A sada verujem i najzanimljivije od svega,prelazni rok i ponude,od kojih sam ja prihvatio naravno onu skroz desno,ce me ubije Maremas :D,mada rado bih se menjao za Violu.Evo:

Eto,to je taj neki rezime sezone i pokusavacu na kraju svake da ga napravim,kasnije cu uploadovati golove iako nisu neki a sad evo samo jos ocena i to bi bilo to:
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #16 poslato: 21. januar 2009, 06:54:32 »
odbio milan:wall: ja cekao celu karijeru u juveu ne bi li me trazili a ti ih odbijes:wall:
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #17 poslato: 21. januar 2009, 06:55:47 »
Sta ti nije jasno,prihvatio sam :D,pa oni su skroz desno na slici :blink:

Citat
od kojih sam ja prihvatio naravno onu skroz desno
;)

Nisu mi oni odma nudili,najbolji do tad mi bio Udineze ali oni su teli i na SMF da igram a ja veze nemam tamo pa sam sacekao jos jednu nedelju i ponudi mi Milan uz platu 660,ja sacekao jos jednu i oni metnu 700 i ja prihvatim kao.
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #18 poslato: 21. januar 2009, 06:58:35 »
nisam citao samo sam gledao slike:biggrin: a ti si ispod postavio chievo zato sam mislio da si ostao tu:D
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #19 poslato: 21. januar 2009, 07:01:14 »
Pa nisam ni ja lud. :D
Samo se treba izboriti sa tim manijacima sada na treningu :bic:
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #20 poslato: 21. januar 2009, 07:02:28 »
ma kad je korner otrcis na prvu, cepis gol... i u timu si:innocent:
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #21 poslato: 22. januar 2009, 01:55:47 »
Zajebato,kao DMF-a me meti u polje vamo da vatam ako izbiju pa dok ja dotrcim uglavnom zakasnim,retko kada stignem i da zahvatim loptu.

Evo golova,nisu nesto lepi ali to je timvrk.Ima jedna asistencija(drugu zagubih negde) protiv Fiorentine(ono oko 0:45),i metio sam dva moja suta posle kojih je pao gol,prvi jer je to jedini put da sam normalno sutno izvan 16 a drugi zato sto je bio za 2-0 protiv Milana. :D Na:
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #22 poslato: 22. januar 2009, 06:32:04 »
Muzika je ekstra pogotovo ste je iz kamiondzija koliko mi si cini,nego jedno pitanje kolka mi slika treba formata da bi mogo da napravim facu u PES-u ja sve imam neke velike
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #23 poslato: 22. januar 2009, 07:22:53 »
Jest,Kamiondzije :ave:

Uf,ja mislim da sve sto se tice velicine pise tamo kada ubacujes sliku.Secam se da je i moja bila prevelika pa sam smanjivao ali se ne secam na koliko. :unsure:
 

xXx83

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #24 poslato: 7. april 2009, 19:35:14 »
Citat: Ajzakova Beba;434506
 Kako uvek na startu dobijes tako jake ocene za agiliti i balance?
 

Dr.Sale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 847
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #25 poslato: 7. april 2009, 20:11:12 »
^ Mozda gresim, ali ti zavisno od pozicije poveca neke ocene.
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #26 poslato: 26. maj 2009, 19:04:53 »
Zavisi od pozicije ali nisu uvek bas iste,na prvom sejvu sam imo adziliti 90.

Nego,posto sam bio prestao da igram BaL tek sam pre neki dan zavrsio ovu sezonu u Milanu.Bilo je prilicno uspesno.Osvojili smo ligu i LS.U finalu lige sampiona sam imao asistenciju za prvi gol,i dao drugi u pobedi od 3:1 protiv Celsija(na kraju utakmice sam imao rejting 6.5 a zambrota koji je imo 5 pasova i 3 presecene lopte je bio igrac utakmice :alien:).Cele sezone sam igrao fino da na kraju ne bih dobio ponudu za novi ugovor.Nisam mogao da verujem.Ali neka,imao sam fine ponude.Sevilja i Real iz Spanije,Viola,Roma i Djenova iz Italije.Da sam hteo da ostanem u Italiji izabrao bih Violu,al reko osvojio sam ligu,picimo negde drugde.I tako sam izabrao Real.Prilicno brzo sam se dokopao prvog tima,ali je trebalo malo vremena za startnu postavu,pogotovo u Evropi,gde me je do odlucujuce utakmicu za prolazak u knock-out fazu ubacivao sa klupe.Znaci slabije smo krenuli i u Evropi i u Spaniji,ali kako sam postao starter poceli smo da igramo sto se da videti:

Tu de smo poceli da picimo,tu sam ja postao standardan.Takodje,imao sam debi u repki,protiv Ceske.Usao sam u drugom poluvremenu,odigrao 24 minute i jedva sacuvao 1:0 koliko smo imali.Nemam pojma kako ga ovi umuljase bez mene.
To bi bilo to,evo sad ucinak tokom prosle i ove sezone:



I ocene,sada cesto igram i kao CMF:


P.S. Kao sto vidite pustio sam i kosicu.:clown:
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #27 poslato: 26. maj 2009, 19:06:56 »
imenjace barapcino :ave:
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #28 poslato: 26. maj 2009, 19:09:05 »
Kad mi od svega samo ime valja,sve mi je jasno.
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #29 poslato: 26. maj 2009, 19:10:40 »
da necu real da ti hvalim jebo te real
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!