Autor Tema: PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja  (Pročitano 71907 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zymbyl

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #30 poslato: 17. oktobar 2008, 16:37:39 »
Koliko kosta original CD??? i imam nedoumicu..ako uzmem original, da li ce moci npr. nas petorica sa razlicitih IP-eva u isto vreme da igramo online a pri tome smo igricu instalirali sa istog cd-a??? ili svi moramo da kupimo original da bi igrali>? fala unapred
 

smilodon

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 757
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #31 poslato: 17. oktobar 2008, 16:44:11 »
Naravno da vam svima treba original.
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #32 poslato: 18. oktobar 2008, 01:38:09 »
kupio sam original i ne radi mi online pise nesto u fazonu da imaju probleme i da ce biti resheno do sutra :wall: vec sam mislio da ne spavam vecheras -_-
 

LASER

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
    • http://www.techlife.tk
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #33 poslato: 18. oktobar 2008, 02:15:14 »
Citat: zymbyl;385847
Koliko kosta original CD??? i imam nedoumicu..ako uzmem original, da li ce moci npr. nas petorica sa razlicitih IP-eva u isto vreme da igramo online a pri tome smo igricu instalirali sa istog cd-a??? ili svi moramo da kupimo original da bi igrali>? fala unapred


Ja zivim u SWE i platio sam ga 30 €, mada ga ima i za 40 €. Ja mislim da ces moci igrati vas pet, ali preko LANA, to jest hamachi
. Ali opet mislim da moras imati orginal...

Citat: kreka;386145
kupio sam original i ne radi mi online pise nesto u fazonu da imaju probleme i da ce biti resheno do sutra :wall: vec sam mislio da ne spavam vecheras -_-


Znam, i moj drug nije mogao da igra danas, konami radi jos na serverima, tako da ce se ovo iskljucenja cesto dogadjati. Ali sta cemo:sleep1:
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #34 poslato: 18. oktobar 2008, 03:33:46 »
evo resen je problem... i fazon odigrao sam 4 tekme 1 pobedio 2 mi izasla i ja izaso jednom...uso lik uzme barselonu i samo brzo trcanje drzi a laguje ko nenormalan strasno popizdeo sam...ali od 4 tekme 1 sam lepo odigrao jedva dobio nekog lika 1-0 bila dobra tekma bez laga :)
 

Milenk0

  • grobar
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 651
    • Pogledaj profil
    • http://pozarevac.freehostia.com
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #35 poslato: 18. oktobar 2008, 12:21:18 »
Citat: kreka;386174
evo resen je problem... i fazon odigrao sam 4 tekme 1 pobedio 2 mi izasla i ja izaso jednom...uso lik uzme barselonu i samo brzo trcanje drzi a laguje ko nenormalan strasno popizdeo sam...ali od 4 tekme 1 sam lepo odigrao jedva dobio nekog lika 1-0 bila dobra tekma bez laga :)


A koliki imas upload ?
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #36 poslato: 18. oktobar 2008, 18:06:45 »
192
 

smilodon

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 757
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #37 poslato: 18. oktobar 2008, 19:07:30 »
Meni deluje da laguje online, mnogo manje od 2008, a vise od pes6.

E da, i od 5 utakmica, 4 sam igrao protiv Barce.
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #38 poslato: 18. oktobar 2008, 19:59:33 »
Citat: smilodon;386507
Meni deluje da laguje online, mnogo manje od 2008, a vise od pes6.

E da, i od 5 utakmica, 4 sam igrao protiv Barce.


dobro je ove godine ima leka protiv svih timova :) uso lik neki namazani uzo barsu ja reko aj da "probam" inter xD 4-1 za mene se zavrsilo :) inace ne znam dal nekako mogu da vidim pre utakmice koliki je lag ljudima a ne ovako quick match i udje mi neki retard sa crvenim lagom :death:
 

smilodon

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 757
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #39 poslato: 18. oktobar 2008, 21:14:21 »
Da quick match je problem sto se toga tice.
Ja ulazim preko match room, i nije mi problem naci nekog zelenog/zutog.
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #40 poslato: 20. oktobar 2008, 09:24:28 »
ovo im je dobra shpreha kaj su napravili sa tim lampicama i onim zgnjechenim loptama za one koji izlaze iz igre....
puno je lakshe sada naci nekoga za halicu nego na 2008
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #41 poslato: 20. oktobar 2008, 18:41:32 »
Kupio sam original i danas opikao par meceva i samo se pitam koji su ovi likovi sto igraju...
 

 

 

 

 

 

 
Nemam iskustva u online igranju, pa me zanima. Vidim ima kao divizije, ja sam trenutno u No Division. Sta je to? Kako se napreduje? Koliko treba pobeda?
Posto ovo neverovatno smara...
 

smilodon

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 757
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #42 poslato: 20. oktobar 2008, 18:46:05 »
Napreduje se svake nedelje. Nije odredjeno koliko ti pobeda treba, nego ti rating zavisi od jacine igraca kojeg si dobio ili od koga si izgubio, nesto slicno ATP listi u tenisu.

Pa sacekaj da pocnu online turniri pesoholicara, pa ti sigurno nece biti smor :) U svakom slucaju online je dobra vezba, makar igras protiv zivog protivnika, a ne protiv AI -ja.
 

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #43 poslato: 20. oktobar 2008, 20:44:16 »
neverovatno je koliko ovi ljudi nemaju mashte na online-u.... odigrao sam 30-tak utakmica i to protiv samo 3 tima intera,barcelone i man.utd.-a
konami ponovo nije uspeo da napravi zadovoljavajuci online... to je zakljuchak, jer sam igrao online i na PES 6 i na PES 2008... ovaj nishta narochito u gameplay-u nije napredovao...
vratila se pricha sa PES 6 sa serverima, loby-jima i mogucnoshcu kontaktiranja ixmedju igracha. zatim ulasci u sobe da gde vec igraju itd...
ali osnovni problem i dajle je kako zadrzati extra brze igrache kojim ovi ludaci na onlineu ponovo trche uz linije driblaju u punom trku i ako imash malo loshiji tim nemash nikakve shanse da parirash...
u svakom sluchaju chini mi se da je PES 2008 na onlineu bio najgori ali ni ovaj nije napravio neki veliki pomak.
zato, svi cemo biti INTER i BARCA i udri! Pa od simulacije napravimo arkadu!
 

CharliePFC

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #44 poslato: 21. oktobar 2008, 00:05:03 »
Ja sam lepo registrovao KONAMI ID i sve lepo sredio odem  na online ukucam ID i pass
i on mi samo izbaci poruku "en error has accurred" ni koja greshka ni nishta ???

Neka pomoc ? :(