Autor Tema: PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja  (Pročitano 72062 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #15 poslato: 15. oktobar 2008, 14:13:03 »
A i bolje zbog onih sto su vec narucili original :bounce:
 

Syma

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #16 poslato: 15. oktobar 2008, 21:02:06 »
ja mislim da bi radilo i sta minimum sta sad trebam da uzem 3 mb da bi igrao preko neta dobro malo sutra
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #17 poslato: 15. oktobar 2008, 21:04:21 »
ama nema servera,svako hostuje po poluvreme,192 je minimum upload
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

Shevcenko1991

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #18 poslato: 15. oktobar 2008, 21:19:35 »
Znaci moj adsl otpada  :(
imam 600 kbs down i 50 up
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #19 poslato: 15. oktobar 2008, 21:26:00 »
ja imam 1.5 mbit / 192 kbs posle dugo godina mrtvog kablovskog od 128kb/s KONACNO MOGU DA IGRAM ONLINE :w00t::w00t::w00t:
 

Syma

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #20 poslato: 15. oktobar 2008, 22:22:05 »
Ne lazite ako j etako cu da se zalim konamiju:D nemoguce za pes 2008 bio je dovlojan 512
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #21 poslato: 15. oktobar 2008, 22:46:49 »
Nije vazan download vec upload je presudan!
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #22 poslato: 15. oktobar 2008, 23:04:20 »
Citat: Djuka;385152
Nije vazan download vec upload je presudan!

jel dovoljno 192 kbs upload?

EDIT: ja debil pise gore :)
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #23 poslato: 15. oktobar 2008, 23:37:08 »
to se jos ne zna, za pes6 je bilo dovoljno i super se igralo sa tim upload-om
za pes2008 nije ali on je imao drugih problema za online za koji kazu da su reseni u novom pesu
tako da jos se ne zna ali svi misle da ce biti dovoljno
 

LASER

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
    • http://www.techlife.tk
Odlicno!
« Odgovor #24 poslato: 16. oktobar 2008, 00:20:38 »
Evo rekao sam da cu se javiti danas.

PES 2009 nazalost nisam kupio danas. Moj drug je isao pre mene i uzeo jedan jedini koji je imao. Tako da ja nisam ima ska kupiti. Ali sutra idem u drugu radnju i kupujem ga sigurno. Probao sam da igram kod druga. I moram da kazem da je online play super, nema mnogo serverva ali tako isto niti laga. Uopste nije tako ljudi pricaju. Pro kad sam usao moj drug se registrovao, posle toga pokusao da nadje sobu, ali nije uspeo, svi koji su u sobama vec igraju utakmicu. Ali zato Quick Match je radio odlicno (da nadje sam slobodnog igraca za igranje). Pri pokusaj da se konetkuje sa jednim nije bio uspesan. Tako da smo se muvali po onlinenu jedno 10 punih min.. posto nismo znali kako bas ide. Posle toga kada smo usli u stos radio je ko sat. Ja sam odigrao dve utaknice po 10 min.., odlicno je radio bez laga, nista. Moram da priznam prvu sa pobedio 2-1 a drugu vodio 3-1 ali uspeo je da izjednaci pa smo isli na penale, tu je on uspeo da pobedi. Koliko i sigurno znate vec i sami imate bodove u PES 09, sa svaku pobedu po 8 bodova a za izgubljenu -8. Tako nekako. To je to odprilike. Znaci igrica je odlicna, online play je odlican BEZ laga.

Tek sutra pustaju servere, danas je ih bilo samo 3-4.....

Mozda je i sretnemo na terenu nekad... :)

EDIT: Sto se tice toga da se moze igrati bez org, nisam bas siguran. Mozda prvih 2 - 3 sata dok te ne banuju, posto imaju dobar sistem za to :) Vec ima dosata hackera i varanja...
 

Syma

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #25 poslato: 16. oktobar 2008, 01:34:21 »
PA KOLIKA JE POTREBANA BRZINA NETA???i U KOJOR RADJI IMA BRE PES CU DA POLUDIM BREEEEEEEEEEEEEEEEE
 

Djulekg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #26 poslato: 16. oktobar 2008, 05:35:25 »
e ljudi zanima me kako izgleda igranje online(mislim na pes naravno). Ja igram gomilu igrica online(CS, WOW, WAR itd...) ali zanima me gde mogu da vidim(sajt neki)kako izgleda online igranje(screenshots.... i ostalo)
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #27 poslato: 16. oktobar 2008, 16:15:48 »
Citat: kladionichar;385347
Citat: Syma;385235
PA KOLIKA JE POTREBANA BRZINA NETA???i U KOJOR RADJI IMA BRE PES CU DA POLUDIM BREEEEEEEEEEEEEEEEE
hoce li neko odgovoriti co`eku?
a sta neko da mu odgovori kada pes zvanicno izlazi sutra, a niko naravno nije imao prilike da igra, kada se pojavi pes i kada ljudi krenu da igraju onda ce se znati koji je net potreban da bi se mogao igrati
kao sto sam vec napisao dva posta iznad tog sto je on postavio pes6 se igrao ok sa 192 pes2008 se nije mogao igrati uopste normalno iz srbije a da nema laga ali kazu da je to bio drugi problem i da je resen u novom pesu tako da ostaje da se vidi josh
 

LASER

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
    • http://www.techlife.tk
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #28 poslato: 16. oktobar 2008, 18:31:25 »
Citat: Djulekg;385248
e ljudi zanima me kako izgleda igranje online(mislim na pes naravno). Ja igram gomilu igrica online(CS, WOW, WAR itd...) ali zanima me gde mogu da vidim(sajt neki)kako izgleda online igranje(screenshots.... i ostalo)


Evo...

http://www.gametrailers.com/player/38720.html?type=flv

Imas razlicitih opcija da biras, ti protiv drugog ili dva na dva. Ako igras jedan na jedan onda ti doje isto kao u single playeru a dva na dva je slicno tako samo sto imas nekoga koji igra sa tobom. Ja evo vec igram 5 sati sigurno u online i nisam imao problema sa lagom, sve radi ko sat...
 

Pro_Evolution_Montenegro

  • Srbin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 469
    • Pogledaj profil
PES 09 Online ~ Pomoc i pitanja
« Odgovor #29 poslato: 17. oktobar 2008, 13:42:16 »
Citat: LASER;385437
Evo...

http://www.gametrailers.com/player/38720.html?type=flv

Imas razlicitih opcija da biras, ti protiv drugog ili dva na dva. Ako igras jedan na jedan onda ti doje isto kao u single playeru a dva na dva je slicno tako samo sto imas nekoga koji igra sa tobom. Ja evo vec igram 5 sati sigurno u online i nisam imao problema sa lagom, sve radi ko sat...

Moze sa piratom znaci?