Anketa

Koju poziciju igrate u Become a legend modu?

MF
30 (4.5%)
MF
47 (7%)
MF
132 (19.6%)
S
125 (18.6%)
F
257 (38.2%)
MF
27 (4%)
B
9 (1.3%)
F
46 (6.8%)

Ukupno glasova: 433

Autor Tema: PES 2009 : Become a Legend  (Pročitano 100191 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #30 poslato: 1. oktobar 2008, 09:50:29 »
Citat: Tasovac;378593
Momci samo cu vam reci da niste normalni!Jel se drogirate vi?Vidite li sta pisete vi ce umrete za taj pes jes i ja da ga igram ali nisam zaludjenik ko vi tolki
da.poz:
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

djika

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 473
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #31 poslato: 1. oktobar 2008, 10:24:33 »
Citat: lafuego92;378374
Mislim da ce imati opcije upravljanja svakog igraca sem golmana.....bar je tako u fifi 09 demo verziji "be a pro",koliko sam video....:thumbup:


Moci ces da upravljas samo sa jednim igracem iz napada ili sredine terena, a ne iz odbrane ili golmanom.
 

Tasovac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #32 poslato: 1. oktobar 2008, 11:33:15 »
Citat: Djacic;378598
vidi,dosao si na forum kome je jedina orijentacija PES,tako da ne vidim u cemu je problem?


Ma svatam ja to ali vi tolko da ste zaludjeni za taj fudbal to nisam znao,znate li vi za nesto drugo sem tog pes-a?
 

Turinski

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1079
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #33 poslato: 1. oktobar 2008, 11:40:02 »
:ave::ave::ave:pes is our religion:ave::ave::ave::biggrin:
 

Tasovac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #34 poslato: 1. oktobar 2008, 11:43:24 »
Provalio sam :smile:
 

$TEF@N

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #35 poslato: 2. oktobar 2008, 12:20:45 »
Одлично! Знам да је имао сличан неки мод у Фифи, и то је оно што је недостајало ПЕС-у...
 

kerix waw

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 815
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #36 poslato: 3. oktobar 2008, 17:37:48 »
mislim da je ovo dobra stvar,i osvjezenje nakon tolikih godina igranja master lige,dobro dodje za promjenu,a vidim da su ga uradili extra... :player:
YNWA
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #37 poslato: 3. oktobar 2008, 22:09:01 »
Samo da se puno ne nadamo a ono ispadne sranje. Npr krenes igrat iz nekog loseg kluba i za dva dana igranja se nadjes u arsenalu :)
Volio bi da ta karijera malo duze traje i da je teza, da ima padova a ne samo da se napreduje, ocjene rastu i ti picis. A kad postanemo legende, hocemol moci izvest kakvu dobru koku na "pice" ;)

Sto se tice ML, tu ne ocekujem promjene jer ih nisu ni najavili.
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #38 poslato: 3. oktobar 2008, 22:14:37 »
pa mozes ti za jedan dan da predjes u arsenal, posle prve sezone, ako je odigras za dan... a nadajes se golova, ma da kada ti  bude tehnika 46 na pocetku tsko da ces tako brzo dalje... nego me zanima da li ce moci sa ovim igracima da se igra karijera, pravim igracima, drogba, sheva...
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

Elvis_B11c

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 343
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #39 poslato: 3. oktobar 2008, 22:45:23 »
Мислим да ће бити слично овоме што можемо да одиграмо и у ДЕМО верзији. Изабереш једног играча и ставиш wide камеру али ону попречно. Није лоша фора.
 

mudrac_bl

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #40 poslato: 4. oktobar 2008, 00:27:44 »
Citat: anatom;379945
Samo da se puno ne nadamo a ono ispadne sranje. Npr krenes igrat iz nekog loseg kluba i za dva dana igranja se nadjes u arsenalu :)
Volio bi da ta karijera malo duze traje i da je teza, da ima padova a ne samo da se napreduje, ocjene rastu i ti picis. A kad postanemo legende, hocemol moci izvest kakvu dobru koku na "pice" ;)

Sto se tice ML, tu ne ocekujem promjene jer ih nisu ni najavili.


U pravu si sto se tice be a legend, nije fazon samo da bude uspon, vec je fazon i da bude padova malo, jel znate na sta mislim? a sto se tice ML to je smesno, vjerovatno ce biti slike onako bezveze kao u pesu 08.  I JOS SAMO DA UPOZORIM CLANOVE FORUMA da ne kupujete odmah pes 09 full verziju vec sacekajte mjesec dana. ja sam se tako zezno za pes 08, kupio ga odma prvi dan i igra mi bila puna bagova i gresaka, tako da vam preporucujem da ne kupujete odmah FULL VERZIJU, eto toliko od mene :pesoholichari:
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #41 poslato: 4. oktobar 2008, 23:49:40 »
Citat: mudrac_bl;380011
U pravu si sto se tice be a legend, nije fazon samo da bude uspon, vec je fazon i da bude padova malo, jel znate na sta mislim? a sto se tice ML to je smesno, vjerovatno ce biti slike onako bezveze kao u pesu 08.  I JOS SAMO DA UPOZORIM CLANOVE FORUMA da ne kupujete odmah pes 09 full verziju vec sacekajte mjesec dana. ja sam se tako zezno za pes 08, kupio ga odma prvi dan i igra mi bila puna bagova i gresaka, tako da vam preporucujem da ne kupujete odmah FULL VERZIJU, eto toliko od mene :pesoholichari:


Ma opusteno kupite igricu prvi dan samo gledajte da bude original, ako je pirat e onda je puna bagova:glare:
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #42 poslato: 4. oktobar 2008, 23:52:28 »
sta pricate to? imam ja pes6 i orginal i pirat, nikakve razlike nema, sem sto mogu sa orginalom da igram on-line!
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

dexas

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #43 poslato: 7. oktobar 2008, 22:39:17 »
Citat: joco23;380421
sta pricate to? imam ja pes6 i orginal i pirat, nikakve razlike nema, sem sto mogu sa orginalom da igram on-line!


apsolutno.. pirat je bre samo kopiran sadrzaj nekog drugog diska, naravno da je isto a ne moze jedino on-line jer nema sifre
 

senad_019

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
PES 2009 : Become a Legend
« Odgovor #44 poslato: 10. oktobar 2008, 19:15:45 »
Pozdrav.Pa ovako interesovao me taj novi mod za igranje u PES-u Be a pro i probam na Fifi da vidim kako to izgleda.Pa ovako u fifi izabereš klub ponuđeni su svi klubovi i mali i veliki,napraviš igrača i krečeš sa igrom.Možeš izabrati sve pozicije sem golmana.I krečeš u prvoj postavi.Neizgleda loše.Na početku imaš zadatke koje trebaš ispuniti da bi povečavao nivo i jačinu svog igrača(npr trebaš dva puta šutnuti na gol,20 ispravnih pasova,bez opsajda itd)
Jedino što je loše je što možeš svaku utakmicu da igraš sem ako dobiješ crveni karton(ja sam mislio da krečeš sa klupe ali eto možeš igrati).
Sam možeš birati formaciju i mjenjati igrače tokom igre kao i  mjenjati svoju poziciju.Pošto je Fifa totalno bezveze vjerujte mi i grafika i igrivost i ostalo tako da i ovaj mod bar ovakav u Fifi nije ništa.Vjerujte ja sam u prvoj utakmici dao gol sa pola terena.
Stvarno je PES za 5 kategorija bolji od Fife,a Fifa je samo u jednom bolja navijanju i komentatoru.
Ako ovaj mod bude isti u PES-u kao u Fifi vjerujte nije to to,a nadam se da neče.