Anketa

Vasa ocena?

22 (4.1%)
12 (2.3%)
52 (9.8%)
162 (30.5%)
283 (53.3%)

Ukupno glasova: 430

Autor Tema: PES 2009 ~ Utisci  (Pročitano 260663 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Johnny

  • Niko Bellic
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 830
    • Pogledaj profil
    • http://www.last.fm/user/johnny_rasta
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #30 poslato: 10. jun 2008, 10:39:58 »
Citat: DezurnaBudala;340303
nema nista dok PES ne pocnu da rade Evropljani.... ovom (PES 2008)nedostaje smek fudbala kao najvaznije sporedne stvari na svetu... nedostaje mu ono sto krasi fudbal, sto ga cini takvim kakvim ga volimo,  publika je jednolicna, radovanja su jednolicna, sutevi su jednolicni, sve se svede na isti sablon.... ne verujem da bi ovaj PES 2009 mogao da se razlikuje.... posle kratkog vremena nema nikakve nepredvidivosti fudbala, sutevi su jednolicni, driblinzi su isti... bas sam se razocarao u PES...


Tek bi bila katastorfa da pocnu Evropljani da ga rade, gori bi od fife bio...

PES ce imati taj smek, dok ga rade ovi japanci...
I know a mouse and he hasn\'t got a house, I don\'t know why I called him Gerald...
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #31 poslato: 10. jun 2008, 14:57:47 »
Mogli bi npr. Nemci da se prihvate pravljenja fudbala, njihove igre su uglavnom sjajne.
Najbitnija stvar u pes2009 po meni bi trebalo da bude graficka optimizacija, da mogu da je igraju i sa slabijim masinama bez seckanja i kastriranja AI
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #32 poslato: 13. jun 2008, 09:37:46 »
Citat: DezurnaBudala;340313
pa sve mi je plasticno, smoreno, valjda sam ga se ja zasitio.... radovanja su mi glupa, a driblinzi, ili su prelaki ili se svi svode na pritiskanje razlicitih dugmica, nema nikakve spontanosti u igri, igraci se cesto debilno ponasaju pa ako to racunas u spontanost, i valjalo bi da u tom novom PEs-u konacno uvedu enac...
Driblinzi su isti kao i u pes6, samo sto su ubaceni i novi, a sta si mislio kako da se izvode, pa naravno da ce se izvoditi kombinacijom dugmica. Kakva je to spontanost bila u PES6 a nema je u PES2008 a i ima enac u PES2008 kao sto ima u u PES6! Gameplay se nije menjao jos od PES3 valjda, tako kazu tvorci pro evolution soccera, samo sto je ove godine uveden NEXT GEN, jeste ima bagova ali fudbal je meni odlican, tek od skora sam u prilici da na svom kompu igram redovno PES2008 i to na detaljima vecim od low (na low neme svrhe igrati igra je sra*je) i meni sad PES6 izgleda siromasno, ne kazem da nije dobar, naravno da ima PES2008 nekih nedostataka ali nadam se da ce izlaskom PES2009 to biti ispravljeno, a sto se tice licenci nije tako strasno nikad ne cekamo dugo na prvi patch koji nam dodaje licence za sve timove. PES2008 ima sve sto i PES6 samo jos mnogo vise!
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #33 poslato: 14. jun 2008, 16:17:19 »
True? False? Some screens said to be related with PES 2009 have been uploaded to our Forums. Are they really PES 09 screens? What do you think?





to sam nasel na gamingaccessu
 

set

  • Vreo ko Afrika
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 540
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #34 poslato: 14. jun 2008, 16:33:49 »
Citat: froginho;341639
True? False? Some screens said to be related with PES 2009 have been uploaded to our Forums. Are they really PES 09 screens? What do you think?
...


to sam nasel na gamingaccessu

Ne znam da li je pravo ili nije ali glavni meni izgleda prvoklasno :drool:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #35 poslato: 14. jun 2008, 17:16:04 »
I meni izgleda profi, barem da jednom meni izgleda ozbiljnije.
 

DezurnaBudala

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #36 poslato: 14. jun 2008, 17:34:20 »
bas je gotivan ovaj meni...

a ono maremas sto sam ja pisao, nesto se bio smorio pa mi i pes takav dosao :D
mada i dalje mislim da nema spontanosti u igri i da taj enac moraju malo da definisu jos... i nervira me onoliki broj izmena, ceo drugi tim jbt. Ali sad kad sam krenuo malo da vidim kakav je Euro 2008 od EA, PES  je izgledao bozanstveno

i mislim da mora da se vrati vise fudbalu a ne samo da uvode te next gen i graficka poboljsanja
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #37 poslato: 14. jun 2008, 17:35:53 »
Istina , meni je stvarno predobar , a sad dal je to real ili je neka zezancija vidjet cemo .
 

eNCORE93

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #38 poslato: 14. jun 2008, 22:57:01 »
ma kupite konzole i vidite kakva je tamo fifa.ekstra.Pes nije ni blizu fife.Ajde za PC fifa je krsh ali za konzole nije.
 

Milenk0

  • grobar
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 651
    • Pogledaj profil
    • http://pozarevac.freehostia.com
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #39 poslato: 15. jun 2008, 01:03:38 »
Citat: froginho;341639
True? False? Some screens said to be related with PES 2009 have been uploaded to our Forums. Are they really PES 09 screens? What do you think?





to sam nasel na gamingaccessu


:drool::drool::drool:

Samo da ne zaseru nesto :bored:
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #40 poslato: 22. jun 2008, 03:58:01 »
Zna li se zahtevnost pesa 2009 jel ce biti manje zahtevan ili isto ko ovaj posto dosta prijatelja igra pes6 iz razloga sto su ima grafe slabe a nisu bas pri parama da kupe druge?
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #41 poslato: 22. jun 2008, 10:04:31 »
Ja se nadam da ce biti optimizovaniji i da ce biti za nijansu ne zahtevniji od PES2008!
 

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #42 poslato: 22. jun 2008, 10:44:29 »
Koliko sam video na prvim slikama meni i edit me malo podsecaju na PES6.Odlican je grb PES09!Zuto-crni.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #43 poslato: 22. jun 2008, 11:08:53 »
Seabass plans radical overhaul for PES 2009
Citat: gamingaccess
Check out Shingo 'Seabass' Takatsuka, PES's legendary Executive Producer thoughts on PES 2008 and his vision for the future of the series.

Although this season's version is now complete on PS3 and 360 and should be in your hands fairly shortly (and awesome it is too), Seabass hasn't been content to rest on his laurels and has already begun work on PES 2009, where he promises a 'complete overhaul' of the game in absolutely every respect.

A brand new series of gameplay modes for PES 2009 are apparently already complete and Seabass is also promising that there will be a series of 'crucial' changes to gameplay which will help him fulfil his vision for subsequent next gen versions of the game.

We've put together a big interview piece for you to peruse and fascinating stuff it is too for the hardcore PES afficianado, with Seabass revealing his thoughts on the new PS3 version, how the Online side of the series will develop, what impact the DualShock 3 has had on development and the thorny issue of integrating simulation (or diving to you and me) into the game.
 

senad_019

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
PES 2009 ~ Utisci
« Odgovor #44 poslato: 22. jun 2008, 11:12:00 »
Po meni PES 2008 je donijeo dosta promjena u grafici a ostalo je ostalo isto ili čak slabije u odnosu na PES 6.Sada igram stalno PES 2008 i ubacujem patcheve i igra izgleda mnogo bolje.
Å to se tiče šta bih dodao pa dodao bih bolji komentar kao onaj u FIFI oni imaju najbolji komentar i navijanje i u tome PES nazaduje kao da neće ljudi da se potrude da to malo uljepšaju jer je meni komentar i navijanje isti kao i na svim predhodnim PES-ovima.
Nadam se da će ljudi iz konamija poslušati malo i nas koji volimo i gramo tu igru.