Autor Tema: Pes 2008 Defence!!!  (Pročitano 14491 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ExoduS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
    • http://www.fun-zone.org
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #30 poslato: 23. jun 2008, 07:40:48 »
Valjda ovu temu jos neko cita. Da ne pricam lose o PES 2008, posto vidim ovde su vec svi to uradili za mene. Mene recimo PES nije nervirao dok sam igrao protiv ortaka.
Poceo sam od skoro igrati Master Ligu, krenuo sam da igram sa default igracima na top player kao uvek do sad, medjutim nisam mogo da izvucem bod nikad pa sam odustao i krenuo igrati master ligu sa Zvezdinim igracima. Opet top player, master liga na normal valjda. E sad 90% golova primam iz prekida. Barem 80% slobodnjaka na 20-32 metra je automatski gol za komp. Ne pomaze ni istrcavanje zivog zida, ne pomaze ni skakanje zivog zida. Nista ne pomaze, osim naravno da ne pravim faul. Ajd dobro taj problem sam resio, ali ovo je problem:

Kako braniti korner udarce?
Znaci 95% kornera je automatski gol za komp, nebitno igram li protiv Intera ili CSKA iz Moskve. Nebitno jel napadac 190cm ili 150cm. Znaci uvek se protivnicki fudbaler postavi ispred i zabije gol, ili lopta preskoci mog defanzivca (koji je 20cm visi od napadaca) i onaj zabije gol. Ono sto sam primetio moji odbranbeni se uopste ne bore da idu ka lopti, i u vecini slucajeva uopste ni ne skacu na loptu, a da ne pricam da je svaki korner kompa malte ne idealan, pravo ispred peterca taman toliko da golman ne moze da istrci.
Znaci igram finale lige sampiona, celu utakmicu igram super i onda neki kilavi sut sa 30m, golman izbije loptu u korner i pljas gol! Znaci trpim ovaj problem mesecima i ne mogu vise. :) Sigurno vec ima ovakva tema i pitanje negde, posto ne mogu da verujem da samo ja imam ovakav problem, zbog tog izvinite.

P.S. I ja se nadam da ce sledeci PES biti mnogo bolji od ovog.
 

donpoppino

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
    • http://www.myspace.com/don_poppino
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #31 poslato: 23. jun 2008, 12:25:23 »
Citat
Ono sto sam primetio moji odbranbeni se uopste ne bore da idu ka lopti, i u vecini slucajeva uopste ni ne skacu na loptu

PROBAJ DA STISNESH JACHE TO DUGME! :triprsta:
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #32 poslato: 23. jun 2008, 15:58:43 »
danas sam primio gol od Spanaca direktno iz kornera a igrao sam sa Italijom i drzao trougao da Buffon uhvati loptu. Moja taktika u odbrani je da uvek imam odbranbenog iza lopte i ne zalecem se na nju nego pokrivam liniju suta na gol
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #33 poslato: 8. jul 2008, 16:47:54 »
----------------------------------------------------------------
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #34 poslato: 9. jul 2008, 02:36:06 »
Mene nervira kompletna odbrana sa nekim glupim potezima recimo neko centrira loptu drugi pogodi glavom stativu i onda naleti moj odbrambeni igrac i zabije je u svoj gol, ili koliko samo centarsuta sami sprovedu u svoju mrezu, da ne pricamo sto guraju igrace u kaznenom prostoru pa prave penale mislim na igrace koje CPU upravlja. Tako da su to jako lose napravili.
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #35 poslato: 9. jul 2008, 15:12:26 »
Ja nemam takvih problema,uzmem fiorentinu i sasijem barcu nije problem,medjutim ode mi pritisak u ku*ac kad god komp ima slobodnjak.Svaki ulazi bilo sa 20,30 ili cak 40 metara.Strasno.
 

mario_legenda

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #36 poslato: 9. jul 2008, 18:34:06 »
Citat: MISKO;347689
Ja nemam takvih problema,uzmem fiorentinu i sasijem barcu nije problem,medjutim ode mi pritisak u ku*ac kad god komp ima slobodnjak.Svaki ulazi bilo sa 20,30 ili cak 40 metara.Strasno.


:yes::yes:
tako je...meni jos smeta sto skoro uvijek sudija svira faul za protivnika cim moj defanzivni  malo dotakne igraca....a jos ako je pozicija za sut...
 

Toza Car

  • Tatkov Tetin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 266
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #37 poslato: 9. jul 2008, 20:05:06 »
Sad prvi put procitah ovu temu, i nije mi jasno sta je problem sa odbranom?!
Ja igram formaciju 3-4-3

 i super mi funkcionise, ili skoro super, povremeno mi neki pobegne, ali ne dugo, jer imam dobrog zadnjeg uvek a i bekovi su jako dobri, a najveca je poentau u sredjem redu i uopste znaju fudbala ko igre, ne mislim na fudbal u igrici, nego na pravi fudbal. A jedini problem mi je slobodni udarac kad mi neki indijanac tipa, Ronaldo i sl. sutiraju, u 80% slucajeva primim gol i to je jedini veliki problem.
 

DezurnaBudala

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #38 poslato: 9. jul 2008, 20:10:03 »
Ni meni odbrana nije neki problem, igram sa 4 defanzivca i retko kad mi protivnicki igraci pobegnu, gotovo nikad ne primam gol na kontru,a ni iz kornera....

U pravu je Toza, poenta je u znanju fudbala kao igra
Samo je glupost sto svaki, ama bas svaki slobodnjak sa 23,24 ili blize ulazi u gol. Ali svaki!
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #39 poslato: 10. jul 2008, 00:23:53 »
Citat: MISKO;347689
Ja nemam takvih problema,uzmem fiorentinu i sasijem barcu nije problem,medjutim ode mi pritisak u ku*ac kad god komp ima slobodnjak.Svaki ulazi bilo sa 20,30 ili cak 40 metara.Strasno.
Stvarno kad vec pomenu uzas blagi nije bitno da li saudiska arabija ili brazil svaki ulazi preterali su to.
 

Pacijenti vfk

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #40 poslato: 10. jul 2008, 10:23:14 »
Fudbal je zakon,toliko :yes:
 

N&K0LA

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #41 poslato: 10. jul 2008, 14:19:30 »
Imam jedan mali savet za sve vas kada ste u odbrani. Držite :x: da vam igrač automatski prati loptu, i :trougao: da izletite sa golmanom.
 

Milenk0

  • grobar
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 651
    • Pogledaj profil
    • http://pozarevac.freehostia.com
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #42 poslato: 10. jul 2008, 16:02:17 »
Citat: N&K0LA;347843
Imam jedan mali savet za sve vas kada ste u odbrani. Držite :x: da vam igrač automatski prati loptu, i :trougao: da izletite sa golmanom.

:wtf: Jbt sad si nas sve prosvetlio :bored:
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #43 poslato: 10. jul 2008, 23:32:09 »
mene komp pokusava da izradi na fintu levo-desno, ali ja mog odbranbenog ne pomeram pa je onda program prinudjen da dodaje loptu okolo kaznenog. Za golmana trougao i selekcija da bi ga postavio gde treba a ne gde je po programu zamisljeno
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #44 poslato: 11. jul 2008, 17:15:55 »
Da li moze da se preuzme kontrolisanje golmana tokom odbrane od slobodnih udaraca na komandu L1+Trougao?To bi definitivno resilo problem lakih primljenih golova iz slobodnjaka. :)