Autor Tema: Pes 2008 Defence!!!  (Pročitano 14488 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cat

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #15 poslato: 9. mart 2008, 16:50:11 »
Citat: Stefke2345;312743
ma dokazana je cinjenica da je u PES 2008 najlakse dati gol,najteze odbraniti mrezu.70% svih suteva su golovi


Ne bih se složio, ja u proseku šutnem 15-20 puta na gol, kad igram protiv živog igrača i on toliko, a padne u proseku 3-4 gola. Znači, od recimo 30 šuteva bude 10-15% golova (govorim o utakmici od 10min).

Kažem u proseku - jer, naravno, postoje ekstremi. Na primer šutneš 28puta (18 u okvir gola) a ne daš ni jedan gol; ili od 10 šuteva daš 7 komada (al to je već preterivanja - ja svojim očima to nisam video, tako da mi nije jasno kako to 70% šuteva budu golovi).
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #16 poslato: 9. mart 2008, 23:07:26 »
Citat: Cat;312755
Ne bih se sloĂ…Âľio, ja u proseku šutnem 15-20 puta na gol, kad igram protiv Ă…Âľivog igrača i on toliko, a padne u proseku 3-4 gola. Znači, od recimo 30 šuteva bude 10-15% golova (govorim o utakmici od 10min).

KaĂ…Âľem u proseku - jer, naravno, postoje ekstremi. Na primer šutneš 28puta (18 u okvir gola) a ne daš ni jedan gol; ili od 10 šuteva daš 7 komada (al to je već preterivanja - ja svojim očima to nisam video, tako da mi nije jasno kako to 70% šuteva budu golovi).

ja govorim za komp
a za iskoriscene sanse mislim vise na ljudske igrace posto se lako stvaraju dobre sanse
 

Cat

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #17 poslato: 9. mart 2008, 23:29:23 »
Ipak, bez obzira na lako davanje i primanje golova, ispadanja bekova, loše golmane, rezultati budu manje-više OK, ponekad se desi neka petarda ali to i nije toliko često.
U sledećem PES-u bi trebali mnogo da poboljšaju AI - mislim, ovo je strašno, ni u jednom dosad fudbalu nisu padali toliki autogolovi.
 

Julius Caesar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #18 poslato: 14. mart 2008, 16:28:03 »
Ja vise nemam ni jednu zamreku na PES 2008 sjajan je kad se ne igra :rofl: Vratio sam se na PES6 i uzivam. Onima kojima se svidja budjavi 2008 nek upale malo 6 pa da vidis sta je odbrana. NENORMALNA RAZLIKA!!!! Pa covece nema glupih golova na pass pa shoot na prvu i ostalih sr***. Bice dovoljan dok ne izadje 2009 kojeg su, posle KONAMI-jevog priznavanja da su 2008 zasr***, rekli da ce da bude pravi NEXT-GEN fudbal. Ajde sacekacemo pa da vidimo :slap:
 

Cat

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #19 poslato: 14. mart 2008, 16:47:27 »
Meni nije jasna ta priča o lakom davanju golova i primanju golova, nije valjda da svi koji se žalite na odbranu imate rukometne rezultate tipa 16:11 i sl. Ja sam najviše video 8 golova na utakmici i to se desilo 2-3 puta od recimo 1000 utakmica. I uopšte nije retko da bude i 0:0. Da AI igrača treba da se popravi - treba i tu nema spora, jer često sami "ispadnu" bez mog uticaja. A tad je već kasno da se vadim.
 

Julius Caesar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #20 poslato: 14. mart 2008, 19:15:23 »
Ja sam ti veliki zaludjenik i obozavalac PES-a ali veruj mi ovaj 2008 je totalna katastrofa. Pa dao sam 1800 eur za LCD HDTV + PS3+6000 din za PES  samo da bi igrao fudbal i toliko sam se razaocarao da ne mogu da ti opisem kako se osecam.  Posle dva meseca pruzanja sanse novom PES 2008 konacno sam odustao. Tesko mi je da kazem ovo ali PES je KATASTROFA. Igram i druge igre ali za mene je PES(WE) uvek nesto vise. Igram ovaj fudbal jos od Super Nintenda (ISS) ali je ovaj najgori do sad.
Doslo je do te mere da sam ga zamenio za Uncharted. Svi cekamo novi PES(WE)2009 a do tad vratio sam se na PES6 koji je u poredjenju sa novim keva :yes::yes::yes::yes:
 

TONCO-KING

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
noge
« Odgovor #21 poslato: 14. mart 2008, 21:33:35 »
imam zelju da messiju polomim noge a ako ko zna gdje je najslabija tacka ili kako da ga pokosim da bude osakacen barem 10 week-s pozz
 

kum_mladji

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #22 poslato: 16. mart 2008, 22:23:31 »
Ne mogu da se slozim sa vama, da je PES 2008 sranje, i meni se cinio u pocetku totalno glup, al jbg, igraj ga jedno vreme bez prestanka, nauci sve nove fore, jednostavno se navikni na njega pa ces videti kako ce ti se ciniti dobar :), najlakse ako ti ne ide, reci "ma sranje" i govoriti kako ne valja igrica, veruj mi nije do igrice, jeste dosta toga drugacije, al' rekoh nauci , vezbaj, pa ces da vidis kako je dobar fudbal... a sto se tice odbrane, i da se ne mozes odbraniti, naravno da mozes, pokosi, uradi nesto,a to sto kazete da svi igraci idu na jednog igraca koji ide po strani, to je tacno, ali dok ne pritisnes R2, odnosno ne zadrzis ga, kada to uradis,igraci se razdvajaju i  zatvaraju otkrivene napadace... eto toliko od mene poz:
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #23 poslato: 16. mart 2008, 23:09:28 »
ne mogu da se slozim sa tobom da vicu da je sranje sto im ne ide...

evo ja na primer igram ponekad sa burazerom i dobijam ga cesto, danas sam dosao do finala u pes 2008 sto znaci da znam ja njega da igram ali brate kad se smorim posle 3 utakmice pa kakav je to fudbal?

mozda zvuci malo pesnicki ali pes 2008 nema dusu :tt2:
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #24 poslato: 18. mart 2008, 18:15:53 »
odbranu na pes2008 je teze odigrati jer su na pes6 odbranbeni igraci automatski sekli 90% dodavanja koja su isla u kazneni (cak iako se igralo udvoje to je sam komp odradjivao) plus sto je gomila suteva isla preko gola. Na pes2008 su sutevi vise po zemlji, golmani su losiji i odbrana je vise prepustena onome ko igra umesto automatski
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

ljubash

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #25 poslato: 19. mart 2008, 13:13:22 »
Ne znam da li igramo isti fudbal.... U PES 6 je bilo mnogo lakse dodati loptu slobodnom igrachu u sesnaestercu...Ovde su dodavanja, po meni, komplikovanija.... Jedino shto bi moglo da se prigovori jeste velika nadmocnost najboljih igracha, mada to i nije tako strashno (ima mnogo jakih timova). Igram ovu igricu mnogo dugo, i ovo je stvarno najbolji fudbal do sada!!!
p.s. I svima savet: Shto manje brzog trchanja!!!:)
 

salekuzma93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 333
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #26 poslato: 19. mart 2008, 22:23:04 »
Ma ljudi,tacno je to da ima dosta bagova i sve to,ali meni je odbrana u PES-u 2008 dobra za bilo koji tim.Jednostavno ako igrash po principu profesionalnih igraca i timova,kad uzmes loptu sve ide laganica,okolo pa do igraca sredine terena i onda oni prave igru.A sto se tice branjenja,fora je da pravovremeno promenish igraca i samo da pratish protivnika,i u 95% slucajeva uzimash loptu.Meni se bar tako cini.P.S.Ja igram na medium pa mi je ovo OK ali ako pricamo za low onda je to katastrofa jer stalno prolazi dubinska lopta i primis gol.Uglavnom,meni je odbrana i u PES 6 i u PES 2008 OK!
ZVEZDO VOLIM TE !!!
 

ravac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #27 poslato: 19. april 2008, 03:27:49 »
kada sam video sve te bagove zgrozio sam se koliko su unistili pes ali ja ga igram i
do sada nisam imao ni jedan bag pa je za sada sve u redu a to u vezi odbrane samo
ti mogu reci krsi sta ces drugo ali ipak je pes6 zakon ali pomalo ipak moram odigrati pes 2008 zato sto je malo dopunjena sa driblinzima a i poboljsani su slobodnjaci znam da dam gol iz bilo kakve pozicije do 35 metara znaci rasturam ali da se vratim na temu znaci krsi lomi noge to je to nema ti druge dok on prodire sa strane samo krsi :yes: pozz
 

PES_Manijak

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #28 poslato: 19. april 2008, 16:22:39 »
moĂ…Âľe se sve podesiti malo čačkaj po taktici i kad igraš protiv barce uzmeš real i eto oni su dobar pencilin za barcu...al to je totalno tačno da ona tri napadača(2 sa strana) prođu i dodaju x i Eto ili neko drugi ga samo pospremi u gol
 

lord wizard

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #29 poslato: 1. maj 2008, 14:18:47 »
evo da i ja kazem par recenica....igram pes 2008 od kad znam za sebe..i na svaki se novi prilagodim brzo...glupo mi je kad se kaze da je stari pes bolji od novog...to nikad nije istina...uvik je novi bolji bar malo...al koliko nedostataka..koliko debilnosti....koliko zivciranja oko stvari koje sigurno svi vec znate...ma ovi u KONAMIJA ko da su retardirani debili koji uvik samo svoje tupe i nejebu nista sta im se govori za greske.....
Nemogu da nekazem da ako netko igra s INTEROM ili BARCOM da je 90% u prednosti,to je takva glupost da je to sramota...adrana,ibrahimovica...njih se nemose srusit...toliko su jaki da se po 3-4 odbijaju od njih...sta je nevjerovatno u stvarnosti,da ih jedan rio ferdinand nemoze zaustavit ili terry...najveca greska u konamija je BODY BALANCE koji je jako lose rasporedjen i zato se konji poput ibre i adriana,etoa,henrya nemogu zaustavit ..jos ako im je raspolozenje CRVENO(strelica) to su avioni! jako lose je to napravljeno...jedan MAN UTD se nemoze mjerit sa snagom i tehnikom igraca koje ima INTER sta je totalna glupost koju je konami napravija,da ne govorim kakav je TORRES lose napravljen....probijanje preko boka i povratna lopta..90% gol...sta je teska sablona..koju i sam koristim vecinom sta mi se gadi vise....al sve zato sta konami nije u stanju popravit omjere da su velike momcadi izjednacene u ocjenama a ne uvik 2 kluba ekstra jaki a ostali im se nemogu suprostavit ako igraju 2 dobra pes igraca medjusobno..igra san prije 4-3-3,pa 4-4-2 i sve super igram gradim napade pucam zabijam al uvik popusim kontru preko boka i naravno gol,pa san i ja onda poceja to radit,kontra preko boka povratna i gol skoro svaki put prodje,,,sta je glupost..virujen da znate o cemu prican...nemojte mislit da san neki neiskusni igrac pa da neznam o cemu pricam,jako jako san dobar igrac  na pes i jednostavno kada igram za veceru ili novac ili pice moram igrat sablonski jer je 99% to prolazi i pobjedjujem,sablona ubija ovu igricu...sad cu van nesto rec pa cete mi se smijat jel znate kako igram sad s INTEROM kad igram s prijateljima za neku veceru ili pice...4-2-4 ,,,,eeeee da bas tako 424...sa 4 spica 2 u sredini CF i dva na krilu ....svaki put im zabijem na kontu preko sablone na bok i povratna za gol...provajte pa cete vidit o cemu govorim...nezaustavljivi su 4 napadaca intera,svaka kontra je skoro pogodak.......znaci 6 igraca je u obrani a 4 u napadu u kontrama pa sad vi to povatajte i srusite ibru i adriana....provajte...ma neda mi se nabrajat vise vec san se izivcira...