Autor Tema: World Clubs Patch 1.0  (Pročitano 9896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

AXL

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #15 poslato: 17. januar 2008, 19:51:21 »
i meni isto izbaci crn ekran. Na gamingaccessu kazu da je problem u unnamed 1.bin file-u u rv_e.img. Ako ga zamenis sa originalnim fajlom radice ti, barem meni radi, mada mi se ne svidja patch zato sto su transferi skroz razdrndani:taz:
 

milanpes

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 351
    • Pogledaj profil
    • http://www.grobari1970.org.yu
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #16 poslato: 17. januar 2008, 23:11:25 »
Updated Option File for World Clubs Patch-http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=17572
Citat
Landzaat from Real to Wigan
De Zeeuw from Real to Alkmaar
Van Persie from Real to Arsenal
de las Cuevas from Real to Atletico Madrid
Efervolt from Valencia to löschen (da Effenberg /Germany Classic)
Banega from Boca Juniors to löschen (da schon bei Valencia)
Canizares from Valencia to löschen (da suspendiert)
M.Fernandes from Valencia to Everton (ausgeliehen)
Robben from Niederland to Real
Boulahrouz from Niederlande to Sevilla
van Bronckhorst from HSV to Feyenoord
C.Seedorf from Niederlande to Milan
V.Nistelrooy from Niederlande to Real
Babel from Niederlande to Liverpool
Kuyt from Niederlande to Liverpool
Kompany from Belgien to HSV
Odonkor Tauschen mit Kuranyi in Nationalmannschaft
Sneijder from Arsenal to Real
Ghaly from Tottenham to Derby
Iflil from Tottenham to ?>
Kennedy from Nürnberg to Karlsruhe
Vandenbusche from Hamburg to ?
Dawson gegen Micah Richards tauschen bei Englands Nationalmanschaft
Diarra from Arsenal to Portsmouth
Schaars from Liverpool to Alkmaar
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #17 poslato: 17. januar 2008, 23:53:39 »
Citat: Eric Draven;283986
E jbg,meni ne radi(iako sam radio striktno po uputstvu).Izbaci mi crn ekran i tako dok ne popizdim,drkam ctrl-alt-delete i sticky keys dok me ne vrati na desktop.Mozda sam glup,al' nek mi neko pojasni sta da radim.
isti jebeni problem,a do sada sam ubacio hiljadu patcheva,misli da je neispravan ili ima neka fora?
PSN ID: ZokiSS
 

nydza986

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #18 poslato: 18. januar 2008, 10:32:07 »
Citat: zokis;284205
isti jebeni problem,a do sada sam ubacio hiljadu patcheva,misli da je neispravan ili ima neka fora?


pa najverovatnije je ti je problem u tome shto si ubacivao "1000 patcheva". Ne mislim nishta loshe, ali hocu da te pitam da li si ih ubacivao na chistu igru svaki put, ili si samo pre-patchovo? ako si tako radio, onda je sigurno doshlo do zbrke negde...
Beauty Of PES
[/URL]
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #19 poslato: 18. januar 2008, 12:00:04 »
Citat: nydza986;284254
pa najverovatnije je ti je problem u tome shto si ubacivao "1000 patcheva". Ne mislim nishta loshe, ali hocu da te pitam da li si ih ubacivao na chistu igru svaki put, ili si samo pre-patchovo? ako si tako radio, onda je sigurno doshlo do zbrke negde...
ne hocu da kazem da sam za svog zivota ubacio 1000 patcheva,znaci da znam da ih ubacujem polako i pedantno!A ovde definitivno ima neki problem?Vidim da je u rv_e a bin file neupotrebljiv?
PSN ID: ZokiSS
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #20 poslato: 18. januar 2008, 12:01:07 »
Citat: nydza986;284254
pa najverovatnije je ti je problem u tome shto si ubacivao "1000 patcheva". Ne mislim nishta loshe, ali hocu da te pitam da li si ih ubacivao na chistu igru svaki put, ili si samo pre-patchovo? ako si tako radio, onda je sigurno doshlo do zbrke negde...
ne hocu da kazem da sam za svog zivota ubacio 1000 patcheva,znaci da znam da ih ubacujem polako i pedantno!A ovde definitivno ima neki problem?Vidim da je u rv_e 1 bin file neupotrebljiv?
PSN ID: ZokiSS
 

Ugra

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #21 poslato: 18. januar 2008, 12:51:00 »
 

Zajcev

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #22 poslato: 18. januar 2008, 13:40:09 »
Citat: zokis;284276
ne hocu da kazem da sam za svog zivota ubacio 1000 patcheva,znaci da znam da ih ubacujem polako i pedantno!A ovde definitivno ima neki problem?Vidim da je u rv_e 1 bin file neupotrebljiv?


Meni je to problem bio u pocetku kad je sama igra izasla, nijedan patch nisam mogao staviti-svaki puta crni ekran,  no kad je izasao prvi sluzbeni patch nije bilo problema vise, iako nisam siguran bas 100% da li je zbog toga pocelo raditi jer sam istovremeno obrisao instalaciju i ponovno instalirao PES te mjenjao drivere od graficke. A kako kazes prethodno sam isto stavio ajme puno patcheva i svi su radili, dakle nije bilo do neznanja.
 

Eric Draven

  • Regular
  • **
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #23 poslato: 18. januar 2008, 14:43:02 »
Ja sam ovaj patch instalirao 3 puta
1.put preko YNWA 1.0
2.put na cist PES i
3.put opet preko YNWA s tim sto sam obrisao iz rv_e unnamed_1,e tek tada mi je proradilo i moram reci da je za pocetak ODLICAN sa jednom velikom manom...izbagovan je do vrhunca.
Naravno i pored OF(satro normalan) imaju jos nekoliko transfera koji su nepostojeci a pritom mi meni igre secka kao da pored igranja PESa instaliram Test drive unlimited...Ja mislim da bi valjalo sacekati da se svi ti bagovi malko dorade jer je taj patch jedan,ako ne i najbolji do sada.
 

milanpes

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 351
    • Pogledaj profil
    • http://www.grobari1970.org.yu
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #24 poslato: 20. januar 2008, 13:11:37 »
World Clubs Patch Update 1.1-http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=17662                          
Citat
Fix the wrong Club Bug and made some latest transfers:e.g. And Cottbus 2nd keeper Kit was invissble and some little Kit Fixes
 

roda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #25 poslato: 25. januar 2008, 13:28:36 »
Par ekipa imaju igrace koji su neocenjeni kao sto je Kolo-kolo, oce biti update?
 

milanpes

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 351
    • Pogledaj profil
    • http://www.grobari1970.org.yu
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #26 poslato: 25. januar 2008, 13:33:41 »
Citat: roda;287433
Par ekipa imaju igrace koji su neocenjeni kao sto je Kolo-kolo, oce biti update?


verovatno posle prelaznog roka
 

$TEF@N

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
World Clubs Patch 1.0
« Odgovor #27 poslato: 29. januar 2008, 19:30:08 »
Postoji li neki drugi link, ili ako moĂ…Âľe neko da okači peč na rapidshare ili negde drugde, stalno mi se download prekine, ne znam šta mu je...