Autor Tema: ~Gameplay PES2008~  (Pročitano 4936 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
~Gameplay PES2008~
« poslato: 5. januar 2008, 21:59:21 »
Ne gasite temu jer o ovome treba diskutovati, dosao sam do jednog ne rezonskog zakljucka a to je da se gejmplej razlikuje na LOW detaljima od gejmpleja na MEDIUM i HIGH ili se ja samo tripujem ali dok sam igrao na low golmani su sebi sami davali golove iz korne posle nabaca, kad krenem dribling sa R2 recimo igrac zaboravi loptu, vracam golmanu loptu a umesto da je ispuca lopta mu prolazi kroz cevanicu i ulazi u gol katastrofa  onda pri kratkom dodavanju igracu se lopta odbija kao da je drvo, dosta sporije punjenje suta i centarsuta i jos par stvari. Evo igram vec danima PES kod drugara na HIGH i nista od ovoga navedenog se meni nije desilo ni jednom a pokusao sam recimo 100x da centriram iz korne da golman je sam utera u gol a to mi je na low uspevalo bez problema, skoro na svakoj tekmi. Ko je igrao i na LOW i na vecim detaljima sigurno je i sam sve ovo primetio a zato je bilo razlicitih misljenja u pocetku... jedni su govorili da je pes strasno bagovit i da je njesra(JA) a drugi da im se ama bas nista od toga nije desilo!
 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #1 poslato: 5. januar 2008, 22:03:17 »
Bilo je pricanja o tome u opstoj diskusiji o pes2008.To sam i ja primetio iako mi na medium secka.Ali ne razumem kako su to tako uspeli napraviti!!!
 

tottimas

  • PES 2013
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1931
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #2 poslato: 5. januar 2008, 22:05:49 »
Морам да се сложим са овом констатацијом. Ја играм на medium и уопште немам проблема попут тих и скроз ми је било чудно што их је већина спомињала. Данас сам одиграо једну утакмицу на low и први шут противника је завршио у голу прошавши мом голману кроз ноге. Затим пасови су очајни, лопта се одбија од играча ко да је не види. Такође ми се десило да неће да ми пребаци курсор на играча на којег ја хоћу, а у том тренутку је био у близини лопте. Сад схватам проблем неких са 2008.

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #3 poslato: 5. januar 2008, 22:07:48 »
Dobro da je Maremas pokrenuo ovu temu,samo dok vide svi ce se sloziti.
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #4 poslato: 5. januar 2008, 22:52:11 »
cini mi se da je blackwhite o ovome govorio od pocetka,samo su ga tada uglavnom napusavali.
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

gajich

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 828
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #5 poslato: 5. januar 2008, 23:00:21 »
Pa dosta se razlikuje igrao sam kod burazera a low i nekako jadne golove sam davao neke koje bi kod mene na medium ladno golman odgranio,onda pasovi su očaj,o golmanima da ne pričam
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #6 poslato: 6. januar 2008, 14:24:35 »
naravno da je tako jer se na low odbacuje i deo programa vezan za AI radi brzine igre tj. sporosti kompjutera u obradi podataka
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Stefan_

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 518
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #7 poslato: 6. januar 2008, 15:45:27 »
Slažem se sa Maremasom, u početku sam igrao na low i davao sam neviđeno lako golove i sad kad sam prešao na medium dosta je teže
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #8 poslato: 6. januar 2008, 18:24:25 »
I ja se slazem sa svim navedenim. Ja sam u pocetku igrao na low zbog lose grafe i smorio sam se. Davao sam po 6-7 golova po tekmi bez ikakvih problema. Onda sam kupio bolju grafu, sad picim na high i sve je mnoooogo realnije. Nije bilo skoro nijednog bug-a. Verovatno ce biti nekog ali ne toliko kao na low...
 

Dr.Sale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 847
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #9 poslato: 6. januar 2008, 18:35:53 »
Citat: goxybg;279359
I ja se slazem sa svim navedenim. Ja sam u pocetku igrao na low zbog lose grafe i smorio sam se. Davao sam po 6-7 golova po tekmi bez ikakvih problema. Onda sam kupio bolju grafu, sad picim na high i sve je mnoooogo realnije. Nije bilo skoro nijednog bug-a. Verovatno ce biti nekog ali ne toliko kao na low...

 Igrao ti na LOW ili na HIGH, bugova ce uvek biti. Gameplay se sa promenom grafike ne menja, ostaje isti, tako da svi bugovi ostaju isti.
 

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #10 poslato: 6. januar 2008, 19:19:37 »
stwarno igram na LOW i swe mi se owo desawa!dok sam o tome razgowarao s prijateljem(koji igra na High kaze da nista od toga nema)ja se s njim pokacim i isto tako probam iz kornera dat gola kad nema sanse!!!owo je tocno i prema tome:
GAMEPLAY SE RAZLIKUJE NA LOW I NA HIGH
PES-SERBIA I\'m back!
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #11 poslato: 6. januar 2008, 19:58:01 »
Citat: Arsenal;279364
Igrao ti na LOW ili na HIGH, bugova ce uvek biti. Gameplay se sa promenom grafike ne menja, ostaje isti, tako da svi bugovi ostaju isti.


Bogami, ja sam primetio razliku. Na low kad sam igrao, lopta je prolazila KROZ golmana, golman je primao golove kao da brani neki iz Lige Timocke krajine...  blago receno, UZAS!
Ako nisi probao, odigraj nekoliko meceva na low, pa ces primetiti...::D:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #12 poslato: 6. januar 2008, 19:59:07 »
Dovoljan je samo jedan mec na LOW i sve ce ti odmah biti jasno!
 

NikolaReal

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 132
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #13 poslato: 6. januar 2008, 20:05:50 »
pa jel ima neki nacin da se to ispravi nekim programom ili pomaze samo nova graficaka?
 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
~Gameplay PES2008~
« Odgovor #14 poslato: 6. januar 2008, 20:08:37 »
Samo graficka...