Anketa

Glasajte za moju najbolju kompilaciju!!!

EXY PES6 Compilation
3 (30%)
ES6 Compilation \"Magija\"
5 (50%)
ES6 Compilation \"Balkan\"
2 (20%)
ES6 Henry - I love this game
0 (0%)

Ukupno glasova: 10

Autor Tema: maremas pes6 kompilacije, sve na jednom mestu  (Pročitano 3232 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas pes6 kompilacije, sve na jednom mestu
« poslato: 27. novembar 2007, 19:33:20 »
Citat
Evo otvorio sam ovu temu da bi sumirao moju pes6 godinu sa kompilacijama (mada bice jos jedna BOOM PES6 kompilacija posle Nove godine), evo sada mozete da date konacan sud o njima a ima i anketa.


Thierry Henry - I love this game
Moja prva kompilacija radjena u Sony Vegas programu, ona je bila kao neka proba, pesma koja prati kompilaciju je od Marije Serifovic - Molitva, pesma koja je pretstavljala SRBIJU na EUROSONGU pa zato moze i da pretstavlja moju kompilaciju, izuzev sto je ovo ruska verzija pesme! Svi golovi su postignuti na TOP PLAYER!


PES6 Compilation "Balkan"
Moja druga PES6 kompilacija, ove prve dve pesme su iz legendarne serije i filma, prva je tema iz serije OTPISANI a druga iz filma Nacionalna klasa, moj kec u rukavu je UVOD i KRAJ u ovoj kompilaciji, tu sam i sam sebe iznenadio, a Balkan Bukovica je klub u kojem sam trenirao pre 11 godina kao klinac, on je sada treca liga, tada je bio u drugoj kada sam ja trenirao i njihovi navijaci se zovu "Sumari" otud i onaj slogan "Za svakog pravog sumarskog fana prva je ljubav drvo i grana". I tako sam napravio tim Balkan u master ligi ubacio grb i vidite sada rezultat, a kompilacuju sam radio tako sto sam je prilagodio prema muzici a ne muziku prema njoj!


PES6 Compilation "Magija"
Kompilacija III po redu, sacinjena od 40 magicnih golova, po meni a i drugima moja najbolja pes6 kompilacija do sada!!!






SEXY PES6 Compilation
Moja  poslednja PES6 kompilacija ali nekima ne i najbolja, spojio sam lepo i korisno, devojke i PES mada je i jedno i drugo lepo i korisno.





 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
maremas pes6 kompilacije, sve na jednom mestu
« Odgovor #1 poslato: 27. novembar 2007, 22:45:22 »
Balkan mi je zanimljivija ali u magiji ima mnogo dobrih golova.Glas ide za magiju.
 

Goran_Pg

  • Gost
maremas pes6 kompilacije, sve na jednom mestu
« Odgovor #2 poslato: 30. novembar 2007, 13:08:46 »
:w00t:
 

Sergio_Aguero

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
maremas pes6 kompilacije, sve na jednom mestu
« Odgovor #3 poslato: 16. decembar 2007, 22:12:12 »
moje drustvo je mislilo da mi igramo pes extra ali kad vidis ove akcije, ove poteze i ove golove onda te to stvarno spusti na zemlju. Maremas, skidam ti kapu i pruzam ruku, stvarno super. Najprije igra i golovi a zatim i editovanje klipova. Moj glas ide balkanu jer si stvarno odradio to profesionalno. Pozdrav iz pg, samo tako nastavi.
P.S:Moraces da me naucis neke od ovih trikova ::D:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas pes6 kompilacije, sve na jednom mestu
« Odgovor #4 poslato: 16. decembar 2007, 22:24:02 »
Hvala i pozdrav trebi i tvom drustu i samo cepajte PES, za poteze pogledaj ovde ako vec nisi ovo gledao!
http://www.pesoholichari.net/vb/showthread.php?t=3886