Autor Tema: Turniri u BiH  (Pročitano 1900 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bocky

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Turniri u BiH
« poslato: 9. novembar 2007, 11:32:29 »
NAdam se da nece smetati adminima sto otvaram ovu temu, ali stvarno moram replicirati kolegu koji je ispod napisao da BiH nije urbana sredina i da se tu ne moĂ…Âľe organizirati turnir u PES-u.
 
Ovo ljeto imali smo turnir u PES 6 u kojem je glavna nagrada bila skuter Peugeot, 5000 KM (2.500eura), plus mnoštvo sitnih nagrada(lopte, dresovi itd)...Odaziv je bio velik i odigralo se puno puno kvalitetnih mečeva!
 
Tako da ta priča o neurbanoj sredini pada u vodu ODMAH!
 
 
jos jednom izvinjenje na otvaranju teme, ali ova ispod je zaključana po meni bez potrebe
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Turniri u BiH
« Odgovor #1 poslato: 9. novembar 2007, 11:48:11 »
Ako se osecas pogodjenim onda ti se izvinjavam, nista loshe nisam mislio.mozda se nisam dobro izrazio, mi sad pravimo ligu i veliki problem nam predstavlja sto je Srbija relativno mala zemlja i sto je tesko selektovati gradove za ligu...a od "ex yu" cinjenica je da je najurbanija i najpogodnija za projekat lige...da ne duzim pricu...

Sta si ti teo ovom temom sad????Kapiram da si 'teo meni da repliciras, ali to nije razlog za otvaranje teme.

Tema ce biti zakljucana ako u svom narednom postu ne obrazlozis njeno otvaranje.

Poz
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "