Autor Tema: PES 2008 original!  (Pročitano 10055 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darkko

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
PES 2008 original!
« Odgovor #45 poslato: 10. decembar 2007, 16:45:14 »
Da li je neko našao official guide bilo gde u Srbiji?
 

newcastle fan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
PES 2008 original!
« Odgovor #46 poslato: 14. decembar 2007, 09:16:55 »
jel ima neko pes 2008 za ps3 na prodaju? treba mi hitno...

jos uvek nisam nasao... a treba mi hitno, zato pozurite!
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
PES 2008 original!
« Odgovor #47 poslato: 21. decembar 2007, 17:46:38 »
Evo konacno mi je stigao original posle malo vise cekanja. Za one koje zanima, moze se kupiti preko sajta sendit.com, mene je kostao 29.49 evra sa postarinom. Jedino sto mi je prvi put stigao samo racun, disk je verovatno negde zalutao, pa su mi poslali ponovo. Inace, cekao sam 9 dana da stigne (od kako su drugi put poslali). Ima kod njih i official guide, cena je 15.49 evra plus postarina (pretpostavljam da je ista ko i za igricu, tj. 3 evra). Mislio sam da bi ovo moglo nekoga interesovati, pa rekoh da napisem.

EDIT: malopre sam gledao na pomenutom sajtu neke igrice, kad videh da je cena za PES 2008 za PC sada 38.99 evra, a to bas i nije mnogo povoljnije nego u Srbiji.:confused1:
 

maka22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
PES 2008 original!
« Odgovor #48 poslato: 3. januar 2008, 19:24:03 »
Da li sa originalom morash da igrash igru sa CD-om u CDromu,ili postoji nekakav crack noCD,da li ce mi taj crack unistiti originalni cd key


---josh uvek razmisljam da kupim original,al mi nikako nece odgovarati ako se igra sa CDom,jer cu ga igrati na laptopu, a to i nije bash pametno
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES 2008 original!
« Odgovor #49 poslato: 3. januar 2008, 19:26:37 »
Ne treba ti CD uopste da bi igrao online, vazan ti je samo original seriski broj koji moras da registrujes! Svaki put kad ulazis online on ti trazi taj seriski i sifru koju si kreirao pri registraciji key-a!
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
PES 2008 original!
« Odgovor #50 poslato: 4. januar 2008, 11:40:32 »
Citat: Mikri;278155


Sta se bunis kad sam posle obrisanog posta u kome si direktno spominjao 'crack",tj pirateriju,napisao i razlog koji ti je stigao na PM!

Sorry brate, zaboravio sam da se ne sme pominjati piraterija, a pm nisam proverio. Pazicu u buduce da to ne pominjem. Mada nisam ja propagirao pirateriju, nego sam se samo nadovezao na par postova ispod posto meni nece da radi on-line igra ako prekopiram original pes2008.exe, nego samo mogu da igram u offline modu, a za network moram da vratim original .exe fajl, pa tek onda mogu da se logujem na network. Pa me interesovalo da li postoji neki nacin da se izbegne igranje sa DVD-om.