Autor Tema: Taktika  (Pročitano 12188 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #15 poslato: 30. oktobar 2007, 16:57:29 »
------------helton----------
-----alves--------emanuel--
bosingwa-----------fucile----
----------assuncao---------
--meireles-------------------
-------------------lucho-----
--tarik------------quaresma--
---------lisandro------------
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

sesalmir

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #16 poslato: 30. oktobar 2007, 17:06:32 »
Ne znam jeli do mene, al ne mogu nigdje da nadjem u postavljanju taktike, one individualne opcije za igrace u napadu i odbrani (tj. podesavanje onih strelica za kretnje igraca u napadu i nivo njihovog vracanja u odbranu) pa ako ko zna neka napise?
 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Taktika
« Odgovor #17 poslato: 30. oktobar 2007, 17:08:26 »
Citat: sesalmir;253157
Ne znam jeli do mene, al ne mogu nigdje da nadjem u postavljanju taktike, one individualne opcije za igrace u napadu i odbrani (tj. podesavanje onih strelica za kretnje igraca u napadu i nivo njihovog vracanja u odbranu) pa ako ko zna neka napise?


Ni ja ne mogu da nadjem. Izgleda da to vise ne postoji, bar se tako meni cini.
 

sesalmir

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #18 poslato: 30. oktobar 2007, 17:27:56 »
Ne mogu da vjerujem, kakva glupost, a na vec postojecim taktikama koje je comp podesio za svaku ekipu su postavljene strelice igracima, valjda ce neko uspjeti nekako to da ubaci u igru, jer bez toga nema smisla postavka taktike, kad ne mogu kontrolisati kako ce se igraci kretati bez lopte.
btw. moram pohvaliti uvodjenje opcije da odredimo koji igraci ce se ubaciti pred go kod kornera, tako da sada stoperi koji su uglavnom extra u igri glavom ukoliko to podesimo budu u napadu.
 

sale_7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #19 poslato: 30. oktobar 2007, 18:12:06 »
Pa kako ne bi bilo! Idete na set formation...edit...pa kliknite L2 ili R2! Pomerice se na attack ili def.
 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Taktika
« Odgovor #20 poslato: 30. oktobar 2007, 18:21:49 »
Citat: sale_7;253182
Pa kako ne bi bilo! Idete na set formation...edit...pa kliknite L2 ili R2! Pomerice se na attack ili def.


Hvala:ave:
Ja ovo nisam znao a stvarno mi je bilo nelogicno da su izbacili
 

sesalmir

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #21 poslato: 30. oktobar 2007, 18:32:01 »
Taman sam se zabrinuo, reko vidi neku beta verziju igre imam, jucer sam sve ispritiskao pokusavajuci izmjeniti taj dio taktike da probam preokrenut tekmu koju sam gubio 0:1 i ne nadjoh nigdje, hvala jos jednom.
 

Gibanko kralj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #22 poslato: 30. oktobar 2007, 23:51:20 »
4-2-4

4cba
1dmf
1amf
2rwf/lwf
2cf

haos pravim..a moze i 4-4-2 ona standardna sa dmf,rmf,lmf i amf i to bez strelaja
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #23 poslato: 31. oktobar 2007, 08:00:25 »
Imam jedno pitanje:
Da li koristite strategy plan A, odnosno B i kako ih setujete. Ja ih ne koristim, a mislim da bih trebao. Jel moguce u igri menjati strategy plan i na koje dugme se menja?
Inace moja taktika na 6-ici je bila 3-5-2, napad po bokovima, a u PES2008 jos nisam siguran - isprobavam vise mogucnosti.
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #24 poslato: 31. oktobar 2007, 11:30:36 »
samo 4-5-1,nebitan mi je tim
 

Karan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #25 poslato: 31. oktobar 2007, 13:07:47 »
Evo ja sam now, al pratim forum vec mesecima, pa red je... :biggrin:

Elem, cini mi se da je nekako raspad centarsut, dovuchem Vidica i Rija za korner, al kadgod ubacim nekako kao da ne ide na igraca lopta... Tesko za objasniti: u najboljem slucaju neko opali volej sa zadnje stative, niko da uleti glavom. A bash sam se radovao Vidicu u kaznenom :P

One nove quick taktike sa L2 valjda(ili R2, nisam sad siguran, lol) za napad po levom/desnom boku, i promenu strane odnosno povlacenje u odbranu su nekako cudne... Zamenio sam strane u pola akcije da zbunim druga, i Ronaldo odmah krene. Medjutim, kasnije ga vidim na centru sa Giggsom. Kao da su obojica krenuli na suprotnu stranu, pa se nashli na sredini :S

P.S. E mislim stvarno, Vidic ima loshije statove od Silvestrea... Covek je najbolji stoper engleske a oni tako. Japanci :zuti:
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #26 poslato: 31. oktobar 2007, 13:28:04 »
Citat: Red Devil;253159
Ni ja ne mogu da nadjem. Izgleda da to vise ne postoji, bar se tako meni cini.


Ostoji.Vec sam pisao na diskusiji o pesu kako se to stavlja!
 

Gaucho

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #27 poslato: 31. oktobar 2007, 14:29:05 »
Kako da selektujem igrace koji ce ici napred za vreme kornera
 

stibli

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #28 poslato: 31. oktobar 2007, 14:36:02 »
Citat: Karan;253519
Evo ja sam now, al pratim forum vec mesecima, pa red je... :biggrin:

Elem, cini mi se da je nekako raspad centarsut, dovuchem Vidica i Rija za korner, al kadgod ubacim nekako kao da ne ide na igraca lopta... Tesko za objasniti: u najboljem slucaju neko opali volej sa zadnje stative, niko da uleti glavom. A bash sam se radovao Vidicu u kaznenom :P

One nove quick taktike sa L2 valjda(ili R2, nisam sad siguran, lol) za napad po levom/desnom boku, i promenu strane odnosno povlacenje u odbranu su nekako cudne... Zamenio sam strane u pola akcije da zbunim druga, i Ronaldo odmah krene. Medjutim, kasnije ga vidim na centru sa Giggsom. Kao da su obojica krenuli na suprotnu stranu, pa se nashli na sredini :S

P.S. E mislim stvarno, Vidic ima loshije statove od Silvestrea... Covek je najbolji stoper engleske a oni tako. Japanci :zuti:




Mislim da si upravu. Opet nisu napravili bas najrealnije ocene nesim fudbalerima. A sto se tice povlacenja igraca u strategiji "change sides" mislim da se stalno vrate na staro prilikom svakog prekida (kao i u pes6).
 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Taktika
« Odgovor #29 poslato: 31. oktobar 2007, 14:52:04 »
Citat: Gaucho;253555
Kako da selektujem igrace koji ce ici napred za vreme kornera


Tamo gde se bira ko da ti izvodi slobodnjake, kornere...ima opciju players to go up (ili tako nesto) gde biras do 3 igraca koji ce krenuti napred za vreme kornera.