Autor Tema: Master liga !!!  (Pročitano 30579 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bobonnj

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #60 poslato: 4. novembar 2007, 17:32:01 »
Di u master ligi pise koliko mi para treba za platu celog tima?Prvi sam i sve to ali nigde nisam vidio taj podatak,a neznam koliko mogu potrositi para na transfere da ne bude game over...
Hvala
 

johnnynikola

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #61 poslato: 4. novembar 2007, 22:36:40 »
Pa vidi u "Expected Earnings" u "Negotiations", ako je to sto trazis.
 

Sasa DB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #62 poslato: 5. novembar 2007, 02:29:14 »
E ja sam se zarazio neverovatno sa ML.Naravno krenuo sam sa  ML Defaults Players,na top player i na polu sezoni sam bio 15,surio me je ko stigne,dok nisam na polu sezoni doveo Bonazzolia i jos neku dvojicu prosecnih,i odmah je krenulo na bolje.Evo upravo sad sam zavrsio drugu ligu i bio prvi jer sam u drugom delu sezone izgubio 1 i 3-4 nereseno,gol razlika 52-38.I nerviram se i to bi da pitam sada,jel moze ono kad ti pise kao specijalni intervju sa nekim tvojim igracem da ti pogledas.tj procitas to,mislim jel postoji ta neka opcija za to iliti dugme??????????Sad sam doveo jos par boljih igraca,Wiltorda na free i jos neke bez ugovora.Popularnost tima mi je C!Zarazio sam se skroz.Preksinoc sam igrao do 6 ujutru,sinoc do 4,noca do sad:kvadrat::whistling: Molim vas ako neko zna da mi kaze nesto u vezi onih intervjua sto sam pitao,,,ML:scooter:
 

Mirza

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #63 poslato: 5. novembar 2007, 14:05:56 »
Mozel se ML igrat sa timovima iz Othrs C, kod mene ih nema kad biram s kojim timom da pocnem ML...
 

BHF

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #64 poslato: 5. novembar 2007, 18:44:35 »
Krenuo sam sa Master ligom i u 29.kolu osigurao titulu D2.Dodjela pehara je malo usminkana.Ubaceno je nesto novo ali vise je toga starog.Sad me dođe finale kupa.Master ligu igram sa Bayernom.Po meni Master Liga je odlicno urađena.Dogovori o kupovini igraca su jako dobro odrađeni.Jedino sto ne valja je to sto su izbacili slike igrača u negotations kada ih odaberemo.Ja sam pri kraju ove sezone.Jos malo i idem u D1.
 

Iwan Meraklija

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #65 poslato: 5. novembar 2007, 19:19:32 »
Имам проблем:
Почео сам мастер лигу са наполијем, и за време утакмице, када ми прикаже replay а ја хоћу да га прекинем, он ми укочи игру скроз, и  морам да чекам 2, 3 минута да би се одкочило, и онда све је ок током игре, све до следећег replay-а!
То ме доста нервира јер приказује доста replay-ева а ја морам да после сваког да чекам 2 минута! :sneaky2:

Играм на low, али то ми се дешава само у мастер лиги, на exhibition је све нормално :glare:


ПОМАГАЈТЕ!
 

Jovica

  • Gost
Master liga !!!
« Odgovor #66 poslato: 5. novembar 2007, 22:30:22 »
Tek sam nabavio PES nisam jos krenuo ML pa me zanima da mi kaete neki dobar klub a da nije jakopoznat da mogu daigram ML
Hvala unapred
 

BHF

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #67 poslato: 6. novembar 2007, 17:33:46 »
Citat: Jovica;256520
Tek sam nabavio PES nisam jos krenuo ML pa me zanima da mi kaete neki dobar klub a da nije jakopoznat da mogu daigram ML
Hvala unapred

Internacional,Porto,Celtic,Fenerbahce...:biggrin::biggrin::biggrin:
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #68 poslato: 6. novembar 2007, 19:19:33 »
Red Star
 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Master liga !!!
« Odgovor #69 poslato: 6. novembar 2007, 19:21:26 »
Citat: srdjanNS;256824
Red Star

Jovica je rekao da oce klub koji nije jako poznat:biggrin:
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #70 poslato: 7. novembar 2007, 22:12:17 »
Koja je najveca popularnost kod navijaca u ML? Ja trenutno imam A a tek sam usao u 1 ligu(ne bas tek ali mi jos nije polusezona).
 

Johnny

  • Niko Bellic
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 830
    • Pogledaj profil
    • http://www.last.fm/user/johnny_rasta
Master liga !!!
« Odgovor #71 poslato: 7. novembar 2007, 22:24:08 »
Citat: srdjanNS;257214
Koja je najveca popularnost kod navijaca u ML? Ja trenutno imam A a tek sam usao u 1 ligu(ne bas tek ali mi jos nije polusezona).


Pa, ne mogu da ti kazem koja je najveca...ali sigurno znam, da postoji i "S"(posle A), jer se meni desilo.

Mada, i to S mi se sad "puni", mozda ima jos nesto, a mozda je to posle max...
I know a mouse and he hasn\'t got a house, I don\'t know why I called him Gerald...
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #72 poslato: 9. novembar 2007, 10:01:38 »
E ljudi stvarno,jel' postoji ono cudo sto smo gledali na fotkama pre nego sto je izasla full verzija sa igracima koji daju izjave i onim likovima o pabu sto se vesele???


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #73 poslato: 9. novembar 2007, 14:10:56 »
Postoji i to je najobicnija slika nije video bzvz!
 

stefdza90

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #74 poslato: 9. novembar 2007, 21:08:10 »
uzeo sam da igram sa zvezdom i osvojio d2 ligu i kup...sada sam malo zbunjen oko transfera,tj nekako mi je sve cudno za vreme prelaznog perioda...recimo taj deo mi je losiji u odnosu na prethodni PES