Autor Tema: Master liga !!!  (Pročitano 30360 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djacic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #30 poslato: 29. oktobar 2007, 15:48:19 »
uzeo sam milan sad,i lepo ide,jee:biggrin:
 

TheTiger

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #31 poslato: 29. oktobar 2007, 18:38:25 »
Ja sam krenuo sa zvedom,na top-player i pomalo se mucim... Po meni nema nekih vecih i znacajnih promena, bar jos nisam primetio. I kod mene sa dresovima sve u redu, za sada....
 

janko84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #32 poslato: 29. oktobar 2007, 20:19:03 »
Citat: TheTiger;252721
Ja sam krenuo sa zvedom,na top-player i pomalo se mucim... Po meni nema nekih vecih i znacajnih promena, bar jos nisam primetio. I kod mene sa dresovima sve u redu, za sada....
jbte na kom vi level-u igrate, mene na Top Player shuri ko stigne, meni je neresheno bogom dato :D
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #33 poslato: 29. oktobar 2007, 20:21:54 »
hehe polako,bice bolje
glavu gore
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

Gilmar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #34 poslato: 29. oktobar 2007, 22:11:04 »
Ja igram na top player i nemam ni jednu izgubljenu utakmicu u master ligi.Cepam ih redom sve!!Nije mi interesantno da igram sa kompom, mnogo je lepse sa zivim protivnikom.Opet je komp DEBA:biggrin::biggrin:
 

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #35 poslato: 29. oktobar 2007, 22:42:31 »
Ja sam se smorio u Master Ligi...Igram na Top Player i prvo sto sam primetio je da SVI IGRACI ukoliko odigraju celu utakmicu za sledecu budu "MRTVI" ili im bar bude jako mala "snaga" nemam pojma sta bi se desilo da jednog kljucnog igraca npr. Ronaldinha ili T. Henry-a drzim 3 utakmice za redom i ne napravim izmenu... To me jako nervira... Jer svaki put moram da kombinujem nesto tako da mi je u svakoj drugoj ili cak i trecoj utakmici ona "originalna" prva postava...
   Sto se svega ostalog tice zadovoljan sam jer postoje neke ove opcije koje u PES 6 nisu bile  a ovde su dodate. Jednino me nervira ovo jer mi igraci pocrkaju i ne mogu da ih koristim kao sto bi bilo "normalno".
P.S. Malo mi se misljenje o celom PES 2008. poboljsalo jer je DEMO bio katastrofa... Ovde mi na HIGH detail prikazuje sve ok cak i ono vucenje za dres koje mnogi spominju ko vucenje za "konac" ili tako nest' :D (na svu srecu bagova jos nisam imao)... Izvinjavam se za mali of topic...
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #36 poslato: 29. oktobar 2007, 23:40:22 »
Moj utisci master lige su pozitivni.Uradjena je solidno,dopada mi se sto ima 20 klubova u 2 ligi jer na taj nacin teze preci u 1 ligu.Ali naravno losa opcija je sto je prelagan soccer i sto su golmani rupe.Dao sam 72 gola a jos imaju dva kola do polusezone....sjecam se prije kad sam toliko po jednoj sezoni postizao.Inace igram sa Chelzijem.
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

sesalmir

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #37 poslato: 30. oktobar 2007, 17:23:24 »
Nije nesta extra tesko, ja sam poceo na top player sa napolijem, na polusezoni djelim prvo mjesto sa fenerom i olimpijakosom, sad zasad mi se ponajvise svidja nesto slabija kontrola lopte kod prijema, barem kod ovih igraca nikada se lopta ne zalijepi za noge, sto mi je super jer se mora vise paznje obratiti na to kojem se igracu pas upucuje, tj. koliko je protivnicki igrac udaljen od igraca kojem dodajem, ne znam jeli ovo bas slucaj sa igracima iz ovih vrhunskih klubova tipa milan, barca, chelsea i sl. i mislim da je igranje ML sa ovim klubovima prelagano i nema nikakve tekmicarske drazi. Super mi je i sto neke fore iz pes6 vise ne prolaze, tipa promjena smjera (naprijed-nazad) sa napadacem pri cemu se mogla proci svaka odbrana, sada to ide teze zbog toga sto je potreban duzi period da igrac sa loptom to izvede tako da se odbrambeni moze stici vratiti u dobru poziciju za oduzimanje lopte, kazem i ovo je mozda slucaj zbog slabijeg rejtinga napadaca napolija. Super je sto je sada veci broj klubova u drugoj ligi,. jedino sto mi se ne svidja sto nema (ili barem ja ne mogu da nadjem) prosjeka ocjena igraca svoje ekipe, sto je pravo bezze, jel ja sad treba da pisem ocjene nakon svake tekme pa da racunam prosjek, glupost.
A to sto spominjete problem sa dresovima, nije mi se desavalo, imam plave i crvene i nije mi se desio problem istih dresova, jedini mi je problem radar gdje tackice znaju biti potpuno drugacije od boje dresova, npr ja u plavim a tackice crvene, a protivnik u zutim, a tackice im crne, al dobro to se moze namjestiti u opcijama na pocetku tekme.
 

janko84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #38 poslato: 30. oktobar 2007, 19:56:37 »
Pa vi igrate sa gotovim timovima, ja pricham za one debilne default playere: Ivanov, Jaric, Ximenez, Castelo i ekipa :mrgreen:
 

Toza Car

  • Tatkov Tetin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 266
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #39 poslato: 30. oktobar 2007, 20:14:47 »
Ovo je dobro uradjeno,da na poluvremenu vidis u prosloj utakmici dao gol u gostima(u pitanju je kup u master ligi)a verujem da je tako i u drugim takmicenjima gde se gleda gol u gostima. Ovo mi se puno svidja i ne moram da pamtim sta je bilo u prosloj utakmici!

 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Master liga !!!
« Odgovor #40 poslato: 30. oktobar 2007, 20:18:23 »
Pa ja mislim da je i ranije pisalo
 

Darko_87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 631
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #41 poslato: 30. oktobar 2007, 21:00:44 »
Citat: Red Devil;253265
Pa ja mislim da je i ranije pisalo

Jeste!
 

Saja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 431
    • Pogledaj profil
    • http://www.travian.rs
Master liga !!!
« Odgovor #42 poslato: 30. oktobar 2007, 21:25:29 »
Master liga je kopirana sa PES 6.lose skroz.Samo malo promjena.
 

Toza Car

  • Tatkov Tetin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 266
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #43 poslato: 30. oktobar 2007, 22:11:45 »
Citat: Red Devil;253265
Pa ja mislim da je i ranije pisalo

Nije pisalo!!!!
 

janko84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Master liga !!!
« Odgovor #44 poslato: 30. oktobar 2007, 23:13:05 »
Nije pisalo ali je vazilo pravilo gola u gostima, 1000000%