Autor Tema: TURNIRI!!! (generalna rasprava)  (Pročitano 126138 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

V.Kostic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #30 poslato: 10. oktobar 2007, 16:53:34 »
Ne verujem da je to uradio da bi on osvojio turnir, vec da bi vise razlicitih ljudi osvojilo turnire, jer verovatno misli da ce jedan isti osvajati svaki... Ali to je moje misljenje... Nego meni nesto drugo smeta. On samo gleda da zaradi sto vise i to se vidi samo tako... Naime, on uzme oko 12000 od prijave za tur a za prvo mesto da 4000 i to je sve. Plus je njegova igraona. Pa valjda se turniri organizuju zbog takmicarskog duha a ne zbog zarade jbg! Uzmite na primer Filipa(Gibanka). Sve pare je dao za nagrade... Svaka cast. I? Jel igramo na sledecem turu ili ne?
 

stameni

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 305
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #31 poslato: 10. oktobar 2007, 17:43:23 »
igramo, igramo... a i slazem se sa djukom za podrshku... "ne zalimo nasha grla niti dlanove" :clap:

stameni
 

kervez

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #32 poslato: 10. oktobar 2007, 20:30:48 »
da li neko zna kada ce biti naredni turnir i da li moze da se prijavi.

osvajam sigurno

Forza Inter
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #33 poslato: 10. oktobar 2007, 22:06:41 »
Koji trunir..ovaj na sony-u ili neki drugi???
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #34 poslato: 10. oktobar 2007, 23:42:53 »
Citat: masne;244491
tu sam za navijanje i nalivanje! kao sto su moji navijaci radili za mene,tako cu i ja za vas!
ja sam video i cuo i kako su navijali za masne-a, a i on je covek navijao za mene i svaka mu cast na tome zahvaljujem mu se jos jednom, a ispostovacu ga vec na nekom od narednih turnira

Citat: filipdjuka;244490
ma dajte ljudi sta fantazirate i taktizirate
ako vec hocemo da im uteramo qrac treba da idemo tamo i da igramo i koji od nas dogura najvise ili kad bude igrao sa nekim iz igraone da navijamo za pesoholicare pa da CRKNE taj iz igraonice kada primi gol ili izgubi :lol:
ja sam za :clapping::clapping::clapping: pa da vide kako je kad se pesoholichari ujedine
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #35 poslato: 11. oktobar 2007, 00:26:12 »
Citat: kervez;244583
da li neko zna kada ce biti naredni turnir i da li moze da se prijavi.
 
osvajam sigurno
 
Forza Inter

e druze da mi je dinar za svaki put kad sam cuo to od raznih ljudi imao bi sad da pojedem 2 punjene pljeskavice :lol:
P.s. imas sad na soniju ispod vukovog spomenika u igraonici grand metro, prijava je 300 din i ima mesta koliko ja znam
 

stameni

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 305
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #36 poslato: 11. oktobar 2007, 11:43:08 »
a kad je turnir? nedelja 13:00 ili su menjali nesto?
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #37 poslato: 11. oktobar 2007, 14:39:33 »
u nedelju u 13 je turnir
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #38 poslato: 11. oktobar 2007, 15:52:44 »
Ova sto radi mi je prosle nedelje rekla da ce mi dati da igram sad u nedelju tako da mozda se vidimo.
Zar nema nesto za drugo mesto? Kakva je to fora.
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #39 poslato: 14. oktobar 2007, 14:28:01 »
Momci jer to danas turnir???Aj kad se vrnete napisite utiske i tako to bas me zanima da li ce Dulanovic(Mishkin) opet da vas isprasi :)
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

Mishkin

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #40 poslato: 14. oktobar 2007, 14:58:20 »
Nece sigurno jer ima ban na 5 turnira, mada nije ni probao da se prijavi!!! Odoh da vidim dal vukodlak zna nesto ili opet samo kuka na nekakve nesrece!
Poz!
 

stameni

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 305
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #41 poslato: 14. oktobar 2007, 21:50:14 »
aj vidim niko nece da napishe za turnir... turnir je osvojio vukodlak (inter)... igrao u finalu sa izvesnim milanom... :) razocarali me opet djuka, sale i naravno vladica... ali dobro... da su zivi i zdravi... xexe... sto se mene tice mislim da smo ja i vukodlak odigrali finale pre finala... nadam se da se i on slaze... igrali smo u polufinalu home i away... jednu on dobije... jednu ja dobijem... pa "extra time" i onda na kraju JEBENI PENALI... a penali ko penali... xexe...

inace na ovom turniru svaku pobedu sam posvetio mishkinu jer sam protiv toga da onaj koji osvoji ne igra naredna 5 turnira... zao mi je sto i vukodlak nece moci da brani titulu sledeci put... no dobro...

veliki pozdrav za sve!

stameni


*EDIT znaci na turniru si mogao da biras i reprezentaciju ako si hteo... tako da je dosta njih igralo sa brazilom, francuskom, italijom, holandijom protiv timova... xexe... ali dobro... na kraju u polufinalu ipak 2 intera, 1 milan i naravno MUTD! :)
 

Mishkin

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #42 poslato: 15. oktobar 2007, 14:05:03 »
Hvala na posveti :p Evo kad budemo igrali pusticu te da pobedis i da mi i to posvetis :p Jos samo da si ubio ovog vukodlaka sve bi bilo ok. Ovako me stalno zivka da igramo kao ma znam ja da igram i kad dodjem bude nesto tipa 5-1, 5-0 za mene :p Al dobar je mali, samo nek uci :p
Pozdrav pa se vidimo da opikamo koju dok smo jos u mogucnosti :p
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #43 poslato: 16. oktobar 2007, 14:38:17 »
Evo i ja da se javi. Sta da vam kazem, sto bi rekao mishkin:"imao sam srece", i bilo je toga(penali) mada smo se borili ko lafovi.
Tur nije bio los, protivnika je bilo solidnih, ali me ipak nisu sprecili u mom cilju.

Sto se tice navodnog "navijanja" i "neka crknu oni iz igraone", kako ko izgubi nestane kuci, jedino da pohvalim vladicu i stamenog koji su ostali do kraja i pruzili mi podrsku, jer kao i prosli put pa tako i ovaj namestalo se da pobedi neko iz igraone, jer su na primer 3 favorita stavili odmah u istu grupu bez zreba i tako slicno.
U finalu se moglo samo cuti navijanje za mog protivnika. Ali dobro, nema veze, navikao sam da igram sam protiv svih.

Popio sam ponovo ban, sada na 5 tur-a. Jedino mi preostaje da predjem na novu fucu, a staru povremeno da igram radi prisecanja lepih dana.

@Mishkin
Paceru nemoj da lazes ljude, imas ti jos dosta da ucis od mastera.
Uvek si bio najjaci u svojoj taktici(kad udjem u seriju i pocnem da dobijam, onda zbrises kuci).

@Stameni
Sledeci put kad se budemo videli dacuti novi pes.

Poz
 

Mishkin

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #44 poslato: 16. oktobar 2007, 16:49:41 »
Ma da vidimo mi dal ces da castis, pusti ti to tvoje filozofiranje!?!