Autor Tema: Boks  (Pročitano 70279 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZeljkoPROACM

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Boks
« Odgovor #30 poslato: 8. avgust 2009, 10:19:32 »
Vidis li post iznad?
 

Wade

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 840
    • Pogledaj profil
    • http://www.juznatribina.net/vbforum
Re: Boks
« Odgovor #31 poslato: 2. jul 2011, 05:51:34 »
Dejvid Hej:"Udaraću ga u bradu, u ramena, u prsa, u vrat. Voleo bih da ga uradim i u jaja kad sudija ne bi gledao!", samouvereno izjavljuje Hej i na zaustavlja se na tome: "Da smo životinje, ja bih bio leopard, a Vladimir magarac!".
Vladimir Klicko:"Hej nije pokazao poštovanje prema mojoj porodici i prijateljima i zato ću mu priuštiti dugih 12 rundi. Tući ću ga svih 12 rundi, a onda ga na kraju nokautirati. Biće to dobro za njegovu budućnost jer ću ga naučiti da ne sme da bude tako bahat. Boriću se čvrsto svo vreme, a onda će moja desna raketa sleteti na njegovu bradu i Hej će biti nokautiran".

hahahaha nadam se da ce biti zanimljivo veceras i da se nece zavrsiti posle 2 runde kao sto se obicno i desi sa ovako dugo najavljivanim mecevima.
الحرية أو الموت
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bogdandelija, CREEP, Коле, 1D1UL1E1

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #32 poslato: 2. jul 2011, 13:39:35 »
Ma kakvi 2 runde,ja mislim da je sve iscenirano iz medju njih dvoje kako bi digli medijsku prasinu i tako dalje,....
Inace jel ima neki strim veceras da se gleda,ako ima dajte
PS Nadam se da ce Klicko da ga iznabada
-__-
 

VaskeKtz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1273
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #33 poslato: 2. jul 2011, 13:50:25 »
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Boks
« Odgovor #34 poslato: 2. jul 2011, 13:53:37 »
Citat: Wade;830903
Dejvid Hej:"Udaraću ga u bradu, u ramena, u prsa, u vrat. Voleo bih da ga uradim i u jaja kad sudija ne bi gledao!", samouvereno izjavljuje Hej i na zaustavlja se na tome: "Da smo životinje, ja bih bio leopard, a Vladimir magarac!".
Vladimir Klicko:"Hej nije pokazao poštovanje prema mojoj porodici i prijateljima i zato ću mu priuštiti dugih 12 rundi. Tući ću ga svih 12 rundi, a onda ga na kraju nokautirati. Biće to dobro za njegovu budućnost jer ću ga naučiti da ne sme da bude tako bahat. Boriću se čvrsto svo vreme, a onda će moja desna raketa sleteti na njegovu bradu i Hej će biti nokautiran".

hahahaha nadam se da ce biti zanimljivo veceras i da se nece zavrsiti posle 2 runde kao sto se obicno i desi sa ovako dugo najavljivanim mecevima.


Slicno je bilo 2002. kada su boksovali Tyson i Lewis pa je Tyson nakon meca rekao da je sve bilo u cilju podgrevanja atmosfere i promovisanja borbe



Inace, oce biti negde prenosa?
S.
[/B]
 

VaskeKtz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1273
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #35 poslato: 2. jul 2011, 13:56:53 »
eno post iznad, 99% ce biti prenos na tom sajtu :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gale91

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Boks
« Odgovor #36 poslato: 3. jul 2011, 00:22:32 »


Gospodin!
S.
[/B]
 

Wade

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 840
    • Pogledaj profil
    • http://www.juznatribina.net/vbforum
Re: Boks
« Odgovor #37 poslato: 3. jul 2011, 00:24:44 »
Dobio Klicko na bodove.Ocekivao sam otvoreniji mec a ovi se nisu ni oznojili kako treba.
الحرية أو الموت
 

Partizan_ale

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #38 poslato: 3. jul 2011, 00:26:22 »
Bas tako, GOSPODIN covek.. ako je zacepio gubicu ovom klovnu... Ono Hejovo padanje, haha.. kao da sam se ja tukao sa mladjim bratom otprilike..
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Boks
« Odgovor #39 poslato: 3. jul 2011, 00:36:29 »
S.
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

Deki

  • Legenda
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1686
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #40 poslato: 3. jul 2011, 00:49:50 »
'беш ти овај данашњи бокс...Ни из носа крв да крене а не аркаде да страдају...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bogdandelija, Hell

Olympiakos90

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 587
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #41 poslato: 3. jul 2011, 02:06:39 »
ovo veceras je bio zivi smor,brate hej nekoliko puta spusta ruke,a ovaj ga gleda umesto da ga je zakucao ko majmuna...
Potpis uklonjen!!!
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #42 poslato: 18. januar 2012, 16:02:47 »
Jedan od najboljih boksera ikad.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Коле

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: Boks
« Odgovor #43 poslato: 18. februar 2012, 03:19:30 »
TV B92: Kličko vs. Čisora (23.00h)
IZVOR. B92 | A. KOVAČEVIĆ
U subotu uveče na televiziji B92 očekuje vas bokserski spektakl u kome će Vitalij Kličko braniti titulu šampiona sveta u teškoj kategoriji protiv Derika Čisore.



Ukrajinac je aktuelni WBA (super), IBF, WBO, IBO šampion sveta, a u karijeri ima 43 pobede (40 KO) i samo dva poraza.

Izazivač je Britanac poreklom iz Zimbabvea koji je u 17 profesionalnih borbi ostvario 15 pobeda (9 KO), ali je izgubio dva od poslednja tri meča.

Kličko će u ringu da ima veliku prednost u visini i dužini ruku. On je visok 200 centimetara (Čisora 188cm), a raspon ruku mu je 203 centimetra (Čisori 187cm). Ukrajinac ima 40 godina, 13 više od Britanca.

Ovaj meč imao je svoju predigru u petak popodne kada je prilikom suočavanja na zvaničnom merenju, Čisora udario šamar Kličku. Britanac je zbog tog incidenta kažnjen sa 50 hiljada dolara.

Pre nekoliko dana Čisora je pretio Kličku da će ga nokautirati do osme runde, dok je Vitalija upozirio njegov mlađi brat Vladimir da bude oprezan.

Meč za titulu prvaka sveta u teškoj kategoriji, Vitalij Kličko – Derik Čisora, samo na televiziji B92 u subotu od 23.00 sati.

 

Olympiakos90

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 587
    • Pogledaj profil
Re: Boks
« Odgovor #44 poslato: 18. februar 2012, 14:10:25 »
ubice ga klicko do 8 e runde...
Potpis uklonjen!!!