Autor Tema: ОФК Београд  (Pročitano 37425 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #30 poslato: 20. oktobar 2007, 13:19:41 »
Spremni za nedelju

Danas su se na koferenciji za novinare, posle dugo vremena, pojavila čak tri predstavnika plavo-belih. Pored Baneta Vukašinovića, na pitanja novinara, odgovarali su i Stefan Babović i Andrija Kaluđerović. Raspoloženi i orni pred utakmicu koja ih čeka oni su rekli: "Kao i pred utakmicu sa FK Mladost iz Lučana i pred ovu mogu da vam kažem da ćemo ići na to da obradujemo sve naše navijače i osvojimo veoma važne bodove.
 

builted

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #31 poslato: 21. oktobar 2007, 00:15:03 »
jel ste spremni za zvezdu sutra ,samo da krsticic igra ,on stvarno kida imao sam priliku da igram protiv njega stvarno je odlican
KLEO...KLEO...DAJ MI SORC PLIZ KLEO!!!
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
ОФК Београд
« Odgovor #32 poslato: 9. novembar 2007, 18:51:45 »
Jel' ima ko da okaci aktuelni grb OFK Beograda,ja imam neki ali mislim da oni koriste neki novji,malo izmjenjen...
 

Lola

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #33 poslato: 9. novembar 2007, 18:54:57 »
Citat: EVIL nerd;257841
Jel' ima ko da okaci aktuelni grb OFK Beograda,ja imam neki ali mislim da oni koriste neki novji,malo izmjenjen...


Ja mislim da im je ovo jedan jedini koji imaju

 

hule

  • crnobeli
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1969
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
ОФК Београд
« Odgovor #34 poslato: 9. decembar 2007, 15:49:32 »
Babović napušta OFK Beograd



                        Stefan Babović odigrao je u subotu prvi meč protiv Partizana na stadionu u Humskoj, a po završetku utakmice, saopštio je da je odigrao i poslednji meč u dresu OFK Beograda.
            Beogradski dnevni sportski listovi, sele već nedeljama Babovića u inostrane klubove, a očigledno da trenutak odlaska Babovića pribliĂ…Âľio:

 "Ovo mi je bila poslednja utakmica u OFK Beogradu, odlazim iz kluba, za dan ili dva znaće se i gde. Momcima Ă…Âľelim sreću u nastavku prvenstva, a siguran sam da će i bez mene pobedjivati do odlaska na zimsku pauzu" rekao je Babović.

 Naredno kolo igra se već u sredu, što znači da će Babović ime novog kluba znati moĂ…Âľda već danas...

B92
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #35 poslato: 19. april 2008, 20:04:07 »
19.04.08
PREOKRET OLIVEIRE

Pobeda na Karaburmi posle 168 dana

Danas je OFK Beograd savladao Smederevo sa rezultatom 2-1. Prvo poluvreme ove do kraja neizvesne utakmice je završeno nerešenim rezultatom (0-0), ali na samom početku drugog glavni sudija je dosudio penal za gostujuću ekipu, što su oni iskoristili, i Smederevo je povelo sa 1-0. Posle samo par minuta na suprotnoj strani ista situacija, Veselinovićev prodor po levoj strani su prekinuli odbrabeni igrači Smedereva na nepropisan način i sudija je svirao penal za OFK Beograd.

http://ofkbeograd.co.yu/
 

hule

  • crnobeli
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1969
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
ОФК Београд
« Odgovor #36 poslato: 19. april 2008, 20:04:51 »
Ладно ова тема опстаје на форуму
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #37 poslato: 20. april 2008, 14:59:20 »
Citat: escobar;324708
Ладно ова тема опстаје на форуму
ja sam skoro prosetao na Karaburmi i 'smrzo' sam se od grafita Blue Union-a po svim zgradama, cudi me da nema vise njih na ovoj temi
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Vrsac PFC

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1030
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #38 poslato: 22. april 2008, 12:15:44 »
Mihajlo Ivanović novi trener OFK-a

Upravni odbor OFK Beograda imenovao je jednoglasnom odlukom Mihajla Ivanovića za novog trenera, nakon što je Ljupko Petrović podneo ostavku na to mesto, saopštio je taj klub. "Mihailo Ivanović je u datim okolnostima najbolje rešenje za naš klub", navodi se u saopštenju OFK Beograda.

Čelnici OFK Beograda ranije danas jednoglasno su usvojili ostavku Petrovića, koji je svoj potez obrazložio tvrdnjom da pojedini ljudi žele da taj klub ispadne iz Meridijan superlige, kao i pogoršanim zdravstvenim stanjem.

"Između svih ostalih neregularnosti u našem fudbalu... videćete da je potpuno očigledno da jedna grupa ljudi direktno utiče na to da OFK Beograd ispadne iz ovog ranga takmičenja. Bespoštedna borba za vlast napravila je veliku pometnju u našem fudbalu. Krajnje je vreme da se naprave korenite promene u Fudbalskom savezu Srbije, a naročito u sudijskoj organizaciji", navodi se u Petrovićevom saopštenju.

Petrović je na funkciju trenera OFK Beograda stupio 13. marta, kada je nasledio Branislava Vukašinovića. OFK Beograd je u subotu savladao Smederevo sa 2:1 i ostvario prvu prvenstvenu pobedu posle 3. novembra.

Njegov naslednik Ivanović u dosadašnjoj trenerskoj karijeri vodio je Rad, Voždovac i Smederevo. Ivanović je na početku sezone došao u Rad, ali je prošle nedelje podneo ostavku na to mesto zbog loših rezultata.                                                              Izvor: B92!!!
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #39 poslato: 29. april 2008, 22:49:55 »
29.04.08
BIĆE TEŠKO!

Trener OFK Beograda Mihailo Ivanović poziva na oporez pred naredni duel sa Bežanijom u vanrednom kolu Meridijan Superlige

Veoma kratko trajalo je slavlje "romantičara" posle subotnjeg trijumfa nad Banatom u Zrenjaninu. Fudbaleri OFK Beograda već su se okrenuli narednom duelu koji ih u sredu u vanrednom, 28. kolu Meridijan Superlige očekuje na stadionu u Železniku protiv Bežanije (16.00).
Trener Mihailo Ivanović zadovoljan je partijom u Zrenjaninu i sada očekuje da njegovi fudbaleri nastave u pobedničkom ritmu.


EDIT:Ubuduce napisi izvor vesti!!!
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #40 poslato: 3. jun 2008, 11:26:12 »
OFK Beograd ponovo u Evropi
Malo ko je verovao da će plavo-beli ove godine igrati neko evropsko takmičenje
   

Niko nije verovao da nešto ovako može da se desi ali po svoj prilici OFK Beograd će ovo leto igrati u Intertoto Kupu. Stvar još uvek nije rešena ali će se svi detalji znati do kraja ove nedelje, ukoliko sve prodje kako treba OFK Beograd bi već 05. jula trebao da se sastane sa grčkom šesto plasiranom ekipom, Panioniosom. Prva utakmica bi se igrala kod nas, na Omladinskom stadionu, a druga odmah posle nedelju dana u Grčkoj. Ovo je drugi krug Intertoto takmičenja, u slučaju prolaska sledeći protivnik bi bio italijanski klub Napoli, sa kojim smo imali prilike zimus da igramo jednu prijateljsku utakmicu na pripremam u Antaliji.  

http://www.ofkbeograd.co.rs/
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #41 poslato: 3. jun 2008, 16:10:57 »
samo tako i mogu u evropu..
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

stole

  • Vrsac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #42 poslato: 3. jun 2008, 17:05:31 »
Na osnovu cega da igraju Intertoto?
 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
ОФК Београд
« Odgovor #43 poslato: 3. jun 2008, 17:36:55 »
Zbog toga sto zemun ne moze da igra uefa kup zbog dugovanja, pa borac zauzima njihovo mesto, a ofk umesto borca igra intertoto kup.
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #44 poslato: 3. jun 2008, 18:33:06 »
ni krivi ni duzni