Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija  (Pročitano 431498 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #30 poslato: 20. jun 2007, 19:46:32 »
Citat: Rajke;199186
Postavlja se pitanje hoce li ljudi imati mashine da pokrenu igru, bude li bio next-gen na PC-u bice veoma .. pa najblaze recheno ne igrivo na kartama tipa 9550, 9600, 6200 itd. :smile:


Sad si me razocarao!
 

Rajke

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #31 poslato: 20. jun 2007, 20:04:53 »
Citat: Mikri_Mousse;199188
Sad si me razocarao!

Nazhalost je tako, dodushe nisam nigde pronashao da ce 100% PES 2008 biti next-gen na PC-u. Ukoliko bude .. ostaje nada da ce ubaciti mogucnost da se izabere u kom ce se modu igrati (u shta cisto sumnjam) Dx8 ili Dx9 (nesto slicno kao sto je u STALKER-u) ili pak u suprotnom da se ubode u AGP/PCI-E slot recimo .. jedna 6600Gt/7600Gs/Gt koji bi predstavljao neki minimum/optimum za igranje.
Naravno ovo je samo moja procena, ne tvrdim da je 100 % tacno.

Pozdrav. :smile:
 

Dejan__Ns

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #32 poslato: 24. jun 2007, 22:51:06 »
Extra izgleda...jel se zna kad izlazi?
 

Dejan__Ns

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #33 poslato: 24. jun 2007, 22:52:24 »
Sorry nisam citao dalje...Daj boze da izadje za PC,moja masina ce da tera ovo bez problema...
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #34 poslato: 25. jun 2007, 15:33:26 »
'Key to PES 2008 is a proprietary adaptive AI system entitled Teamvision. Unique to the Konami game, Teamvision is a sophisticated AI programming that learns and adapts according to an individual’s style of play. As such, it will learn new ways to build attacks and to counter specific movements and previous attacking or defensive errors, ensuring games are more in line with the tactical but flowing nature of the real thing.'
Bice dobro ako komp analizira nacin napada igraca i pojacava prema tom delu odbranu.
 
'Player detail has been taken to incredible levels with full facial animation and the high-definition detail afforded by the hardware used to show full movement and subtle details to the various kits during the course of a match.'
Ovo me brine zbog moje prosecne konfiguracije.
 
“With the new Teamvision AI system, we truly believe that we have elevated the game to a new level. The movement of players off the ball, coupled with the total control given to the player, creates the closest simulation of real football to date. We really hope everyone enjoys our evolution. I promise it will be worth the wait.”
Ako bude zaista totalna kontrola igraca bice super
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Atlantis

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2151
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #35 poslato: 25. jun 2007, 16:48:40 »
Sve više mi deluje da sva ova moja taktiziranja do sada sa strategijama imaju da se isplate sa novim PESom jer dok neki budu bili primorani da krenu u tom smeru ja ću već da doradjujem finese :smile:

Mada mi jedna stvar nije jasna, ako će taj AI da se razvija kako budem igrao, jel to znači da ubuduće svako mora da nosi svoj AI od kuće kao neku vrstu option file. Ne vidim drugačiju mogućnost kako će neki komp na turniru da prihvati moj AI koji se kući razvio u odnosu na onaj koji se nalazi tamo?
 

tottimas

  • PES 2013
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1931
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #36 poslato: 25. jun 2007, 18:57:39 »
Citat: Atlantis;201497
Mada mi jedna stvar nije jasna, ako će taj AI da se razvija kako budem igrao, jel to znači da ubuduće svako mora da nosi svoj AI od kuće kao neku vrstu option file. Ne vidim drugačiju mogućnost kako će neki komp na turniru da prihvati moj AI koji se kući razvio u odnosu na onaj koji se nalazi tamo?


Ма ја сам то схватио овако: у току меча комп (само кад играш против компа) прати шта ти радиш и коригује своју игру (као што би човек урадио), и то важи само за ту једну утакмицу (нико не гарантује да ћеш да играш исто у две везане утакмице).

Citat: markotor;201469
'Player detail has been taken to incredible levels with full facial animation and the high-definition detail afforded by the hardware used to show full movement and subtle details to the various kits during the course of a match.'
Ovo me brine zbog moje prosecne konfiguracije.


Чини се да ће већина нас да пика ПЕС6 још доста дуго. Уколико нас не обрадују опцијом спуштања детаља баш баш, како би могли да га бар играмо, ако већ не можемо да уживамо у екстра графици.

trane

  • Gost
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #37 poslato: 25. jun 2007, 19:35:26 »
Citat
Чини се да ће већина нас да пика ПЕС6 још доста дуго. Уколико нас не обрадују опцијом спуштања детаља баш баш, како би могли да га бар играмо, ако већ не можемо да уживамо у екстра графици.                                                              __________________
ma brate kupi PS3 i bit ce bezbjedan :wink:
 

tottimas

  • PES 2013
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1931
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #38 poslato: 25. jun 2007, 19:49:41 »
Citat: trane;201588
ma brate kupi PS3 i bit ce bezbjedan :wink:


Ја да имам тих 700 евра ја бих надоградио мој комп да могу да играм на њему.:wheelchair:

Rajke

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #39 poslato: 25. jun 2007, 22:55:21 »
Citat: Rajke;199202
... dodushe nisam nigde pronashao da ce 100% PES 2008 biti next-gen na PC-u


Blah, moram sebe da citiram ... :mrgreen:
Znaci, ipak ce biti Next-Gen verzije za PC:

Citat
However, the most noticeable improvement PES 2008 will offer over its predecessors is the graphics. Konami promises it will be a true next-gen experience , so there will be proper facial animations, shirt pulling and kits that flow and crease as the players run around


Citat preuzet odavle

:smile:
 

Paun

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 579
    • Pogledaj profil
    • http://www.google.com
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #40 poslato: 25. jun 2007, 23:12:41 »
Ljudovi oce li moci da se igra ovo cudo sa grafickom Ati X1300
 

VAPA89

  • Nemanjica
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 227
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #41 poslato: 25. jun 2007, 23:24:35 »
Ljudi nemojte da se brinete za igranje,pa tu sam ja,klokovacemo graficke,modovacemo drajvere,ma opusteno,a i igra nece biti zahtevna,pa to je bre konami,uvek su sminkali nastavke i pricali sve i svasta.....
Cisto sumnjam da ce biti zahtevnija mnogo od sadasnjeg PES-a....
 

Atlantis

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2151
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #42 poslato: 26. jun 2007, 00:26:11 »
Pa ako nisi primetio, razlika izmedju starijih šminkanja i ovog je u tome što se sada radi o next-gen fudbalu tako da je u pitanju radikalniji prelaz i čisto sumnjam da neće da iskoriste sve prednosti PS3 i sličnih konzola i čisto sumnjam da će da ostave izbor za jako slabu grafiku. Isto kao što su za PES6 optimizovali net-code :smile:
 

VAPA89

  • Nemanjica
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 227
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #43 poslato: 26. jun 2007, 00:40:16 »
Ma sminka je sminka,bice malo zahtevnije i to je to,kakav next gen,to obecavaju od pes5...

Pa nece moci da se igra na Gforce 4 ali trebalo bi da 9600xt moze da ga lepo tera na medium (mozda malo da se klocne)..
 

Rajke

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2008 | Opsta Diskusija
« Odgovor #44 poslato: 26. jun 2007, 02:10:42 »
Citat: VAPA89;201722
Ma sminka je sminka,bice malo zahtevnije i to je to,kakav next gen,to obecavaju od pes5...

Pa nece moci da se igra na Gforce 4 ali trebalo bi da 9600xt moze da ga lepo tera na medium (mozda malo da se klocne)..


E vidish, zanimljivo je to kako ti tvrdish da ce igra biti malo zahtevnija i da nece biti next-gen. Da li imash neku informaciju, link, forum sta god ..
Shto se tiche PES5 on nikako nije mogao da bude next-gen s'obzirom da je portovan sa PS2 kao i svi prethodni nastavci. E sad, ovaj PES 2008 ce biti (sudeci po sajtu sa prethodne strane koji sam postavio) portovan sa neke next-gen konzole (PS3 ili XboX360) kako god .. uglavnom to je taj engine koji se ochekuje (kao na onim slikama).
Podseticu te da je u medjuvremenu izashlo brdo igara koje su port sa XboX360 .. npr. Rainbow Six Vegas, Top Spin2, Splinter Cell Double Agent .. sve te igre ne rade na kartama koje imaju pixel shader 2.0 a to je radeon 9600XT kojeg je vreme pregazilo josh odkad. Najbolji primer ti je Colin McRae Dirt, ta igra jedva da je igriva na kartama nvidijine 7xxx i atijeve 1xxx generacije.
Dakle, PS 3.0 only karte .. premda pitanje je kako ce se i one ponasati.

Edit: Evo lepe vesti za stadium builder-e .. :smile: