Autor Tema: Transferi  (Pročitano 489952 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
Transferi
« poslato: 18. april 2007, 09:44:16 »
Posto vidim da nema vise teme o transferima, otvorio sam novu!
 
Najave, spekulacije, gotovi transferi...
 
Salihamidzic (Bajern-Juventus)
Grigera (Ajax-Juventus)
Jakinta (Udineze-Juventus)
Riberi (Marsej-Bajern)
Toni (Fiorentina-Bajern)
Bastruk (Salke-Stutgart)
Georgiev (Crvena Zvezda-Duizburg)
Djokic (Crvena Zvezda-Briz)
Odita (Partizan-Al Ain)
Boya (Partizan-Dinamo Bukurest)
Fabianski (Legia-Arsenal)
Lazovic (Vitese-PSV)
Viduka (Njukasl-Midlsbro)
R.Carlos (R.Madrid-Fenerbahce)
R.Kovac (Juventus-Dinamo Z.)
A.Xavier (Middlesbrough-LA Galaxy)
D.Beckham (R.Madrid-LA Galaxy)
Ze Roberto (Santos-Bayern)
De Mul (Ajax-Sevilla)
Alex (PSV-Chelsea)
Vanden Borre (Anderlcht-Fiorentina)
Zidan (Mainz-Hamburg)
C.Pizzaro (Bayern-Chelsea)
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #1 poslato: 18. april 2007, 09:45:25 »
Žigić potpisao za Barselonu?
 
V. V., 17. april 2007

 
NIKOLA Žigić se nalazi na korak od Barselone! Prema informacijama španskih medija, kako katalonskih naklonjenih "Barsi", tako i onih iz Santandera koji "drĂ…Âľe" Rasing, pregovori dva kluba se nalaze u poodmakloj fazi, a prema nekim podacima, već je potpisan i predugovor!?
Glavni čovek za realizaciju ove operacije je nekadašnji as Barselone Ćiki Begiristain, danas generalni sekretar kluba koji je, navodno, ubedio čelnike i stručni štab španskog šampiona u kvalitete našeg reprezentativca i u značaj njegovog dovođenja na "Nou Kamp".
Nije tajna da "Barsa" traĂ…Âľi "dĂ…Âľokera" za narednu sezonu, igrača koji će po svojim karakteristikama biti potpuno različit od Kamerunca Etoa, ali i koji će biti sposoban da probija protivničke bunkere. Prema Begiristainu, Žigić je pravi izbor, a deo sredstava za realizaciju transfera Katalonci bi dobili i od prodaje Islanđanina Gudjonsena nekom od zainteresovanih engleskih premijerligaša.
Iako prema vaĂ…Âľećem ugovoru Žigićeva sloboda košta 30 miliona evra, Barselona i Rasing su navodno postigli dogovor po kojem bi katalonski gigant klubu iz Santandera za srpskog reprezentativca platio sumu između 12 i 15 miliona evra, delom moĂ…Âľda i u "kompenzaciji", putem ustupanja nekog od fudbalera koji nisu u prvom planu kod trenera Rajkarda.
Podsetimo, Rasing je jesenas za Nikolu Žigića Crvenoj zvezdi platio šest miliona evra...
 
izvor: novosti
 

King Of Stamford

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 118
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #2 poslato: 18. april 2007, 13:11:10 »
Frings u Juventusu!
 

BrYaNt

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 843
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #3 poslato: 18. april 2007, 17:18:17 »
Nova ponuda Milana za Ronaldinja

Predsednik Milana Silvio Berluskoni ponudio je u sredu 100 milona evra za zvezdu Barselone Ronaldinja. Barselona je saopštila da Ronaldinjov ugovor vaĂ…Âľi još tri godine, dok je njegov brat i agent Roberto Asis kazao da je "Milan prva opcija" ukoliko bude odlučio da ode.
 

zxa

  • Spam master
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1185
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Transferi
« Odgovor #4 poslato: 18. april 2007, 17:24:56 »
Carlos Diogo real madrid- real zaragoza
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #5 poslato: 18. april 2007, 21:40:24 »
Citat: nikmar;164496
Žigić potpisao za Barselonu?
 
V. V., 17. april 2007
 
 
NIKOLA Žigić se nalazi na korak od Barselone! Prema informacijama španskih medija, kako katalonskih naklonjenih "Barsi", tako i onih iz Santandera koji "drĂ…Âľe" Rasing, pregovori dva kluba se nalaze u poodmakloj fazi, a prema nekim podacima, već je potpisan i predugovor!?
Glavni čovek za realizaciju ove operacije je nekadašnji as Barselone Ćiki Begiristain, danas generalni sekretar kluba koji je, navodno, ubedio čelnike i stručni štab španskog šampiona u kvalitete našeg reprezentativca i u značaj njegovog dovođenja na "Nou Kamp".
Nije tajna da "Barsa" traĂ…Âľi "dĂ…Âľokera" za narednu sezonu, igrača koji će po svojim karakteristikama biti potpuno različit od Kamerunca Etoa, ali i koji će biti sposoban da probija protivničke bunkere. Prema Begiristainu, Žigić je pravi izbor, a deo sredstava za realizaciju transfera Katalonci bi dobili i od prodaje Islanđanina Gudjonsena nekom od zainteresovanih engleskih premijerligaša.
Iako prema vaĂ…Âľećem ugovoru Žigićeva sloboda košta 30 miliona evra, Barselona i Rasing su navodno postigli dogovor po kojem bi katalonski gigant klubu iz Santandera za srpskog reprezentativca platio sumu između 12 i 15 miliona evra, delom moĂ…Âľda i u "kompenzaciji", putem ustupanja nekog od fudbalera koji nisu u prvom planu kod trenera Rajkarda.
Podsetimo, Rasing je jesenas za Nikolu Žigića Crvenoj zvezdi platio šest miliona evra...
 
izvor: novosti

Samo da naglasim, ako Zigic ode u Barselonu za 15 miliona, Zvezda dobija 2,25 miliona evra!:thumbup:
 

Johnny

  • Niko Bellic
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 830
    • Pogledaj profil
    • http://www.last.fm/user/johnny_rasta
Transferi
« Odgovor #6 poslato: 18. april 2007, 21:42:37 »
A ja bix vas molio da ovde pisete transfere koji su 100%, i koji su vec potpisani, pa da ujedno i OF sredjujemo....
I know a mouse and he hasn\'t got a house, I don\'t know why I called him Gerald...
 

manutd85

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 219
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #7 poslato: 18. april 2007, 22:47:32 »
Gekas na meti Leverkuzena
18.04.07. 22:00

Bajer iz Leverkuzena je potvrdio svoju nameru da u svoje redove na leto dovede trenutno najboljeg strelca Bundeslige, Teofanisa Gekasa.

Grčki internacionalac koji nastupa za Bohum, do sada je postigao 17 golova i privukao je veliku pažnju bogatijih klubova u Nemačkoj.

- On je interesantan igrač. Postoje dobri izgledi da ga dovedemo u naše redove, ali ima i drugih interesenata, rekao je sportski direktor "aspirindžija" Rudi Feler.

Na pitanje novinara da potvrdi glasine da je 26-godišnji napadač već potpisao trogodišnji ugovor, Feler je to odbio. Gekas je u stvari igrač Panatinaikosa, koji za Bohum igra na pozajmici, klub koji i ima prvenstvo pri otkupu njegovog ugovora.
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #8 poslato: 20. april 2007, 21:27:32 »
Ovo nema veze sa ovom temom, ali cu postaviti ovde!
Veoma zanimljivo!
 
Linkovi sajtova fudbalskih klubova
http://www.bezmotike.com/index.php?ks=A&nav=21
 

zxa

  • Spam master
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1185
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Transferi
« Odgovor #9 poslato: 20. april 2007, 22:21:04 »
Adrian Pttigrew  from Wycombe Wanderers to Chelsea      Loan
Robert   from PSV to Real Betis
 

skicha

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 780
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #10 poslato: 20. april 2007, 22:43:40 »
Prema pisanju španjolske Marce, branič Lyona, Eric Abidal, od sljedeće sezone mogao bi
nositi
dres Barcelone.
 
 
LA GALAXY VEC ZARADIO MILIONE NA BECKHAMU
 
Nakon što je pauzirao šest tjedana zbog ozljede, David Beckham, vraća se u momčad Reala te će biti na raspolaganju za subotnju utakmicu protiv Valencije.

 

manutd85

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 219
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #11 poslato: 20. april 2007, 23:37:17 »
20-04-2007
SERIJA A: ALMIRON NA PUTU ZA JUVENTUS

Fudbaler sredine terena najprijatnijeg iznenadjenja ovogodisnjeg ciklusa italijanske Serije A, Argentinac Serhio Almiron, izjavio je da postoje sanse da u letnjem prelaznom roku pojaca redove Juventusa.

Almiron ove sezone igra sjajno u dresu Empolija i Juventus nije jedini klub koji je za njega u medjuvremenu pokazao interesovanje.

"Odlazim u Torino jer moj otac zeli da tamo nastavim karijeru. Uskoro cu igrati za veliki klub, a nedavno sam odbio ponudu Intera", rekao je 26-ogodisnji Argentinac.

Prema pisanju italijanskih medija, Juventus je spreman da izdvoji 3.5 miliona evra za Almirona, ali i jednog od trojice ne previse aktuelnih igraca iz svog tabora - Paola de Seljija, Metea Para ili Reja Volpata.
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #12 poslato: 4. maj 2007, 22:22:07 »
BARSA PRATI JANKOVIĆA!
 
Katalonski klub namerava da dovede Srbina iz Majorke "za godinu-dve, kada malo sazri", Valensija ga Ă…Âľeli odmah!
 
Boško Janković nalazi se na spisku Ă…Âľelja španskog prvaka Barselone, objavila je madridska "Marka". Sportski direktor katalonskog kluba Aitor Ćiki Begiristajn priznao je da prati fudbalera Majorke, za koga je rekao da je veoma talentovan i da bi u sledećoj sezoni trebalo da dostigne "nivo potreban za igranje u katalonskom klubu". Ukoliko Boško bude nastavio da pruĂ…Âľa odlične partije, Barsa bi mogla da ga otkupi već na kraju sledeće sezone. Takođe, reprezentativca Srbije odavno prate Valensija, Deportivo i madridski Atletiko.
- Znam da me Barselona prati, Valensija takođe, što mi je potvrdio i moj menadĂ…Âľer Zoran Stojadinović. Å ta reći, osim da je lep osećaj kada si interesantan velikanima španskog fudbala. Ipak, zvanične ponude nije bilo i ne razmišljam previše o tome. Posvećen sam obavezama koje imam u Majorki - kaĂ…Âľe Janković za Press.
 
Prvo Finska, pa EP za mlade
Do kraja španskog prvenstva ostalo je još šest kola, ali zbog reprezentativnih obaveza Boško će nešto ranije morati da napusti ekipu Majorke.
- Odigraću tri utakmice, a zatim dolazim na pripreme reprezentacije u Beograd. Prvo me čekaju pripreme za kvalifikacionu utakmicu A selekcije sa Finskom, a posle toga i pripreme mlade reprezentacije za EP u Holandiji. Nadam se da će trener Manzano i čelnici kluba imati razumevanja za moje obaveze prema nacionalnim selekcijama.
 
Bivši igrač Crvene zvezde tvrdi da je za njega još rano da pređe u Barselonu i ukoliko bi mogao da bira, pre bi se opredelio za Valensiju.
- U ovom trenutku definitivno bih se bolje uklopio u igru Valensije. Ova ekipa forsira ofanzivan fudbal i tu bi moje napadačke sposobnosti pre mogle da dođu do izraĂ…Âľaja. Takođe, tim sa "Mestaje" ima igrače ujednačenijeg kvaliteta, pa bih i ja bio opušteniji i mogao lakše da se adaptiram. S druge strane, Barselona je gigant svetskog fudbala i bio bi izazov igrati uz Ronaldinja. Međutim, mislim da još ne zasluĂ…Âľujem tu privilegiju. Ne sumnjam u svoje kvalitete, ali ovo mi je tek prva sezona u Primeri i gledajući Barselonin igrački kadar, teško je verovati da bih odmah dobio šansu. Ni mnogo poznatija imena svetskog fudbala (Saviola, Gudjonsen, Maksi Lopez) nisu uspela da se dokaĂ…Âľu na "Nou Kampu".
Debitantsku sezonu u Å paniji Janković je obeleĂ…Âľio odličnim igrama i efektnim golovima. Dovoljno da uprava Majorke istakne klauzulu u njegovom ugovoru, po kojoj njegova sloboda košta neverovatnih 30 miliona evra.
- Postigao sam osam golova u prvenstvu, dva u Kupu kralja i pet puta bio asistent. Za debitantsku sezonu u jednoj od najjačih liga Evrope više nego dovoljno, pogotovo kada se u obzir uzme mesto u timu i broj minuta koje sam proveo na terenu. Primera radi, Nikola Žigić je odigrao čak hiljadu minuta više od mene. Ipak, presrećan sam i svestan da u sledećoj sezoni moram da budem još bolji. Samo dobra forma i golovi prava su preporuka za vodeće španske klubove - smatra Janković.
 
(press)
 

Mirdza

  • Dr. Mag. Prof. Ing.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1020
    • Pogledaj profil
Transferi
« Odgovor #13 poslato: 4. maj 2007, 22:32:07 »
Mislim da je bolje za Jankovica da prvo ode u Valenciju, zato sto u Barsi ne bi odmah imao mnogo prostora za igru....
 

zxa

  • Spam master
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1185
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Transferi
« Odgovor #14 poslato: 4. maj 2007, 23:16:41 »
sve je neistina oko Jankovica ko za Zigica isto to samo novinari iz Srbije pale narod :smile: