Autor Tema: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)  (Pročitano 60967 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Пете Дунхам

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 112
  • ПЕС 2013
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #135 poslato: 23. maj 2022, 22:02:30 »
Drugari malo obaveze zakocile, nazalost, posao, porodica, svasta nesto, nije informacija koja treba da vas zanima ali napisah da bi nas razumeli, na apdejtu je radio Darko ali trenutno smo stali, bice novijih verzija sigurno, bicemo u kontaktu pa cemo nesto napakovati, a do tad svako dobro! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

zeljko234

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #136 poslato: 24. maj 2022, 23:08:23 »
sve ja ljudi razumem da se radi da se ima posla obaveze porodica ali nije realno da ce obeca update nakon praznika prodje dosta vremena i nista na kraju i da bi se update uradio oni sto su radil patch trebaju se svi ukljucit a ne jedan sam da radi update mnogi ce reci da pricam gluposti ali ne obecava se nesto unapred a posle ne bude nista od toga izvinite ako sam nekog sa ovim tekstom uvredio nisam imao nameru poz
 

lazanet

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 999
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #137 poslato: 25. maj 2022, 13:05:05 »
sve ja ljudi razumem da se radi da se ima posla obaveze porodica ali nije realno da ce obeca update nakon praznika prodje dosta vremena i nista na kraju i da bi se update uradio oni sto su radil patch trebaju se svi ukljucit a ne jedan sam da radi update mnogi ce reci da pricam gluposti ali ne obecava se nesto unapred a posle ne bude nista od toga izvinite ako sam nekog sa ovim tekstom uvredio nisam imao nameru poz
дал си ти друже нормалан човек?

 

zeljko234

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #138 poslato: 25. maj 2022, 15:36:46 »
ja nisam nikog vredjao
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #139 poslato: 25. maj 2022, 19:24:03 »
sve ja ljudi razumem da se radi da se ima posla obaveze porodica ali nije realno da ce obeca update nakon praznika prodje dosta vremena i nista na kraju i da bi se update uradio oni sto su radil patch trebaju se svi ukljucit a ne jedan sam da radi update mnogi ce reci da pricam gluposti ali ne obecava se nesto unapred a posle ne bude nista od toga izvinite ako sam nekog sa ovim tekstom uvredio nisam imao nameru poz
Elem, peč radi jedan ili dvojica + Feniks face, tako je već godinama uz manje izmene.
Jednostavno, ja imam mnogo prečih stvari i nemam snage posle svega da se drndam i editujem sve ručno.
U krajnjem slučaju, za 3 nedelje punim 4 banke, a daleko mlađi jdva nalaze slobodnog vremena za ovakve stvari.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #140 poslato: 26. maj 2022, 13:42:25 »
sve ja ljudi razumem da se radi da se ima posla obaveze porodica ali nije realno da ce obeca update nakon praznika prodje dosta vremena i nista na kraju i da bi se update uradio oni sto su radil patch trebaju se svi ukljucit a ne jedan sam da radi update mnogi ce reci da pricam gluposti ali ne obecava se nesto unapred a posle ne bude nista od toga izvinite ako sam nekog sa ovim tekstom uvredio nisam imao nameru poz
Druže, već sam ti napisao iznad. S obzirom da je ovo igra stara 9 godina, slovima DEVET godina, svako ko je i dalje igra treba da bude srećan što je izašao bilo kakav peč za nju. Elem niko nigde nije obećao apdejt nakon praznika, rekli su da će biti i čak su fino naglasili mogućnost da se to oduži dosta. Kome ne odgovara, alate u ruke i neka sam pravi pečeve.
« Poslednja izmena: 27. maj 2022, 21:41:20 od strane Nemanja »
 

lanmi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #141 poslato: 11. jul 2022, 17:17:56 »
Izvinite na smetnji, da li može neko da mi pošalje gameplay koji ste koristili prilikom izrade patch-a?:)
 

Cmiki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #142 poslato: 27. jul 2022, 22:22:28 »
Jel se planira Update i za novu sezonu?
 

K3C1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #143 poslato: 6. avgust 2022, 20:49:47 »
cao sta da radim ako mi jede 7zip fajl ide mi onako crveno ne zeleno , radio i WinRarom isto
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #144 poslato: 6. avgust 2022, 22:25:08 »
Ugasi antivirus ili skini taj deo koji ti puca opet


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Kokodalac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #145 poslato: 15. avgust 2022, 14:48:12 »
Drugari, odradili ste fenomenalan posao sa ovim pečom! Bravo! Slučajno sam "nabasao" na njega i oduševljen sam onim što ste uradili. PES 13 je jedan od najboljih PES-ova, i dan danas se drži odlično, još ste mu vi poboljšali dodatno izlged sa tim HD terenima i mrežicama, plus ubacili ste našu ligu i naše stadione, i napravili odličan posao. Ja imam na kompu instalirano mnoštvo novih FIFA i PES igrica, i mogu reći da ima tu mesta i za stari dobri PES 13, naročito sa ovim vašim pečom. Bravo! Inače ima tu nekih sitnih bagova tipa izbacivanja na desktop prilikom izlaska igrača na teren na utakmicama LŠ i LE, te još nekih par stvari, ali nema veze, peč vam je zaista odličan i veoma mi je drago da ste odlučili posvetiti se PES-u 13 jer je ta igrica i dalje super iako je stara 9 godina.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

shadows262

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #146 poslato: 22. avgust 2022, 13:16:44 »
Zdravo ljudi, hoće li biti nekog update za novu sezonu?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #147 poslato: 22. avgust 2022, 14:28:50 »
Nemamo pojma, iskreno.
Ja sam već sad preopterećen poslom i porodicom, videću da li ću uopšte nastavljati sa editom generalno.
Predugo sam u ovome, videćemo.





Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

emd

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #148 poslato: 26. avgust 2022, 01:55:22 »
Pozdrav ljudi. Davno sam za ovaj PES a i starije imao program preko kojeg sam ubacivao ocjene sa pesdatabase sajta, po meni najrealnije. Postoji li to još uvijek i radi li to iko ovdje na forumu? Hvala
Pomogao bih da se to odradi za ovaj patch ako ste željni i uopšte ima softvera za to.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #149 poslato: 26. avgust 2022, 08:30:06 »
Sve se i dalje radi preko istog editora https://www57.zippyshare.com/v/12725628/file.html
Postoji i dalje PSD sajt, ali je obiman posao da se odrade transferi, face i slično da bih to doveo u stanje kakvo zaslužuje.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.