Autor Tema: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)  (Pročitano 13072 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zeljko234

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Odg: SLS Team and PlayPES PATCH (2021/2022)
« Odgovor #135 poslato: 14. maj 2022, 09:23:04 »
znaci dugo cekace se na update ko zna kada ce taj momenat sve ja razumem da se radi u firmi po 10 sati ali ne moze jedan sam da radi update trebaju i drugi da se ukljuce clanovi sto su radili na patchu ako neki clanovi misle samo da cekaju na jednog da zavrsi update nema od toga nista a drugi da sede skrsteni ruku tako se ne radi

Nemanja

• Administrator
    • Pogledaj profil
« Odgovor #136 poslato: 14. maj 2022, 20:12:42 »
S obzirom da je ovo igra stara 9 godina dobro je da je bilo sta izaslo, a ko hoce da pomogne uvek moze da se obrati autorima peca privatnom porukom i raspita se kakva je pomoc potrebna

Пете Дунхам

• Edit tim
  • ПЕС 2013
    • Pogledaj profil
« Odgovor #137 poslato: 23. maj 2022, 22:02:30 »
Drugari malo obaveze zakocile, nazalost, posao, porodica, svasta nesto, nije informacija koja treba da vas zanima ali napisah da bi nas razumeli, na apdejtu je radio Darko ali trenutno smo stali, bice novijih verzija sigurno, bicemo u kontaktu pa cemo nesto napakovati, a do tad svako dobro! :)

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

zeljko234

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #138 poslato: 24. maj 2022, 23:08:23 »
sve ja ljudi razumem da se radi da se ima posla obaveze porodica ali nije realno da ce obeca update nakon praznika prodje dosta vremena i nista na kraju i da bi se update uradio oni sto su radil patch trebaju se svi ukljucit a ne jedan sam da radi update mnogi ce reci da pricam gluposti ali ne obecava se nesto unapred a posle ne bude nista od toga izvinite ako sam nekog sa ovim tekstom uvredio nisam imao nameru poz

lazanet

• Administrator
    • Pogledaj profil
« Odgovor #139 poslato: juče u 13:05:05 »
sve ja ljudi razumem da se radi da se ima posla obaveze porodica ali nije realno da ce obeca update nakon praznika prodje dosta vremena i nista na kraju i da bi se update uradio oni sto su radil patch trebaju se svi ukljucit a ne jedan sam da radi update mnogi ce reci da pricam gluposti ali ne obecava se nesto unapred a posle ne bude nista od toga izvinite ako sam nekog sa ovim tekstom uvredio nisam imao nameru poz
дал си ти друже нормалан човек?

zeljko234

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #140 poslato: juče u 15:36:46 »
ja nisam nikog vredjao

Darcoolio

• Diskriminator foruma
  • Administrator
    • Pogledaj profil
« Odgovor #141 poslato: juče u 19:24:03 »
Elem, peč radi jedan ili dvojica + Feniks face, tako je već godinama uz manje izmene.
Jednostavno, ja imam mnogo prečih stvari i nemam snage posle svega da se drndam i editujem sve ručno.
U krajnjem slučaju, za 3 nedelje punim 4 banke, a daleko mlađi jdva nalaze slobodnog vremena za ovakve stvari.

Poruka u inbox ili klik na baner!

Nemanja

• Administrator
    • Pogledaj profil
« Odgovor #142 poslato: danas u 13:42:25 »
Druže, već sam ti napisao iznad. S obzirom da je ovo igra stara 9 godina, slovima DEVET godina svako, ko je i dalje igra treba da bude srećan što je izašao bilo kakav peč za nju. Elem niko nigde nije obećao apdejt nakon praznika, rekli su da će biti i čak su fino naglasili mogućnost da se to oduži dosta. Kome ne odgovara, alate u ruke i neka sam pravi pečeve.