Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 88750 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #480 poslato: 3. oktobar 2022, 10:01:34 »
Ubedjen sam bio neverovatno kako secne u tom momentu, ali ipak je do konekcije. Debil igrao sam na wifi konekciji, sad spojio lan i preporodio se dobio lika iz 2 divizije sa besnim timom komotno. Nekada se stvarno zapitam dal sam glup.

Nego kako imaju onoliko  klasik igraca? Jel su se igraci preneli iz 2022? Pitam posto nisam igrao dream team 2022 nego sad kad je krenula 2023.
Sve se prenelo iz prosle sezone, cak ni ne moras da placas vise, svi igraci ti traju do Aprila sledece godine
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #481 poslato: 3. oktobar 2022, 20:36:00 »
Da li pise nesto vezano za frendli onlajn, planiraju li nesto po tom pitanju, za pc me interesuje
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #482 poslato: 4. oktobar 2022, 19:56:44 »
Prijateljske meceve onlajn uvode od 6og oktobra sa apdejtom v2.1.0
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #483 poslato: 7. oktobar 2022, 10:59:25 »
Za sad update i optimizacija parem sto se tice old gen konzola je uradila plodom. Fali sadrzaj i dalje, ali ovo je sada mnogo bolje, online je skoro kao i offline balance mode sada.

Naravno vec kukaju odredjeni strimeri koji su koristili exploit meta takitike, "Mednasah", jer su nerfovali neke stvari kod individualnih instrukcija u odbrani
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #484 poslato: 7. oktobar 2022, 17:05:57 »
Kad srede rezoluciju igre na PC možemo da pričamo na temu da postoji volja sa njihove strane da unaprede igru.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: woofer2009, mario993

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #485 poslato: 8. oktobar 2022, 03:09:17 »
Imaju oni sve spremno, al pustaju na kašičicu ,  Bhatti se bahati   sa euforijom oko 4 og milanovog dresa.  debil.

Ali sve je to smisljeno ,  namerno odugovlače sa izbacivanjem kompletne igre,  da bi sto vise ljudi uvukli u myclub.  Pustili su besplatnu igru , i onda deru decu za kupovinu tokena / igrača .  

Provalili su gde fifa /ea sports   zgrce lovu .  Čuo sam čak da su povecali profit za 5,6 %  iako jos neprodaju igru , tako da ce nas jebati jos dugo dugo, dok nepuste kompletnu igru, i pokusaju da uvuku sto vise igrača u myclub.
Meni u igri  imam osecaj da su pustili decu od 10 god da ga prave da bude prikladno tom godistu ,  i da sve bude slabo pregledno , sem kupovina tokena .

Iako je igra sad dobra posle sinocnog update ,  bar u trening meni , na ps probano , nemenjam date lose ocene na metacritic i ps , jel ovo rade vec ko zna koju godinu zaredom, al sad su bas preterali .

Posto su nam okrenuli ledja  , po prvi put sam spreman da predjem u suprotni tabor, iako nikad dosad mi nije bila igriva fufica, i nisam mogo da sastavim duze od minut da je igram,  al probacemo je u GG ( https://www.instagram.com/igraonica_gg/ )   , pa ako prodje probu, da se igra nesto online dok nestigne master liga ,  online division  i team loby .
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #486 poslato: 8. oktobar 2022, 09:59:56 »
Imao sam prilike da probam na PS5.
Ako se izuzme sve ono van terena, u pitanju je tu i tamo ista igra kao prošle godine i nisam ni uzimao u razmatranje njenu kupovinu, preskupa igračka.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #487 poslato: 9. oktobar 2022, 22:10:42 »
Kad srede rezoluciju igre na PC možemo da pričamo na temu da postoji volja sa njihove strane da unaprede igru.
Tu se apsolutno slazem. Mislim da je to merodavni pokazatelj da li imaju volje za onim sto su napravili.
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #488 poslato: 10. oktobar 2022, 08:18:14 »
Sa novim apdejtom odbrana mi crkne do 75og minuta.
Igram sa trojicom pozadi i sva trojica lipsu cak i kad su ful raspolozeni ... Bekenbauer, Rudiger, De Light, Alaba... Ko god da igra...
 

ciculic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #489 poslato: 10. oktobar 2022, 23:46:20 »
Kad srede rezoluciju igre na PC možemo da pričamo na temu da postoji volja sa njihove strane da unaprede igru.
Tu se apsolutno slazem. Mislim da je to merodavni pokazatelj da li imaju volje za onim sto su napravili.
Pa rezolucija je sredjena samo je oni drže zaključanu da ne može da se otvori maksimalna za monitor koji imaš ja igram na full hd na monitoru 32 ali kad prikačim na 27 ne otvara mi ful HD.To ce sve raditi kad dođe vreme tj kada se plati.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #490 poslato: 10. oktobar 2022, 23:52:43 »
Poenta je u tome da nije to naucna fantastika ili ne znam ni ja koja premium usluga u okviru igrice da bi se drzalo zakljucano. Zaboga toliko je proslo od izlaska i ne mozes da igras nesto u full hd jer drze zakljucano. Dobro je da ne daju samo zvuk sa crnom slikom pa kad platis malo otkljucaju ti 720p prvo.
« Poslednja izmena: 10. oktobar 2022, 23:55:03 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, mario993, neckoni23, woofer2009

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #491 poslato: 11. oktobar 2022, 12:05:38 »
Poenta je u tome da nije to naucna fantastika ili ne znam ni ja koja premium usluga u okviru igrice da bi se drzalo zakljucano. Zaboga toliko je proslo od izlaska i ne mozes da igras nesto u full hd jer drze zakljucano. Dobro je da ne daju samo zvuk sa crnom slikom pa kad platis malo otkljucaju ti 720p prvo.
Nemoj im davati dodatne ideje, mozda i primene bas to u narednom serijalu :grin:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nemanja

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #492 poslato: 13. oktobar 2022, 01:12:03 »
Pozdrav braco pesoholicarska :) Long time no see :)
Da li se, i kada, ocekuje da ce moci da se igra online friendly sa authentic timovima na ps5 platformi?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #493 poslato: 13. oktobar 2022, 09:41:42 »
Pa neki prijateljski lobi je izašao, nisam probao, ali čim su počeli ligu verovatno je to to.
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2022, 12:22:01 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #494 poslato: 13. oktobar 2022, 15:46:13 »
Pa neki prijateljski lobi je izašao, nisam probao, ali čim su počeli ligu verovatno je to to.
Ja sam video da ima friendly lobby ali samo kroz 'dream team', e sada, ili nesto radim pogresno ili nisam upucen u terminologiju, do duse, proveo sam svega 2h u ovom pesu.