Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 88762 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #465 poslato: 14. septembar 2022, 21:51:15 »
VI ste prvi koji kazete da je odbrana krs, odbrana je vise AI asisted, ne znam koliko je vas probalo igru online, pa onda videlo odrbanu, a protiv AI-a meni cak ni legend ne prestavlja klasu i cak sa timom od 2000 jacine.

A sto se tice drop fremova, problem su stadioni i internet konekcija.
Testirao sam na PS4 na optici, ni jedan stadion nema drop frame onda. Tako da p2p konekcija nam jebe svima mater, pogotovo ovi arapi koji igraju iz pustinje na wifi, i poljaci isto, i rusi
Ne znam da li smo prvi ili ne, ali je odbrana nula poena. Igram online, i to odavno na trocifrenom broju, a vjerujem i Ermin jer znam da je čovjek dobrano preko 1000 u pes21.
A sto se tiče shtuteringa, nekako sam uspio podeaiti u postavka grafike, smanjio refresh rate monitora sa 144 na 60, i pratio sam neke upute na YT kako reduciratu shtutering upali prilicno i nema veze na kom stadionu igras.
Za nas i ternet si u pravu, nekad zapne na par sekundi pa ubrza igru da nemam pojma sta se desava, nekad dobijem gol nekad se izvucem. I cesto mi izbaci gresku sa serverom, mislim da ima i do njih.
Realno, mi ćemo se navići i na ovo, biće nam OK, jedino kad poprave grafiku to će biti super.
Igram samo online pa za ostale modove off ne marim, ko voli mislim da je bolje da ostane na pes21 koni je i dalje svijetlosnu godinu iznad ovog fušeraja.
Da budemo iskreni, ovo je rađeno za nove generacije koje se ne skidaju sa telefona. Dosta nas ovdje je old scool koji telefon koristimo za poruke i pozive :pesoholichari:
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #466 poslato: 16. septembar 2022, 09:36:45 »
VI ste prvi koji kazete da je odbrana krs, odbrana je vise AI asisted, ne znam koliko je vas probalo igru online, pa onda videlo odrbanu, a protiv AI-a meni cak ni legend ne prestavlja klasu i cak sa timom od 2000 jacine.

A sto se tice drop fremova, problem su stadioni i internet konekcija.
Testirao sam na PS4 na optici, ni jedan stadion nema drop frame onda. Tako da p2p konekcija nam jebe svima mater, pogotovo ovi arapi koji igraju iz pustinje na wifi, i poljaci isto, i rusi
Ne znam da li smo prvi ili ne, ali je odbrana nula poena. Igram online, i to odavno na trocifrenom broju, a vjerujem i Ermin jer znam da je čovjek dobrano preko 1000 u pes21.
A sto se tiče shtuteringa, nekako sam uspio podeaiti u postavka grafike, smanjio refresh rate monitora sa 144 na 60, i pratio sam neke upute na YT kako reduciratu shtutering upali prilicno i nema veze na kom stadionu igras.
Za nas i ternet si u pravu, nekad zapne na par sekundi pa ubrza igru da nemam pojma sta se desava, nekad dobijem gol nekad se izvucem. I cesto mi izbaci gresku sa serverom, mislim da ima i do njih.
Realno, mi ćemo se navići i na ovo, biće nam OK, jedino kad poprave grafiku to će biti super.
Igram samo online pa za ostale modove off ne marim, ko voli mislim da je bolje da ostane na pes21 koni je i dalje svijetlosnu godinu iznad ovog fušeraja.
Da budemo iskreni, ovo je rađeno za nove generacije koje se ne skidaju sa telefona. Dosta nas ovdje je old scool koji telefon koristimo za poruke i pozive :pesoholichari:
Ovo se slazem mobilne generacije unistavaju gaming kakav je bio, ja verujem da za nekih 10 godina necemo imati single player story mode
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #467 poslato: 16. septembar 2022, 10:23:10 »
To je odlazak u ekstrem.
Sony je kenjao o tome da je SP gaming mrtav i prevaziđen, pa su pojeli sopstveno govno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #468 poslato: 19. septembar 2022, 15:25:39 »
Da li moze da se igra onlajn frendli? Pise da treba dodati prijatelja i da moze online. Vidim da xbox moze
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #469 poslato: 20. septembar 2022, 11:13:39 »
Da li moze da se igra onlajn frendli? Pise da treba dodati prijatelja i da moze online. Vidim da xbox moze
Takodje i mene interesuje
 

neckoni23

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 113
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #470 poslato: 27. septembar 2022, 20:18:23 »
Jel moze da se igra Become a Legend ili to jos uvek nije izaslo ili se placa dodatno?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #471 poslato: 27. septembar 2022, 21:39:38 »
nema ništa, a BaL nije ni najavljen.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neckoni23

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #472 poslato: 28. septembar 2022, 10:33:25 »
nema ništa, a BaL nije ni najavljen.
u pripremi je,ali nece se zvati BAL, nego My Academia, A master liga je prekrstena u Road to Glory. sve je u game fajlovima, ali kad ce biti, to mozda da pitamo nekog astrologa
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neckoni23

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #473 poslato: 29. septembar 2022, 09:03:58 »
Uvek sam na kompjuteru ili laptopu imao instaliran PES, jos od WE7, za ne daj Boze da se nadje. Prvi put da nemam instaliran, to jest da sam ga obrisao :-[ Nemam vise taj osecaj da je to taj fudbal. Kad udjes u sam meni, sve je nakaradno, ne mozes da odigras 3 prijateljske utakmice sa random timovima. Ne znam, mozda sam i star za ovo pa sam prerastao :-X
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

srbijadotokija

  • Regular
  • **
  • Poruke: 75
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #474 poslato: 29. septembar 2022, 13:16:34 »
Jel stvarno mislite da je do servera, ja sam ubedjen ali ne znam kako da varaju. Često da igram protiv takvih igraca u kontri pocne da secka kad treba da sutnem. Ima dosta njih sa uzas timovima i vidis da ne zna da igra, ne pusta trcanje tokom cele tekme da su u 4 i 5 diviziji. Verovatno koriste lag switch.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #475 poslato: 29. septembar 2022, 13:46:27 »
stvarno misliš da je neko u fazonu da koristi lag switch?


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

srbijadotokija

  • Regular
  • **
  • Poruke: 75
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #476 poslato: 29. septembar 2022, 14:47:57 »
Ubedjen sam bio neverovatno kako secne u tom momentu, ali ipak je do konekcije. Debil igrao sam na wifi konekciji, sad spojio lan i preporodio se dobio lika iz 2 divizije sa besnim timom komotno. Nekada se stvarno zapitam dal sam glup.

Nego kako imaju onoliko  klasik igraca? Jel su se igraci preneli iz 2022? Pitam posto nisam igrao dream team 2022 nego sad kad je krenula 2023.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #477 poslato: 30. septembar 2022, 10:29:11 »
Verovatno su neke kupovali, neke dobili, a ima onih koje dobiješ za 150 novčića valjda.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

PesScorpion

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #478 poslato: 1. oktobar 2022, 15:16:22 »
Najgori arcadni fudbal ikada napravljen :)
 

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #479 poslato: 2. oktobar 2022, 23:07:20 »
posle par meseci od poslednjeg komentara samo da kazem - jebem im majku japansku i sve sto im je drago :)
upalio kad je preslo na 23, probao na silu myclub ili dream kurcina kako god, ma nema Boga, posle 2 tekme izasao.
em nisam u myclub fazon em je ova igrica meni barem toliko nakaradna, iako ima kolega sa foruma koji mi govore suprotno, ne znam sta da mislim...
bukvalno jedva cekam FM da izadje koliko ne znam sta cu od sebe
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Milos2806, Nemanja