Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 90490 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 438
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #420 poslato: 13. jul 2022, 15:31:59 »
Jeste, salzem se, ja sam odigrao 3 utakmice kad je izasao PES22, nije mi se svidjalo odziv komandi i bagovi. Generalno, sve do PES 22, svidjao mi se PES jer ako si igrao dobro napad, da bi se odbranio, trebalo je i da igras dobro odbranu, sto me je odusevljavalo. Za 22 ne mogu da kazem kako se igra odbrana, niti sam nesto isprobavao sto se toga tice. U FIFI je dovoljno samo da priblizis se igracu, i CPU sam uzme loptu. Malo je tamo arkadno napravljeno. Sto se tice stvarnog fudbala, pogledajte sami, napravite presek. Koliko je klubova do 2010 godine imalo KLASICNOG napadaca? I pogledaj te posle 2011 godine, pa sve do danas, kako igraju napadaci. Retki su klubovi gde postoje samo napadaci, u vecini slucajeva su to poluspicevi, jer se igra fudbal bukvano od noge da se lopta samo pospremi u gol. Takozvana tika-taka. Ima klubova koji imaju drugaciju taktiku ali ih je manje.
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 438
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #421 poslato: 13. jul 2022, 15:36:24 »
Ja se slazem sa Vama u vecini slucaja, i postujem Vase argumente, nemojte misliti da omalovazavam. Volim PES od malih nogu, idalje mislim da mogu da isprave ovo sto su napravili i naravno iskreno bih to i zeleo. Do sada, sto se mene tice, od igranja PES 3 (WE7) pa sve do efootballa 2022, po meni i dalje jedan od najboljih PES2021 iako ima neke sitnice. To je moje misljenje :D
 

PesScorpion

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #422 poslato: 14. jul 2022, 16:49:52 »
Pratio san degradaciju fudbala u poslednjih 20 godina, zato ga više i ne gledam...toliko je dosadan sa tim tika-taka i neglediv :) Ali ovo je igra i treba da bude igriva prije svega...a to su igre sa PS2 bile. Trebalo ih je samo doraditi a ne mijenjati kompletno. Ako u realnom fudbalu svi igraju smor dodavanje na svojoj polovini 90 minuta ne znači da trebaš PES tako napraviti. Želim da igram napadački, kao neka ekipa iz 80' ili 90' ali ova igra to ne dozvoljava...postoji samo jedan stil igranja a to je tika-taka smor. PES kada bi samo malo prepravili jedan svoj stariji fudbal bili bi neprevaziđeni.  FIFU neću ni da računam da je fudbal uopšte.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #423 poslato: 14. jul 2022, 17:25:51 »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 438
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #424 poslato: 15. jul 2022, 12:23:26 »
Jel to znaci otkljucavanje svih klubova za obican mec sa ortakom?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #425 poslato: 15. jul 2022, 17:08:09 »
ne bih se tome nadao.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #426 poslato: 12. avgust 2022, 13:54:27 »
23 Avgusta vam izlazi Season update, nema novih modova sem frendlija, i sto updajtuju lige i dodaju, ali ce one biti otkljucane krajem novembra za offline, mozda budu kao eventi ali i to je veliko mozda. Eto info jedan od mene. Inace Konami je naspram prosle godine  pstigao porast profita od 5.74% tako da ne mislim da ce da menjaju koncept koji su zamislili
 

Minanda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #427 poslato: 12. avgust 2022, 22:40:10 »
O pokojniku sve najbolje.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #428 poslato: 13. avgust 2022, 09:28:37 »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Marko10

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #429 poslato: 16. avgust 2022, 16:12:50 »
Prijatelji, ovi dušmani gase pes 2021 servere 25.08 u 02h (mučki preko noći). Zanima me, da li bi bilo moguće igrati pes on line (my club etc) kada bi neko
imao server/e?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #430 poslato: 16. avgust 2022, 18:49:08 »
Koliko znam ne, sem ako neko ne nađe način, ali dajem 1% sanse da se to desi.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #431 poslato: 19. avgust 2022, 12:48:52 »
Do sada sam odigrao nekih 150+ tekmi pes22. U zadnje vrijeme kao da ima pomaka u gempleju, ili sam ja navikao na dosta stvari. I dalje je ovo nalik na fifu koju sam skoro imao priliku da nalo igram.
Nedostaje kontrola nad igracem, sve je nekako i dalje drveno, od igraca, fizike i ostalog. Imaju oni tendencu da to bude realniji fudbal, ali nama treba igrica kao sto je neko rekao, ne da se patim da zaustavim igraca. Sutevi su slabi po tipu, nemam blage kako ce zavrsiti lopta.
Jedino sto ne znam koji im je djavo je grafika koja je u kurcu definitivno, em trzucka em nije ni 1080p. Ja ne znam kako ovi koji imaju 1440p monitore. Mislim da se to bar moze lahko rijesiti.
Zanimljivo je sto nema vise bodovanja, sto je na jednu ruku i dobro, jer nema pritiska izgubio ili pobijedio, ne oduzima se nista. U pes21 imao sam preko 900 ali nikako da naguram 1000 do bedza, taman na 950 neko te okine i oduzme bruku bodova. Nervirao se ko hajvan. Sad sam stabilniji :wall:
I drago mi je sto nije dobar kao pes21 jer mi je oduzeo vremena i vremena, preko 2500 meceva je previse :pesoholichari:
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #432 poslato: 19. avgust 2022, 13:15:54 »
Evo sta ce nas sacekati sa upadtom, ponovo odlaganje prijateljskih 
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #433 poslato: 25. avgust 2022, 09:59:26 »
Što se ovih pajsera tiče, rešio sam da probam ov novu verziju.
26 timova u offline modu (sramotno od prvog dana), 16 stadiona i bez ikakvih promena na polju grafike, ovo je i dalje igra za mobilne telefone gde ne može posle svog ovog vremena  da se promeni rezolucija i settings je apsolutno beskoristan.

Još jedna stvar, ovo je stamina igrača nakon 40 minuta test utakmice u offline, recimo da odbranu nisam ni video kršteno, jednom sam samo branio kontru.




Biće modovi, nisam hteo da izbacujem ništa do danas, jer hteli vi to ili ne igra će dobiti update.
Neša je uspeo i da napravi file loader za ovu nesrećnu igru.
« Poslednja izmena: 25. avgust 2022, 10:51:32 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #434 poslato: 25. avgust 2022, 14:59:28 »
.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.