Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 88848 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mariod

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #300 poslato: 26. decembar 2021, 01:18:09 »
Problem Konamija vezan za pes je poceo onog momenta kad je Kojima otisao iz firme i povukao svoj fox engine i zabranio im da ga koriste( sigurno su se lose rastali kad im nije hteo prodati ni licencu za dalju distribuciju igara sa fox enginom), i povukao sa sobom bolje programere. Onda je Konami krenuo sa pricom nov engine bice unreal 4, bice sve jos bolje a ko zna kad im je jos bilo jasno da nemaju nove programere koji ce to ispratiti. Ali najcudnije mi je to, koja je to glava u Konamiju dozvolila da se ovo uopste izbaci u ovom nakaradnom obliku i izdanju. Mislim da Konami nema resenje ni na prolece, a nov pes ce izaci mozda u septembru tek, i to sa starim komandama i kockom u odbrani



 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #301 poslato: 26. decembar 2021, 09:34:51 »
Problem Konamija vezan za pes je poceo onog momenta kad je Kojima otisao iz firme i povukao svoj fox engine i zabranio im da ga koriste( sigurno su se lose rastali kad im nije hteo prodati ni licencu za dalju distribuciju igara sa fox enginom), i povukao sa sobom bolje programere. Onda je Konami krenuo sa pricom nov engine bice unreal 4, bice sve jos bolje a ko zna kad im je jos bilo jasno da nemaju nove programere koji ce to ispratiti. Ali najcudnije mi je to, koja je to glava u Konamiju dozvolila da se ovo uopste izbaci u ovom nakaradnom obliku i izdanju. Mislim da Konami nema resenje ni na prolece, a nov pes ce izaci mozda u septembru tek, i to sa starim komandama i kockom u odbrani




Salzem se da pocelo kada je KOjima otisao, ali mislim da staru verzije igre nece vracati, jer su im cilj novi korisnici, ne stari, cilj su im igraci ispod 25 godina, koji igraju fifu, za nas stare boli kurac, i sto pre prihvatimo da su nas debelo zajebali, tim bolje cemo se navici na ovo novo. Nije toliko losa igra kada se zanemari graficki element , a da ima da se ispegla ima.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #302 poslato: 26. decembar 2021, 09:37:16 »
Plus jos jednu stvar zanemarujete, nije vise cilj ofline igra, i master liga, sto im je nekad bio najbolji deo igre, sad im je cilj myclub i to je to mikrotransakcije i uzimanje para. Davno sam rekao da je gaming otisao u kurac sa tim, a dokusurio ga je mobilna platforma
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #303 poslato: 26. decembar 2021, 20:17:48 »
Problem Konamija vezan za pes je poceo onog momenta kad je Kojima otisao iz firme i povukao svoj fox engine i zabranio im da ga koriste( sigurno su se lose rastali kad im nije hteo prodati ni licencu za dalju distribuciju igara sa fox enginom), i povukao sa sobom bolje programere. Onda je Konami krenuo sa pricom nov engine bice unreal 4, bice sve jos bolje a ko zna kad im je jos bilo jasno da nemaju nove programere koji ce to ispratiti. Ali najcudnije mi je to, koja je to glava u Konamiju dozvolila da se ovo uopste izbaci u ovom nakaradnom obliku i izdanju. Mislim da Konami nema resenje ni na prolece, a nov pes ce izaci mozda u septembru tek, i to sa starim komandama i kockom u odbrani

Problem vezan za pes je krenuo kad se pojavio FOX engine.... Mozda i pre toga... Realno od izlaska PS3 i XBOX 360 oni se muce da naprave igru kako treba... sem pes13 i mozda sad 19,20,21 nista nije valjalo.... A i ovi su daleko od idealnog...
« Poslednja izmena: 26. decembar 2021, 21:46:10 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GRT_pipeGSW

Red Devil_20

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 293
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #304 poslato: 5. januar 2022, 23:50:28 »
Da li se zna kada ce neki oficijalni update i patch da izadje i da li ce igra biti kompletna ?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #305 poslato: 6. januar 2022, 01:22:16 »
Na proleće


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Red Devil_20

djurdje11

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #306 poslato: 16. januar 2022, 03:06:26 »
Da napisem i ja svoje utiske posle nekoliko dana igranja.. Na osnovu svega sto sam čitao o igri, ocekivao sam da ce biti mnogo losija igrica. Grafika naravno sranje, to je svima jasno, meni je gejmplej najbitniji i u sustini mi se svidja, mislim da ima veliki potencijal i da ce da kida kada ga zavrse do kraja i isprave bagove. Novi sistem odbrane mi se svidja, najvise od svega sto vise nema situacija da lopta prolazi kroz odbrambenog igraca, drzim X i znam da cu da presecem pas. Iritantno je koliko je odbrambenom igracu potrebno vremena da promeni pravac kretanja kada napadac skrene iznenada.. Gejmspid da bude malo brzi, dakle pasovi brzi, sut takodje, bolje reakcije igraca na loptu itd. Ko ce se navici na to da se zalom radi kocka pa R2? Milion puta hocu da felsiram, a on u stvari uradi zalom, katastrofa. Ima tu jos mnogo posla, a kada se ispravi sve ovo, bice to prava igrica, nadam se vec 23 da ce da bude top. Od ove 22 ne treba ocekivati puno.
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #307 poslato: 18. januar 2022, 12:34:24 »
Promenom komandi su po meni totalno urnisali igru, definitivno zajeb za nas malo starije sto pamtimo pes od prvog naslova. Mnogo mi je problematicno da prihvatim nove komande i nekako su mi neprirodne zbog velikih promena. Ovo kao da je izasao totalno novi fudbal.
Sto se mene tice i mojih prijatelja mi cemo izgleda ostati na 2021. Velika steta za tako dugacku tradiciju.
Nije stvar da ne moze da se covek navikne ali mi se jednostavno ne svidja.
Iskreno se nadam da ce ovaj eksperiment da im propadne i da ce da se vrate na proverene komande.
Takodje spajanje konzola i pc-ja je ok ali bih izuzeo mobilne iz te kombinacije i terao bi to posebno. Ipak se mnogo razlikuje igra na mob i na ostalim platformama i uvek ce neka platforma da trpi a mozda ce trpeti sve?
Zao mi je samo sto ne apdejtuju pes 21 sa novim transferima da moze da se igra online, drugo nista ne treba...
 

izida

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #308 poslato: 18. januar 2022, 18:32:44 »
Da upadnem u ovu temu sa pitanjem za PES 2020 za PS4.
Da li moze link za neki patch za ovo,sredjena imena timova i transferi.
Kupio PS4 i uz njega dosao PES2020...
Hvala,
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #309 poslato: 19. januar 2022, 11:20:38 »
Promenom komandi su po meni totalno urnisali igru, definitivno zajeb za nas malo starije sto pamtimo pes od prvog naslova. Mnogo mi je problematicno da prihvatim nove komande i nekako su mi neprirodne zbog velikih promena. Ovo kao da je izasao totalno novi fudbal.
Sto se mene tice i mojih prijatelja mi cemo izgleda ostati na 2021. Velika steta za tako dugacku tradiciju.
Nije stvar da ne moze da se covek navikne ali mi se jednostavno ne svidja.
Iskreno se nadam da ce ovaj eksperiment da im propadne i da ce da se vrate na proverene komande.
Takodje spajanje konzola i pc-ja je ok ali bih izuzeo mobilne iz te kombinacije i terao bi to posebno. Ipak se mnogo razlikuje igra na mob i na ostalim platformama i uvek ce neka platforma da trpi a mozda ce trpeti sve?
Zao mi je samo sto ne apdejtuju pes 21 sa novim transferima da moze da se igra online, drugo nista ne treba...
Ovo si dobro rekao, novi je fudbal, vratiti se na stare komande nece, jer generalno ih mrzi da mapiraju kako je bilo do sad pa da preprave za Unreal, jer targetuju novu grupu korisnika, da preuzmu igrace sa fife. Updajte pes 21 nije moguce jer je licenca istekla. Sto se tice spajanja, mobilna je iskljucena ove godine, samo ce biti konzole i pc. Ni ja nebi vole da igram protiv nekog koji kenja na wc solji i igra igricu, ja igre za mobilne smatram zabavam za wc solju
 

djurdje11

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #310 poslato: 29. mart 2022, 20:47:40 »
Zna li neko kako da proverim svoj dosadasnji skor tokom online igre?
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #311 poslato: 11. april 2022, 10:15:22 »
Pozdrav svima
Dugo nisam igrao pes, pa sad skinuh sa ps störe eFootball 22.
Vidim nije sve otvoreno tako da kažem, sta treba da uradim?
Treba li pes 21?
Nisam uopšte u toku.
Znate već na šta mislim, da bih mogao full igru da igram, karijeru itd itd...



 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #312 poslato: 11. april 2022, 10:56:00 »
Nije ti još ni izašao full 22, a ni neće uskoro
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #313 poslato: 11. april 2022, 11:02:55 »
Aha.. Okay, hvala na odgovoru



 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #314 poslato: 12. april 2022, 10:03:37 »
Nije ti još ni izašao full 22, a ni neće uskoro
Sta pricas ti, izlazi sad u cetvrtak, i to verzija 1.0 bice samo myclub, coop i friendlies sa timovima, verovatno i offline friendlies i to je to. Ne siri polu informacije. Master liga i ostali modovi dolaze kasnije