Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 90918 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 440
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #450 poslato: 2. septembar 2022, 13:29:36 »
Probao i ja par utakmica, ne deleju lose. Po meni, malo slici FIFI :/ To mi se ne svidja. Jako mi se svidja npr opcija gradjenja u bilo kom trenutku, svidja mi se sto kad dodjes nekome igracu, mora analog biti usmeren ka njemu, inace nema nista od pasa, vise kao manual igra. Ali kad se pogleda, malo vuce na fifu. Sada sa onim R2 mozes da napujkas igraca da krene sa tobom na suparnickog igraca, a to je prekopirano iz fife. Iskreno mi se svidja ovde u PESu to sto nmg igraci kao u fifi tako lako da se okrecu i barataju sa loptom, to mi se mnogo svidja. Grafika = 0. NIje optimizovana igra, nemam mogunost odabira rezolucije. Meni npr dok igram, gameplej je fluidan, ali replay zna malo da secne. Isprvo sam mislio da mi je grafika problem, sad vidim da nije. Jedino sto mi se ne svidja je njihov pocetni meni. Brate izgubim se dok nadjem sta mi treba. To je po meni previse nakiceno. Ne volim sto su kao na fifi napravili da se sa X sve prekida i preskace, dok se pre koristio start. Fauli nisu jaki, i sudija cesto ne svira neki start na loptu sto me je iritiralo u PES21. Ne znam, nije lose, ali po meni, ne bi trebalo bas da lici na fifu. Msm ima ovo potencijala, samo sto mi se cini da ima dosta posla. Zanima me, da li ce ikada moci da se igra offline mod sa svim timovima? Ima li neki crack za to? Bypass? Msm sad ovo ne mozemo da cenzurisemo i zovemo narodnsom igrom jer je free :) Unapred hvala.
 

izida

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #451 poslato: 3. septembar 2022, 15:08:35 »
Мени није јасно на којој ово резолуцији ради на сонију?
Графика делује тако бедно да не могу да верујем да је ово 2023!
И 2022 је графички био још гори,искрено само сам 2 текме одигра.
Јуче инасталирао 2023 и као да ово ради на 720p.

Пустим после тога Пес2021 и игра је графички на дрстично бољем нивоу
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #452 poslato: 3. septembar 2022, 16:25:12 »
Probao i ja par utakmica, ne deleju lose. Po meni, malo slici FIFI :/ To mi se ne svidja. Jako mi se svidja npr opcija gradjenja u bilo kom trenutku, svidja mi se sto kad dodjes nekome igracu, mora analog biti usmeren ka njemu, inace nema nista od pasa, vise kao manual igra. Ali kad se pogleda, malo vuce na fifu. Sada sa onim R2 mozes da napujkas igraca da krene sa tobom na suparnickog igraca, a to je prekopirano iz fife. Iskreno mi se svidja ovde u PESu to sto nmg igraci kao u fifi tako lako da se okrecu i barataju sa loptom, to mi se mnogo svidja. Grafika = 0. NIje optimizovana igra, nemam mogunost odabira rezolucije. Meni npr dok igram, gameplej je fluidan, ali replay zna malo da secne. Isprvo sam mislio da mi je grafika problem, sad vidim da nije. Jedino sto mi se ne svidja je njihov pocetni meni. Brate izgubim se dok nadjem sta mi treba. To je po meni previse nakiceno. Ne volim sto su kao na fifi napravili da se sa X sve prekida i preskace, dok se pre koristio start. Fauli nisu jaki, i sudija cesto ne svira neki start na loptu sto me je iritiralo u PES21. Ne znam, nije lose, ali po meni, ne bi trebalo bas da lici na fifu. Msm ima ovo potencijala, samo sto mi se cini da ima dosta posla. Zanima me, da li ce ikada moci da se igra offline mod sa svim timovima? Ima li neki crack za to? Bypass? Msm sad ovo ne mozemo da cenzurisemo i zovemo narodnsom igrom jer je free :) Unapred hvala.
https://playpes.rs/forums/index.php?board=689.0


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #453 poslato: 3. septembar 2022, 16:28:54 »
Мени није јасно на којој ово резолуцији ради на сонију?
Графика делује тако бедно да не могу да верујем да је ово 2023!
И 2022 је графички био још гори,искрено само сам 2 текме одигра.
Јуче инасталирао 2023 и као да ово ради на 720p.

Пустим после тога Пес2021 и игра је графички на дрстично бољем нивоу


Te dve su u ponudi samo


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

izida

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #454 poslato: 3. septembar 2022, 17:00:53 »
Играм на сонију 4.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #455 poslato: 3. septembar 2022, 20:40:10 »
isti đavo, jedna od te dve rezolucije je


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #456 poslato: 4. septembar 2022, 15:01:03 »
Probao 2023 i mogu da kazem da mi se dopada, nije lose.
 

erm1n

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #457 poslato: 6. septembar 2022, 13:55:40 »
Odigrao par tekmi na pc protiv AI, odma izbriso. Igra je po meni dogshit. Odbrana bukvalno ne postoji. Slika mutna, u 2022. nemozes igrati na 1080p, pa da nema drugog razloga osim toga dovoljno je. 60hz maximum takodje, menu ima neki delay kao da sam igru 5 puta otvorio. Unistili su serijal dug 20 godina, nadam se  da ce igra liciti na nesto za koju godinu ili dabogda propali skroz. PES 2013 je bolji od ovog.
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 440
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #458 poslato: 7. septembar 2022, 00:17:37 »
Najtezu odluku sam doneo kada sam dao sansu PES-u 2014, do duse, teska srca al sam dao sansu i nadao se da ce napredovati kroz dalji serijala. Isto tako dajem sansu i ovoj 2023 u nadi da ce napredovati. Vreme ce pokazati...
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #459 poslato: 11. septembar 2022, 10:43:12 »
1. Trebaju popravitibrezoluciji i frame rate
2. Treba popraviti kontrolu nad igračem koji vodi loptu
3. Odbrana je fušeraj, loše haus. Ako neko udje u 16m to je problem jer meni vecinom svira penal, da li išao sa X na igrača, kockom ili L1, sve isto, ako padne belaj.
 

DveLeve

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #460 poslato: 11. septembar 2022, 16:22:21 »
Ma krs ostaje krs, digao sam ruke od ovoga, posto je celokupna kontrola kretanja, pasa, suta itd, j*beni random... Treba da cekam 10 utakmica protiv coveka da komande slusaju, dok je u mecevima protiv AI skroz druga prica, ali tih meceva nema puno da ih ima smisla igrati. 
Djubre deinstalirano ponovo i kada ce biti reinstalirano ko to zna.
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #461 poslato: 11. septembar 2022, 16:28:14 »
Ma krs ostaje krs, digao sam ruke od ovoga, posto je celokupna kontrola kretanja, pasa, suta itd, j*beni random... Treba da cekam 10 utakmica protiv coveka da komande slusaju, dok je u mecevima protiv AI skroz druga prica, ali tih meceva nema puno da ih ima smisla igrati.
Djubre deinstalirano ponovo i kada ce biti reinstalirano ko to zna.
Potpuno se slazem, probao vec koji put, i naravno dao sansu, ali uzas od igre, 3 put pao deinstall



 

erm1n

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #462 poslato: 11. septembar 2022, 21:19:41 »
3. Odbrana je fušeraj, loše haus. Ako neko udje u 16m to je problem jer meni vecinom svira penal, da li išao sa X na igrača, kockom ili L1, sve isto, ako padne belaj.
Upravo. Nemoze se vise lopta oduzimati kao prije niti dobar presing vrsiti. Odbrana 'nerfed' do bola. Ako stiscem tackle bilo koji, vecinom je faul i zuti dobit cas posla.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #463 poslato: 12. septembar 2022, 11:35:41 »
VI ste prvi koji kazete da je odbrana krs, odbrana je vise AI asisted, ne znam koliko je vas probalo igru online, pa onda videlo odrbanu, a protiv AI-a meni cak ni legend ne prestavlja klasu i cak sa timom od 2000 jacine.

A sto se tice drop fremova, problem su stadioni i internet konekcija.
Testirao sam na PS4 na optici, ni jedan stadion nema drop frame onda. Tako da p2p konekcija nam jebe svima mater, pogotovo ovi arapi koji igraju iz pustinje na wifi, i poljaci isto, i rusi
 

dejan1471

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 152
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #464 poslato: 14. septembar 2022, 20:26:18 »
Kupio sam Xbox, napravio američki nalog, ne da mi nikako da dodam PayPal. Kako da dodam PayPal na xbox