Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 90238 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

uskee1512

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 716
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #360 poslato: 19. april 2022, 16:21:21 »
Da li potoji način da igrica na pc-u prepozna ps4 džojstik? Od kako sam ažurirao, ne vidi ga.
Намести га у steam у
Ako misliš na settings u steam-u, tu ne može, jer ga ne vidi (kao da nije uključen), a u prethodnoj verziji je moglo i radilo je.
Извади блутут ако ти је прикачен преко њега, деинсталирај драјвере па прикачи поново, и онда иди на поновну претрагу.
Има и друга ствар, из искуства знам и за то. Ако ти је прикачен на усб провери дал ти ради џојстик, могуће да ти се испразнио. Ја сам мислио да ми тако укључен комп пуни џојстик па сам ето сазнао да у ствари то није тако. Уједно сам после сазнао и да кад ти се испразни батерија скроз више се не допуњава и радиће али само прикачен на пуњач :)
Ale,ale ale-ooooo...AJMO SVI SAD PES DA IGRAMOOOOO
 

imax

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #361 poslato: 19. april 2022, 16:28:43 »
Da li potoji način da igrica na pc-u prepozna ps4 džojstik? Od kako sam ažurirao, ne vidi ga.
Намести га у steam у
Ako misliš na settings u steam-u, tu ne može, jer ga ne vidi (kao da nije uključen), a u prethodnoj verziji je moglo i radilo je.
Извади блутут ако ти је прикачен преко њега, деинсталирај драјвере па прикачи поново, и онда иди на поновну претрагу.
Има и друга ствар, из искуства знам и за то. Ако ти је прикачен на усб провери дал ти ради џојстик, могуће да ти се испразнио. Ја сам мислио да ми тако укључен комп пуни џојстик па сам ето сазнао да у ствари то није тако. Уједно сам после сазнао и да кад ти се испразни батерија скроз више се не допуњава и радиће али само прикачен на пуњач :)
Ma neće ni kada ga povežem preko kabla.
Imax
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #362 poslato: 19. april 2022, 20:52:43 »
Ne znam jel ima sekicja ili ne ali evo ovde, za sve koji igraju Dream team kako pravilno buildovati igrace
 

uskee1512

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 716
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #363 poslato: 19. april 2022, 21:14:04 »
Da li potoji način da igrica na pc-u prepozna ps4 džojstik? Od kako sam ažurirao, ne vidi ga.
Намести га у steam у
Ako misliš na settings u steam-u, tu ne može, jer ga ne vidi (kao da nije uključen), a u prethodnoj verziji je moglo i radilo je.
Извади блутут ако ти је прикачен преко њега, деинсталирај драјвере па прикачи поново, и онда иди на поновну претрагу.
Има и друга ствар, из искуства знам и за то. Ако ти је прикачен на усб провери дал ти ради џојстик, могуће да ти се испразнио. Ја сам мислио да ми тако укључен комп пуни џојстик па сам ето сазнао да у ствари то није тако. Уједно сам после сазнао и да кад ти се испразни батерија скроз више се не допуњава и радиће али само прикачен на пуњач :)
Ma neće ni kada ga povežem preko kabla.
Па јел ради џојстик? Ако се испразнио неће ни да ти ради
Ale,ale ale-ooooo...AJMO SVI SAD PES DA IGRAMOOOOO
 

imax

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #364 poslato: 19. april 2022, 21:45:20 »
Naravno da nije prazan.
Imax
 

DjoleZloba

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #365 poslato: 20. april 2022, 11:52:56 »
Naravno da nije prazan.
Druze instaliraj DS4 WINDOWS i resen problem
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: imax

imax

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #366 poslato: 20. april 2022, 15:56:25 »
Uz ovo radi. Ne znam zašto ne radi bez njega. Hvala na pomoći.
Imax
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DjoleZloba

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #367 poslato: 21. april 2022, 15:38:46 »
Meni je igra skroz ok!

Ne znam da li je to zato što 3 godine igramo ovo postojeće govno ili je nešto drugo ali sve u svemu mi je igra ok.

- UI je blagi užas
- Podešavanja taktike zakomplikovana sa pozicioniranjem igrača i menjanjem primarne pozicije
- Ostala taktička podešavanja uprostili su i prilagodili igračima koji nemaju nešto želje i volje da se cimaju oko podešavanja

Što se tiče same igre i gameplay-a. Da li je perfektan, nije svakako. Da li je igriv, pa i to je diskutabilno. Da li je promena u odnosu na ono što su do sada imali, pa jeste a samim tim i neko osveženje. Potpunu kontrolu nad igračima nismo ni do sada imali, glupavi bagovi koji se dešavaju pogotovo u odbrani se dešavaju i na trenutnom PES-u a ima ga u dobroj meri i u novom ali u novom čini mi se da imam za nijansu više slobode a i mora brže da se odreaguje u pojedinim situacijama, što mi je takođe dobro. Zbog toga mogu i da kažem da mi je igra ok i da mi se sviđa. Igra nije završena i svakako će raditi na njoj. Svedoci smo da u prethodnih xy godina sa nekim update-om srede igru da bude dobra pa onda useru sa sledećim.

Šta su oni tamo sve sjebali i zajebali tokom "rada" na ovom projektu, to nikada nećemo saznati. Ova odlaganja su verovatno posledica peglanja koda i prepravke od 0. Demo verzija i ova 1.0 verzija su različite i ima dosta pomaka po meni.

Sa moje tačke gledišta, odnosno nekog ko igra samo Online, bilo da je u pitanju liga, turnir ili ubijanje vremena uz Co-op ili sada Dream Team. Ovo mi je skroz ok. Šta će biti za mesec, dva ili godinu dana to niko ne zna. Za sada uživam dok ne izvale svi bagove a posle ću da se žalim.

Ne igram na PC, pa ne znam kako je tamo ali na PS5 to deluje za sada ok. Svakako nisam ni imao neka velika očekivanja, pa su me verovatno i zbog toga blago iznenadili.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: skingar, djurdje11

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #368 poslato: 22. april 2022, 02:27:02 »
Na PC? Go k***c.
Komande kasne, reakcije igrača očajne.
Ako je prethodna verzija bila -25 od 10, onda je ovo 0 od 10.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, Grobari_bgd

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #369 poslato: 23. april 2022, 10:49:55 »
Darcoolio, video sam pc verziju kod drugih, i mislim da su uradili ocajno optimizaciju iste, cak i ps4 ima bagove na nekim stadionima.

elem evo tutorial kako se namesta taktika i ostalo
 

Omina Tricko

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #370 poslato: 24. april 2022, 12:27:26 »
Na PC? Go k***c.
Komande kasne, reakcije igrača očajne.
Ako je prethodna verzija bila -25 od 10, onda je ovo 0 od 10.
Dare i meni na PS5 komande kasne.. i reakcija igraca je ocajna...nije samo na PC...
 

Omina Tricko

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #371 poslato: 24. april 2022, 12:29:43 »
Darcoolio, video sam pc verziju kod drugih, i mislim da su uradili ocajno optimizaciju iste, cak i ps4 ima bagove na nekim stadionima.

elem evo tutorial kako se namesta taktika i ostalo
Molim te poštedi nas sa tim yt linkovima svojim niko to neće gledati... preglede nećeš ovdje dobiti...ako hoćeš možeš se edukovati oko editovanja i u tom segmentu pomoći.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #372 poslato: 24. april 2022, 23:04:16 »
Darcoolio, video sam pc verziju kod drugih, i mislim da su uradili ocajno optimizaciju iste, cak i ps4 ima bagove na nekim stadionima.

elem evo tutorial kako se namesta taktika i ostalo
Molim te poštedi nas sa tim yt linkovima svojim niko to neće gledati... preglede nećeš ovdje dobiti...ako hoćeš možeš se edukovati oko editovanja i u tom segmentu pomoći.
Vidim ti si jedan od onih, nek komsiji crkne krava. A sto se tice komadi, ne moze da ti kasni na PS5, ti si prvi slucaj u celom svetu. Ili ti ne valja net, ili je igra vec prebrza za tebe da ispratis.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #373 poslato: 24. april 2022, 23:06:08 »
Video o menadzerima, koji je za sta i koji je najbolji za koji stil. Izvinjavam se na losem editu, koliko imam vremena od posla, toliko mogu da posvetim sate za edit,i jos da stignem 4 sata da spavam
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #374 poslato: 7. maj 2022, 09:14:40 »
Pozdrav. Skinuo sam i ja ovaj nazovi fudbal, ali pored sve lose grafike jos mi i ima neki lag, ne tece mi fluidno igra. Imam rx 580 i ryzen 3600, mislim da bi trrbalo sve da ide bez problema. Je li ima neko podesavanje za to
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko