Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 90832 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gogson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #345 poslato: 15. april 2022, 14:55:56 »
Ja stvarno nisam skonto poentu sto su ovo izbacivali. Ima samo par ekipa,moze se samo igrat sa jednom loptom i 5 minuta. Igra je bolja nego ono prvo govno sto su izbacili ali je daleko od nekog gotovog produkta. Imam ps5 i grafika je bezvezluk totalni za ovu platformu. Ovo je ipak produkt koji cilja ze ove sto igraju na mobilnom. 
Licno sam Pes uvijek igro sa drustvom i Master ligu. Online mi se gadi jer sam star i nemam živaca da se stresam i pritiscem 100 kombinacija da nekao dodjem do gola.
U svakom slucaju respektujem svacije misljenje ali ovo ipak nije za mene vise. 
Nazalost onaj pes koji sam volio je proslost i mozda je vrijeme i bilo da okacim kontrole o klin 😁.

Pozdrav svima i nadam se da nisam u pravu i da ce ova igrica opet da pali i žari kao nekad.
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #346 poslato: 15. april 2022, 15:43:11 »
Probao i ugasio,to jest deinstal. Ostajem na pes kad me zelja mine na 2020. Vozim dalje GT Sport, F1 i GT 7zar je moguće da jedan Konami koji toliko dugo postoji, ovakvo nesto napravi?
Pucanj u nogu sami sebi...

Samsung Galaxy Tab s8 ultra 5G SM-X906B

 

The Boss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #347 poslato: 15. april 2022, 21:12:01 »
Odigrao sam samo demo ovog smeća i odmah ga obrisao. Popišali su se i nama i sebi u facu. Lepe godine smo proveli još od ISS-a. Srećno budućim igračima na svojim mobilnim uređajima dok sede na wc šolji.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko

Omina Tricko

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #348 poslato: 16. april 2022, 13:50:21 »
E da sad i ja prokomentarišem... probao na PS5 i igra je loša. Ocjena 1-10 (2)! Prvo da krenemo od dizajna..katastrofa.. boje 0. Napredak postoji iz onog prvog dema.. igra se malko popravila i vratila se nekim korenima PES-a alii to je mozda u 6% ukupnog... Igra nez za koje je platforme rađena.. nije ni za PS4 ni za PS5...PC verziju probao nisam i mislim da neću... Moje iskustvo u odigranim utakmicama je to da igra kao sto je Nemanja rekao zna da koči.. nije optimizovana ili šta već..uzmeš loptu igrač zabode... ma katastrofa.. šut popravljen al opet daleko od dobroga.. golmani su jedina dobra strana ovoga svega.. imaju dobre reakcije i prirodan stav i položaj u odbranama.. igra će imati potencijala ali kada???? Od 2020 nisu ništa radili.. da bi dobili ovo..sramota.. Nemam opravdanja za KONAMI, ova verzija 1.0 to je mozda verzija DEMO 1.0 jedino su to tako mogli da objave..moje mišljenje. Ovo je ekstra igra ali za mobilnu verziju to nema potrebe da se lažemo..ali za PS/xbox/PC ne.. ni u ludilu ovo ne smiju da objavljuju kao proizvod za te platforme..
Nema potrebe dužiti.. samo se treba pročitati od Darka i Nemanje post i sve je objašnjeno..toliko od mene.. pa se cujemo u nekom narednom eFootball (PES) ali kada bude prava igra a ne ovo(rećemo DEMO) al nije ni to.Pozdrav
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #349 poslato: 16. april 2022, 21:48:31 »
Katastrofa. Naravno da je bolje od one prve verzije, lošije od toga ne može. Sad je igra solidna dvojka, nije više nula. Optimizacija užas, odaziv komandi kasni uvek 2,3 sekunde. Ubija u pojam da za svaki faul, ofsajd ili šut ide replay u 30 fps, i kad se skipuje to nekako, onda se slika zamrzne na još par sekundi, pa se tek onda vratim na gameplay. Dizajn i zvuk da kao da su radili neki osnovci. Overlay je sačuvaj Bože, ovaj online mod isto jako glupo osmišljen. Nema spasa, ovde treba totalni reset. Smem da se kladim da će ovaj novi fudbal što izlazi nešto kasnije ove godine, a pritom je prvo izdanje, biti bar duplo bolji od ovog efootball-a.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Omina Tricko

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #350 poslato: 16. april 2022, 21:56:17 »
Pitanje je ko će to da kupi i da igra kad izadje nova verzija pes?
Neće niko... Osim onih napaljenih balavaca craschkids koji će eto da uživaju u totalnom antifudbalu. Čuvajmo stare verzije pes, bolje doci nece.



 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #351 poslato: 17. april 2022, 11:42:37 »
Pitanje je ko će to da kupi i da igra kad izadje nova verzija pes?
Neće niko... Osim onih napaljenih balavaca craschkids koji će eto da uživaju u totalnom antifudbalu. Čuvajmo stare verzije pes, bolje doci nece.




Ovako, ovo je radjeno za eSprots i online ,da potuce FUT iz Fife, kao sto sam vise puta napisao, ali ocigledno je velika zelja da se ne veruje da Konami kao kompanija menja pravac razvoja igre je velika. Uskoro izbacujem video sta valja sta ne valja, pa ce sve biti detaljno objasnjeno, ali da je Legend level u nivou Top star na starom pesu jeste, igraje previse napravljena za novije generacije, a ne za stare veterane. Sto se tice kupovine nece je biti ,sem onoga sta te interesuje i to je to, a za vas ljubitelje offline modova, nece biti sigurno nista narednih 4 meseca, eventualno ako nesto ranije spreme,a li cisto sumnjam.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #352 poslato: 17. april 2022, 11:45:12 »
Za pocetak evo vam video kako da mapirate kontrole, da budu slicne PES serijalu, i kako da ih koristite.

 

imax

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #353 poslato: 17. april 2022, 12:49:08 »
Da li potoji način da igrica na pc-u prepozna ps4 džojstik? Od kako sam ažurirao, ne vidi ga.
Imax
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #354 poslato: 17. april 2022, 12:57:15 »
Ovako, ovo je radjeno za eSprots i online ,da potuce FUT iz Fife, kao sto sam vise puta napisao, ali ocigledno je velika zelja da se ne veruje da Konami kao kompanija menja pravac razvoja igre je velika. Uskoro izbacujem video sta valja sta ne valja, pa ce sve biti detaljno objasnjeno, ali da je Legend level u nivou Top star na starom pesu jeste, igraje previse napravljena za novije generacije, a ne za stare veterane. Sto se tice kupovine nece je biti ,sem onoga sta te interesuje i to je to, a za vas ljubitelje offline modova, nece biti sigurno nista narednih 4 meseca, eventualno ako nesto ranije spreme,a li cisto sumnjam.

Sto opet naravno ne znaci da ce u tome i da uspu. Mogu u potpunosti da promase taj pravac koji menjaju i da se izgube na mapi jer nisu ni prvi ni poslednji koji su to pokusali (u drugim igrama). Ja sam recimo misljenja da ovo nema potencijal ni da prismrdi FUT-u iako je FUT blago receno ocajan, samo zato jer FUT prodaju neke stvari koje nazalost pes/efootball nema niti ce ih imati u skorije vreme ali otom potom, kao sto sam ranije rekao svako ima pravo na svoje misljenje. Diskutovacemo kad dodje vreme.
« Poslednja izmena: 17. april 2022, 13:06:15 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #355 poslato: 17. april 2022, 13:58:28 »
Ovako, ovo je radjeno za eSprots i online ,da potuce FUT iz Fife, kao sto sam vise puta napisao, ali ocigledno je velika zelja da se ne veruje da Konami kao kompanija menja pravac razvoja igre je velika. Uskoro izbacujem video sta valja sta ne valja, pa ce sve biti detaljno objasnjeno, ali da je Legend level u nivou Top star na starom pesu jeste, igraje previse napravljena za novije generacije, a ne za stare veterane. Sto se tice kupovine nece je biti ,sem onoga sta te interesuje i to je to, a za vas ljubitelje offline modova, nece biti sigurno nista narednih 4 meseca, eventualno ako nesto ranije spreme,a li cisto sumnjam.

Sto opet naravno ne znaci da ce u tome i da uspu. Mogu u potpunosti da promase taj pravac koji menjaju i da se izgube na mapi jer nisu ni prvi ni poslednji koji su to pokusali (u drugim igrama). Ja sam recimo misljenja da ovo nema potencijal ni da prismrdi FUT-u iako je FUT blago receno ocajan, samo zato jer FUT prodaju neke stvari koje nazalost pes/efootball nema niti ce ih imati u skorije vreme ali otom potom, kao sto sam ranije rekao svako ima pravo na svoje misljenje. Diskutovacemo kad dodje vreme.
Slazem se, ali kad pogledas njihove sve objave i komantare ispod, ljudi se loze na ovo, a pogotovo ovi iz zemalja treceg sveta koji iskljucivo igraju na telefonu, njih samo ima 450 miliona, e zbog njih smo svi mi ispusili
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nemanja

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #356 poslato: 18. april 2022, 10:01:50 »
Evo sta ja mislim o svemu ovome , ali je vise aspekt na online i Ai nego na nedostatak sadrzaja
 

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #357 poslato: 18. april 2022, 17:17:51 »
Veoma bih voleo razgovor sa nekim iz ove Banane firme da mi kaze koji je tacno cilj sa ovom Alfa verzijom igrice ? Po meni je veca sramota da nakon onog smeca izbacis opet smece koje je malo bolje, prodajte ljudi kompaniju nekome ko zna nesto i to je to.
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 

uskee1512

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 716
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #358 poslato: 19. april 2022, 07:57:08 »
Da li potoji način da igrica na pc-u prepozna ps4 džojstik? Od kako sam ažurirao, ne vidi ga.
Намести га у steam у
Ale,ale ale-ooooo...AJMO SVI SAD PES DA IGRAMOOOOO
 

imax

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #359 poslato: 19. april 2022, 09:28:31 »
Da li potoji način da igrica na pc-u prepozna ps4 džojstik? Od kako sam ažurirao, ne vidi ga.
Намести га у steam у
Ako misliš na settings u steam-u, tu ne može, jer ga ne vidi (kao da nije uključen), a u prethodnoj verziji je moglo i radilo je.
Imax