Autor Tema: Europa League 🔶 (Season #6)  (Pročitano 2420 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

WPLO Admin

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2068
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Europa League 🔶 (Season #6)
« poslato: 11. septembar 2021, 16:47:42 »


EUROPA LEAGUE
Season #6
- Knockout Phase -


]


Rokovi za odigravanje utakmica:
1/4 finale:  13.09.2021. u 00:01h - 19.09.2021. u 23:59h
1/2 finale:  20.09.2021. u 00:01h - 26.09.2021. u 23:59h
Finale:  27.09.2021. u 00:01h - 03.10.2021. u 23:59h
Utakmice ne mogu da se igraju van navedenih vremenskih okvira!


Format takmičenja:
Knockout Phase (home+away).
Ne važi pravilo gola u gostima!
Ukoliko se dogodi da protivnici budu rezultatski izjednačeni
nakon 2 odigrane utakmice rezultat se resetuje
i igraju se 2 nove utakmice.



Pravila za postiranje:
1) Navesti fazu takmičenja (npr. 1/4 finale)
2) SS konačnog rezultata utakmice.
3) SS konačne statistike utakmice – faulovi, kartoni, šutevi, itd.
4) SS strelaca utakmice (ukoliko je utakmica završena rezultatom 0-0, ovaj SS ne postoji).
5) Video snimci svih golova (snimljeno iz najmanje 2 ugla).
6) Kratak komentar vezan za utakmicu.



Podešavanja za mečeve:
Match Time: 15 min.
Long / 9 Pause
Condition: Random
Injuries: Yes
Substitutions: 3
Penalties: No
Extra Time: No
Weather: Fine (zabranjeno kiša i sneg zbog laga)
Season: Summer
Time: Day/Night



Žreb:
Žreb je prenošen uživo preko Youtube-a.


Kostur takmičenja:
https://challonge.com/el_s6






Pravila:
Vrede ista pravila kao i za sva WPLO takmičenja.
Obavezno pročitajte pravilnik lige!
https://playpes.rs/forum/worldwide-pro-league-online/wplo-pravilnik/


Video Assistant Referees (VAR):
Ukoliko misite da je neki gol neregularan snimite ga i pošaljite u temi za VAR Tehnologiju:
https://playpes.rs/forum/worldwide-pro-league-online/video-assistant-referees-(var)/


Nagradni fond:



Upamtite:
Ovde smo svi zbog PES-a i druženja, a ne zbog silovanja igre i pobeđivanja po svaku cenu!
Uživajte u lepim akcijama i Joga Bonito stilu igre!
Srećno!




« Poslednja izmena: 26. maj 2023, 17:47:31 od strane WPLO Admin »
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kozle

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 620
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #1 poslato: 13. septembar 2021, 20:10:21 »
1/4 finala
prva utakmica 

Dread(Partizan) 1:2 Riki(Udinese)





poveo sam brzinski sa 2:0 i zatvorio se dread je smanjo na 2:1 i od taka igram iskljucivo u odbranil..dread je non stop napadao ali i masio..imao sam prilike iz kontri da povecam prednost ali nije lopta ulazila..tako da za revans ulazim sa prednoscu gg

1/4 finala 

druga utkmica 

RiKI(Udinese) 1:1 Dread(Partizan)






usao sam u revans mec sa 1 golom prenosti...dread non stop napada ali promasuje 3 zicera usao je bolje u mec...onda sledi korner za udnese  gde se okaka najbolje snalazi u skoku i postize gol..drugo poluvreme usao sam lose gde ibrahimovic iskorcava i postize gol za izjednacenje..gde i konacan rezultat,gde je bio dovoljan za prolazak u 1/2/..gg dread sve najbolje fer i posten mec
 

Kox1995

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #2 poslato: 15. septembar 2021, 17:19:37 »
1/4  finala           Basaksehir   -   Newcastle        3:1


  



https://www.youtube.com/watch?v=_hVlio5bMAY



Posle ispadanja iz grupne faze lige sampiona Basaksehir turneju u Evropi nastavlja u LE. U goste su stigle svrake iz Engleske. Domacini su znali da su gosti u losoj formi ove sezone ali nisu se opustali. Poveli su gosti preko Poulsen- a u 36. minutu i uneo nervozu domacinima. U 42. minutu Demba Ba izjednacava rezultat na 1:1 i smiruje strasti. U nastavku Torun krade loptu igracu gostujuceg tima koji ocajno prima loptu i koju mu Torun krade, puca i pogadja za preokret u korist domacina. Lakse se mnogo igralo i opustenije da bi konacnih 3:1 postavio Demba Ba koji se uskoro povlaci iz fudbala. GG Mumi i sretno dalje
 

bole 007

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 715
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #3 poslato: 17. septembar 2021, 23:47:31 »
1/4 finala

1. utakmica

Juga981 - B&H Albion 2:3 Crvena Zvezda - Bole 007





Prelepa utakmica u ligi Evrope, cak 5 golova na mecu. Brajton je konstantno jurio gol zaostatak, na kraju izgubio ali odlicnom igrom to nije zasluzio. Moram priznati da sam ocekivao malo laganiju utakmicu, utakmicu koju cu kontrolisati ali Juga i Brajton su pokazali veliku borbenost, pa je pao jedan egal protiv ekipe koja ce se tek pojacati i pokazati koliko jos moze. GG Jugo, zanimljiva utakmica.


2. utakmica

Bole 007 - Crvena Zvezda 1:0 B&H Albion - Juga981





U ovoj drugoj utakmici nismo imali prostora za greske, vec smo morali odigrati pametno i cekati svoje sanse, odsustvo Duvana Zapate nam je bio veliki hendikep, ali je ipak gol dosao u pravom trenutku, tacnije u nadoknadi prvog poluvremena na asistenciju Almirona za Remi Oudina. Drugo poluvreme kako je odmicalo englezi su bili sve vise "nervozniji" imali su par dobrih prilika za gol, medjutim Zvezda je uspela da dobro iskontrolise igru i mirno privede kraj utakmice. GG Jugo, jos jedan sjajan utisak si ostavio, srecno u preostalim utakmicama.
 

mumyy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 366
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #4 poslato: 19. septembar 2021, 22:23:25 »
1/4 newcastle vs basakhsehir 3-4 



 

dobra utakmica kod kuce,, trazili smo zaostatk od 2 gola u 1 tekmi,,i umalo smo to stigli i prestigli, nakon naseg vodstva od 2-1 bio nam je potreban gol za produzetke,,ali kako to biva posle dobrih sansi stize kazna,stef okrece rez na 3-2..mi bacamo u jacu brzinu i sustizemo ali na kraju gubimo mec posle dobre partije,,gg steke
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kox1995

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 620
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #5 poslato: 21. septembar 2021, 02:48:19 »
1/2 finale
1utakmica

riki 1:1 bole





odlicna utkmica protiv boleta..tvrdo od samog pocetka...poveo sam prvo poluvreme bole izjednacuje preko zapate gde je tako i ostalo..gg

2 utkmica 1./2 finala

bole  vs riki 1:1





 sta reci copy -paste..slicno kao i u prvoj poveo sam preko bentaleba odlicnim sutem sa 35m ..da bih zapata drugo poluvreme izjednacio i tako se zavrsilo i krecemo sve iz pocetka nove 2 tekme..gg bole

NOVE UTKMICE :D
3 utakmica 1/2

riki 2:0 bole





sta reci odigrao sam odlicno ovaj mec...bole se izmasio kvalitetno...mogao je do nekog gola ali zapata se izmasio kvalitentno...gg 

4 utakmica 1/2 

bole 1 :1 riki 






usao sam u ovaj mec sa 2 gola prednosti iz 3 utkmice ...na pocetku mec deulofeu donosi radost navijacima udinezea i povecava prednost ...da bih zapata opet smanjio i vrati malo nade crveno belima...od tog momenta crveno beli konstanto napdaju dok sam se ja non stop branio i pokusavao iz kontri nesto da uradim...oprezno sam krenuo i na kraju se odbranio.i doneo radost navijacima udinezao i jos jedno finale ove zone...gg srecno dalje bole i narednim mecevima

Forza Udinese <3
 

Kozle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 292
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #6 poslato: 21. septembar 2021, 23:04:42 »
WPLO Europa League
1/2 Finala
Bordeaux vs Basaksehir 1-0
Utakmica 1

  


Igrala se prva utakmica polufinala Europa League
Razigrani Bordeaux koji je iznenađenje svim ekipama ove sezone, dočekivao je jaki Basaksehir
bilo je puno prilika na obje strane, gosti su prijetili ali bezuspješno.
Bordeaux je napravio kontru i sa odličnim pokretima tijela Carrasco vara protivnika te izlazi 1 na 1 sa golmanom i postiže jedini gol na utakmici.
gg Stefan sretno dalje

Utakmica br.2

Basaksehir vs Bourdeaux 1-1

  


Uzvratna utakmica polufinala igrala se u Istambulu i krenula je opasno, sjevale su sanse domacina ali opet bezuspjesno.
Sturridge u 21. min zabija gol za vodstvo i mislili su gosti da ce zabiti jos koji jer su bili raspolozeni ali fenomenalni Stefke se nije dao, zabio je gol za 1-1 i imao par prilika da povede i preokrene utakmicu skroz.
Uz dosta srece Bordeaux prolazi u prvo finale od pocetka igranja.
GG Srefan sretno dalje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kox1995

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 620
    • Pogledaj profil
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #7 poslato: 27. septembar 2021, 21:31:30 »
FINALE EUROPA LEAGUE

Riki 2 :1 Kozle










:ziveli:

Sta reci usli smo u mec bez 2 spica Joa Pedro i Okaka su bili povredjeni na ovom mecu..nisam imao drugog izbora te staviti bivseg igraca Barselone i Evertona,,sadsnjeg Udineze Deulofeua..ispostavilo se kao Dzek  pot..u 3 min postize sjajan pogodtak sa 25m..kozle posle tog momenta krece silovito u napade,i izjednacuje preko Staridza,,,da bi Mandagora opet sjajnim pogodtkom vratio mec na stranu Udineza..od tog momenta igram defanzivno..Kozle je napadao ceo mec ali uzalud odbrana udineza je bila fenomenalna,,te donosi Udinezau prvu titulo u Wplo takmicenju..gg Kozle dobra tekma:triprsta:
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2068
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #8 poslato: 29. septembar 2021, 12:33:56 »


Udinese  je pobednik Europa League!
Čestitke!


WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JoeVlad78

WPLO Admin

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2068
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Europa League (Season #6)
« Odgovor #9 poslato: 1. oktobar 2021, 18:24:21 »
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©