Autor Tema: WPLO Nations Cup 🌍 (Season #6)  (Pročitano 3293 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

marjan1996

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 585
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Nations Cup (Season #6)
« Odgovor #15 poslato: 10. septembar 2021, 00:46:20 »
1/2 finale

2. utakmica

Turkey - France 1:1





Posle jako teskog sparinga u prvoj utakmici i fenomenalne pobede nad prvakom sveta u samoj zavrsnici isli smo na sve ili na nista u drugoj utakmici. Povelio su Francuzi sjajnim golom Griezmann-a . Stvarali su gosti i dalje sanse ali odbrana i golman trpeli su to momacki i nisu dali da padne i drugi gol. Kako kazu " posle toliko sansi dolazi kazna" kazna za promasaje sledi u 60' meca kada posle timske igre i par dobrih pasova lopta stize do Calhanoglu-a koji mirnim udarcem salje loptu u gol protivnika za 1:1 i veliku radost domacih navijaca,erupcija na terenu. Uspeli smo da sacuvamo ovaj rezultat do kraja , mada mogli smo i opet preokrenuti rezultat na 2:1 ali golman gostiju je bio siguran i odbranio sve nase napade. Za Tursku veliki uspeh pogotovo kao autsajder da se nadje u velikom finalu pored toliko velikana na ovom velikom kupu. GG Kozle bio si dobar,ali mora to mnogo bolje.  :ziveli:

LIVE:
Hvala Dread!



IDEMO U FINALE!  :tank:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bole 007

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 621
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Nations Cup (Season #6)
« Odgovor #16 poslato: 11. septembar 2021, 13:52:50 »
1/2FINALA:
1 UTKMICA

ITALIJA 3:0 NEMACKA




DOBRO SAM USAO U MEC I SA 3 LEPA GOLA ODNOSIM PREDNOST ZA REVANS MEC..BEN JE IMAO PAR ZICERA KOJE JE PROMASIO ALI UZALUD DONARUMA OSTAJE NE SAVLADAN.GG

1/2
DRUGA UTKMICA

NEMACKA 2:1 ITALIJA







BIN JE NAPADAO SVO VREME..JA SAM SE BRANIO..ALI LOSE BIN DOLAZI DO 2:0 I DONOSI ZANIMLJIVOSTI I UZBUDJENJE PRE KRAJ MECA.UBRZO SMANJUJEM NA 2:1 SVE NADE ZA MEC DA PREOKRENUO I UDJU U FINALE ZA NEMCE JE PALO SVE U VODU..GG SRECNO DALJE BIN:ziveli:
 

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 621
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Nations Cup (Season #6)
« Odgovor #17 poslato: 11. septembar 2021, 13:53:15 »
FINALE

                                         TURSKA 1:3 ITALIJA


  





PPoveo sam brzo sa 2 gola preko Chiesa i Imobile..redjale su se jos neke prilike za italijane..ubrzo Marjan pali motore i pokusava preko Tonsuna i pogadja...imao sam pred kraj prvog poluvremena zicer ali promasujem..u drugo poluvreme igram zatvoreno i preko kontri pokusavam...gde se isplatilo i preko keana povecavam prednost i pobedjujem...i prvi trofej u wplo takmicenju...cestitam marijanu na fer i korektnoj partiji..i srece u nastavku takmicenja gg :ziveli:
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2083
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: WPLO Nations Cup (Season #6)
« Odgovor #18 poslato: 14. septembar 2021, 02:58:25 »


Italija je pobednik WPLO Nations Cup-a!
Čestitke!


WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2083
    • Pogledaj profil
    • WPLO
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kozle