Autor Tema: eFootball PES 2024 vesti i najave  (Pročitano 52896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #285 poslato: 7. septembar 2023, 01:48:02 »
Apsolutno ništa ne očekujem i to sam i dobio :)
Videćemo kad izbace šta je sve izmenjeno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Edoo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #286 poslato: 7. septembar 2023, 06:45:10 »
Jel će se igrati neka liga efootball24 preko pc
Da okušam sreću u tome nisam igrao nikad online
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #287 poslato: 7. septembar 2023, 10:31:07 »
Probali su, ljudi su odustali.
Nisam siguran da će za ovo zaživeti liga.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #288 poslato: 7. septembar 2023, 10:36:50 »

.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Edoo

Omina Tricko

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #289 poslato: 7. septembar 2023, 16:03:49 »

.
Sta je ovo kakva je ovo zajebancija?Sve isto samo igraci i dresovi promjenjeni..... ceka se offline rezim..ovo nema potrebe skidati.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: imax, lazanet

Milos2806

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #290 poslato: 7. septembar 2023, 20:13:08 »
Offline će biti na kukovo leto.
 

Omina Tricko

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #291 poslato: 8. septembar 2023, 17:17:08 »
Offline će biti na kukovo leto.
koje crno leto.
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 440
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #292 poslato: 17. septembar 2023, 11:28:34 »
Jel probo neko ovo da igra? Da ne instaliram za dzabe. Ima li nekih poboljsanja, vise timova, master liga? 😁
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #293 poslato: 17. septembar 2023, 12:13:24 »
Kažu da je bolje, ali neću probati sigurno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 440
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #294 poslato: 18. septembar 2023, 22:01:48 »
E svojevremeno smo iscekivali septembar ili oktobar za novi PES. Secam se tih osecaja jako dobro. Na forumima su brstali komentari, uzbudjenja i iscekivanja. Znalo je na dan da se ispise po 5 stranica sa komentara za nadolazeci PES. Cekalo se ponoc da puste igru za platforme, isto tako i da se nadje narodna verzija. Mislio sam da ti dani nece tako brzo prestati. A kad sam bio u osnovnoj i na pocetku srednje, kupovali smo tadasnji screenfun i citali recenzije, sakupljali poster PESa. Jos i sad imam u sobi poster PES 2008 sa Owenom i Ronaldom...
A sada, jedva da ima nekoga na forumu a kamoli da instalira ovo sa iscekivanjem. Cast izuzecima...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, shokanito, vukasin98

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #295 poslato: 19. septembar 2023, 00:18:21 »
Jer su napravili mobilnu verziju za PC, doslovno je samo i isključivo Konami krivac.
Hteli su mnogo, nisu uradili ništa.
Zavlačili nas od PES 17 sa praktičnom igrom, nisu čak ni olakšali editovanje, naprotiv. Otežali koliko su mogli, ostavili samo import dresova i grbova.
A što ti kažeš, u 7 krećem na posao, palim VPN i skida se demo sa prvog slobodnog servera ili odglumim da mi nije dobro :D
Gašenjem servera je zamrla i liga, igra se PES 6 samo, nikoga ne zanima da se cima da nauči da edituje, ja grafičar niti programer nisam, a nije da i dalje nemam ideje, ali za svaki takav projekat treba vreme (koje nemam ali bih se skrpio), neko ko zna PS i da radi face, dresove, bazu, jedan za navijanja, što nije teško, i suštinski to je to.
Ali treba naći toliki broj ljudi koji je spreman tome da se posveti kako treba, što je nemoguća misija.
Ako mene neko pita, PES kakav smo poznavali je mrtav. Samo to što neko voli PES 6 ili 21 održava malo to u životu.
Nada da se povampiri postoji, ali sad kad je ta baza igrača izgubljena je smešno očekivati nešto, jer majmuni i dalje ovaj guraju maksimalno, a ML tek treba da izađe (a neće biti besplatna), pa eto, možda za 2-3 godine kad ljudi zaborave da se PES ikada igrao neko otkupi IP i napravi nešto vredno pomena.
Do tada se nadam da će se pojaviti treći igrač, odnosno peti, jer od onih isprdaka GOALS i UFL ne očekujem apsolutno ništa.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993, AleksaDjune

Reccoba

  • Regular
  • **
  • Poruke: 84
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #296 poslato: 19. septembar 2023, 05:00:52 »
Pa vidi Mario, probao sam preko stima ovaj PES 24 i mogu ti reci da sam nakon 5 min. igranja istog, proglasio PES mrtvim!! Prvo kad sam ga instal iz nekog razloga, nije mi dao da registrujem oba kontrolera, pa sam pomislio da je mozda u pitanju demo verzija, iako zauzima 40 GB. Pa onda meni koji je potpuno neuredan da sam jedva nasao opciju za mec. Pa onda kad sam npr. stavio Mil protiv Int, nisam mogao da biram stadion, vec mi je automatski stavljen San Siro. Pa kad sam konacno poceo tekmu, e to bio vrhunac smeca jer prvo je grafika KATASTROFA! A onda i sama fizika igraca koji lice na patuljke, a onda i sam gameplay koji vise lici na taj patch FL i na FIFU, nego na sam PES. Tako da cu se jos uvijek drzati PES 21 koji je meni jako dobar s nadom da ce biti neki peceva i za njega za ovu sad sezonu jer mi je on u narodnoj verziji. Inace, potpisujem sve sto ste rekli ti i Darcoolio jer sam bukvalno isto sve radio i imam isti osjecaj za buducnost ove nekad kultne igre.
« Poslednja izmena: 19. septembar 2023, 05:03:04 od strane Reccoba »
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 440
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #297 poslato: 19. septembar 2023, 12:45:47 »
Jer su napravili mobilnu verziju za PC, doslovno je samo i isključivo Konami krivac.
Hteli su mnogo, nisu uradili ništa.
Zavlačili nas od PES 17 sa praktičnom igrom, nisu čak ni olakšali editovanje, naprotiv. Otežali koliko su mogli, ostavili samo import dresova i grbova.
A što ti kažeš, u 7 krećem na posao, palim VPN i skida se demo sa prvog slobodnog servera ili odglumim da mi nije dobro :D
Gašenjem servera je zamrla i liga, igra se PES 6 samo, nikoga ne zanima da se cima da nauči da edituje, ja grafičar niti programer nisam, a nije da i dalje nemam ideje, ali za svaki takav projekat treba vreme (koje nemam ali bih se skrpio), neko ko zna PS i da radi face, dresove, bazu, jedan za navijanja, što nije teško, i suštinski to je to.
Ali treba naći toliki broj ljudi koji je spreman tome da se posveti kako treba, što je nemoguća misija.
Ako mene neko pita, PES kakav smo poznavali je mrtav. Samo to što neko voli PES 6 ili 21 održava malo to u životu.
Nada da se povampiri postoji, ali sad kad je ta baza igrača izgubljena je smešno očekivati nešto, jer majmuni i dalje ovaj guraju maksimalno, a ML tek treba da izađe (a neće biti besplatna), pa eto, možda za 2-3 godine kad ljudi zaborave da se PES ikada igrao neko otkupi IP i napravi nešto vredno pomena.
Do tada se nadam da će se pojaviti treći igrač, odnosno peti, jer od onih isprdaka GOALS i UFL ne očekujem apsolutno ništa.
Hah, ja sam prvi put na ovom forum i saznao sta je VPN i za cega sluzi.
Ne znam, jako mi zao tog osecaja sto ga vise nema, i te euforije... Mi smo ostali na PES 21, nemamo patch za sony iako bi nam sad vec dosta znacio, ja jos imam trunke nade da ce se KONAMI opametiti i vratiti na stari put
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #298 poslato: 19. septembar 2023, 12:55:05 »
Kad već to reče, sve da okačim OF za PS4 i zaboravljam.
Moram odmah, zaboraviću opet.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 440
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2024 vesti i najave
« Odgovor #299 poslato: 19. septembar 2023, 15:48:34 »
Kad već to reče, sve da okačim OF za PS4 i zaboravljam.
Moram odmah, zaboraviću opet.
Hvala, ne znamo ni kako se pecuje, ako bude problema, pisem ti u private