Anketa

Novi zvaničan vid komunikacije na manager ligi

Whatsupp i Viber
30 (85.7%)
Discord
5 (14.3%)

Ukupno glasova: 34

Anketa završena: 22. april 2021, 22:33:08

Autor Tema: Zvaničan vid komunikacije  (Pročitano 3923 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Zvaničan vid komunikacije
« poslato: 15. april 2021, 22:33:08 »
Kako je ova liga napredovala svo ovo vreme tako je red da i mi pratimo korak sa vremenom i omogućimo svima lakšu komunikaciju oko dogovaranja utakmica. Već neko vreme postoji Whup grupa za zakazivanje utakmica gde ljudi često izlaze i napuštaju pa se nakon toga vraćaju i sve tako u krug, a to otežava posao Upravi lige jer kada dodje do službenih rezultata dosta je često pitanje "a što je njemu dodeljena pobeda " . Kako bi izbegli što više službene rezultate i kako bi se lakše dogovarali jer je 21 vek i još malo će kola da lete,  ovo je predlog iz najbolje namere. UO lige nije želeo sam da odlučuje pa smo stavili glasanje kako bi većina odlučila i dala svoj glas. Ukoliko se ovo izglasa daleko od toga da će te morati da prestanete da koristite PS aplikaciju, mirc, Skype, Forum  ili obične SMS poruke, slobodno možete  i dalje to koristiti ali kada dodje do zvaničnih odluka UO lige za službene rezultate validno će biti samo poruke sa ovih aplikacija u zavisnosti šta većina izglasa. Ovo je ideja nastala jer 99% ljudi je na telefonu jako često i svi proveravaju non stop Viber i Wup ili Discord,a ne forum i ostale aplikacije koje poseduje neko, a neko ne.

Dužni su svi da glasaju u roku od 7 dana, ko ne bude glasao, kazna iznosi 5.000.000 !
« Poslednja izmena: 16. april 2021, 00:42:15 od strane lutkica71 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: misirlo

irnes10

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #1 poslato: 16. april 2021, 04:34:45 »
Ja sam za whatsupp viber cesto blokira kod slika i video😄
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: juznifront86

dzenan0301

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #2 poslato: 16. april 2021, 10:46:43 »
Definitivno podržavam masovnost standardiziranih aplikacija, i da to bude obaveza menagera kao način komunikacije. 
VELIKI PLUS ZA OVU ODLUKU KONAČNO.

WU najjednostavnije i također uvesti mogučnost ponovnog ujedinjenja grupe gdje bi svi mogli bacati šuplju dogovorati susrete bez zlonamjerne komunikacije jer se ranije to dešavalo i nakon opomena je ukinuto.

Pozdrav svima.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: juznifront86, delija-jovanovic1992

misirlo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 111
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #3 poslato: 18. april 2021, 23:09:09 »
Ja sam za whatapp i viber👏👏👏
 

dmilan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 191
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #4 poslato: 19. april 2021, 02:19:02 »
Prvobitna anketa na kojoj sam glasao je promenjena. Da nisam slucajno opet ovde bacio pogled, dobio bi kaznu 5M.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MeGusta18, DANAC82

Zeusinjo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #5 poslato: 19. april 2021, 11:46:18 »
Ja sam za bilo koji vid komunikacije, ali da nam dostavite onda listu zvanicnih kontakata za svakog menadzera.
Nerijetko se desavalo da psn nije ok, ima bruku menadzera koji u sezoni po 4-5 profila mijenjaju pa ih moras ganjati na 10 profila jer ne znas koji je zvanicni, a onda kad treba tekma da krene igra covjek s nekog 15og profila :D

Brojeve ne memorisem u telefon tako da mi je dosta lakse koristiti PS aplikaciju koju svako od nas moze skinuti samo da se malo potrudi i raspita se kako :) tako da dajem ps app glas :)

Ali ako se izglasa viber ili wu, predlazem da se pinuje tema sa imenima timova i menadzerima i brojevima telefona. Time ce se rasteretiti i moderatori po divizijama da ih ne peglamo sa upitima o kontaktima za pojedine menadzere.

PS app mi je dobar zbog nemogucnosti editovanja :)
« Poslednja izmena: 19. april 2021, 11:48:31 od strane Zeusinjo »
 

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #6 poslato: 19. april 2021, 14:25:19 »
Prvobitna anketa na kojoj sam glasao je promenjena. Da nisam slucajno opet ovde bacio pogled, dobio bi kaznu 5M.
⠀Da si u grupi za zakazivanje kao sto nisi video bi. Takodje ko ne poseti forum jednom u 7 dana i treba da bude kaznjen. Niti ja, niti bilo ko od UO lige nije placen za ovaj posao da mora vama svakom ponaosob da se salje link. Tema je promenjena posle 45minuta, a ne posle 5 dana...
 

Zeusinjo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #7 poslato: 19. april 2021, 15:23:04 »
Pa treba onda u pravilniku staviti da se kaznjava kada ne posjecujemo forum :D i da znamo kolike su kazne :D
 

dmilan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 191
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #8 poslato: 19. april 2021, 17:55:41 »
Prvobitna anketa na kojoj sam glasao je promenjena. Da nisam slucajno opet ovde bacio pogled, dobio bi kaznu 5M.
⠀Da si u grupi za zakazivanje kao sto nisi video bi. Takodje ko ne poseti forum jednom u 7 dana i treba da bude kaznjen. Niti ja, niti bilo ko od UO lige nije placen za ovaj posao da mora vama svakom ponaosob da se salje link. Tema je promenjena posle 45minuta, a ne posle 5 dana...
⠀U jbt. šta se odmah drkaš.  Naslov je ostao isti, a ovde nema da se polemiše o nečemu. Glasaš i nema potrebe ponovo da ulaziš ovde. A koliko znam nije obavezno da se bude u onoj grupi. A inače izašao sam jer se tamo piše i raspravlja o nekim stvarima kojima je mesto ovde na forumu, a ne u onoj grupi. Šta se odmah ljutiš
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71, DANAC82

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #9 poslato: 19. april 2021, 18:38:14 »
Društvo, maltene imamo spreman discord za kompletan online deo PlayPes foruma, aplikacija je maltene bezopasna po pitanju bezbednosti i može biti preglednija u odnosu na sve ostale. Viber i Whatsup traži brojeve telefona kako bi se koristili, mnogi to ne žele da dele. Sve u svemu top je što je pokrenuta ova priča. Mogli bi da se unapredimo u tom smislu ako je naravno većin za.

@dmilan odličan ti potpis, tvoj ručni rad? :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dmilan, lutkica71, shokanito, trunkadelic

dmilan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 191
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #10 poslato: 19. april 2021, 19:30:07 »
@Mihajlo svađa ti se?

Ima da uložim žalbu. Valjda može da se nađe neka olakšavajuća okolnost. Npr da je ovo bio jedini način da se spreči glitch :)
 

dmilan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 191
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #11 poslato: 23. april 2021, 19:57:00 »
35/38. Znači idu 3 kazne po 5M
 

Ado11odA

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #12 poslato: 23. april 2021, 20:21:41 »
Ja sam za Whatsapp
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #13 poslato: 23. april 2021, 20:37:04 »
Glasao sam za Whatsup , viber je tezak po meni. Diskord otvorim samo kada ja zelim. Uopste ne kontam kad i gde mi stizu poruke jer imam stotinu kanala.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Zvaničan vid komunikacije
« Odgovor #14 poslato: 23. april 2021, 22:05:07 »
Samo glasajte gore za sta ste, nemoj da pisete a da niste glasali.

34 coveka je glasalo, posto je strucnjak Sneg_Veje glasao ovde a niko ga nista nije pitao.