Autor Tema: PES 2017 SLS CHANTS  (Pročitano 3194 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
PES 2017 SLS CHANTS
« poslato: 17. decembar 2020, 17:51:10 »
Pozdrav svima, unapred se izvinjavam što otvaram novu temu, ali ne znam gde drugačije da pitam.
Da li neko zna kako da ubaci nova navijanja za Zvezdu i Partizan u SLS peč? Ja imam navijana odrađena u mp3 formatu ali ne znam kako da ih ubacim u PES, pa ako neko zna kako se to radi bio bih mu veoma zahvalan. Planirao sam da ih izbacim uz SLS Mini Update koji smo nered1986 i ja uradili, ali do sada nisam našao način da ih ubacim...
Pozdrav. :triprsta:
« Poslednja izmena: 17. decembar 2020, 17:53:43 od strane Beli17 »
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS CHANTS
« Odgovor #1 poslato: 17. decembar 2020, 18:14:43 »
Nije to tako lako prijatelju :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

marko029

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS CHANTS
« Odgovor #2 poslato: 29. jul 2021, 11:46:17 »
Brate nema od toga ništa izgleda neće to niko da radi a ljudi su upravu nisu uopšte trebali da počinju da rade pečeve ako nemaju vremena i ne žele to rade kao da su radili to na silu pa ajde ali nema svrhe tako ništa bolje onda i pre nego što ste krenuli sa prvim pečom da ste se posvetili nečem drugom ako već ne možete a ne uradi se pola posla i aj ćao pa se posle pljuje po nama korisnicima toga ali dobro vaš problem
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS CHANTS
« Odgovor #3 poslato: 29. jul 2021, 20:32:30 »
Brate nema od toga ništa izgleda neće to niko da radi a ljudi su upravu nisu uopšte trebali da počinju da rade pečeve ako nemaju vremena i ne žele to rade kao da su radili to na silu pa ajde ali nema svrhe tako ništa bolje onda i pre nego što ste krenuli sa prvim pečom da ste se posvetili nečem drugom ako već ne možete a ne uradi se pola posla i aj ćao pa se posle pljuje po nama korisnicima toga ali dobro vaš problem

Naravno da nema nista od toga. Ovaj PES je izasao 2016. godine, a sada je 2021. Radi se na novim projektima. Do prosle sezone sam ja uz par momaka sa foruma odrzavao PES 17, ali jednostavno vise nemam ni vremena ni motiva da to radim. Da si mene licno prozvao, ne bih se javio jer na svakom forumu postoji jedan lik kome nista ne odgovara. Ali prozvao si kompletan edit tim koji vam vec deceniju donosi sansu da igrate sa vasim omiljenim domacim timovima, i to potpuno besplatno, pa shodno tome moram da ti odgovorim.

Moras shvatiti da mi ne zaradjujemo nista od ovoga. Neki imaju porodice, svi uglavnom ili rade ili studiraju. Ovo je cista razonoda i radi se kad se nadje malo slobodnog vremena. Zato su pecevi znali nebrojano puta da kasne, ali kvalitet je uvek bio tu i nikad nije manjkalo faca, dresova, stadiona, itd. Da smo stavili da se pec placa, niko ga ne bi kupio i zalili bi ste se zasto pec nije besplatan. I ta mala kolicina novca koju bi eventualno zaradili, nama bi znacila i dala bi nam motiv da nastavimo da radimo. A sa druge strane, pec koji smo na bazu edit tima tadasnjeg pes serbia foruma radili milos987 i ja, pogledalo je nekoliko stotina hiljada ljudi i nijedan se nije javio da pomogne kako i koliko moze. Tako da pada u vodu tvoja prica da smo ovo radili na silu. Bas naprotiv, ovo smo radili iz ciste ljubavi prema ovoj igri!

Reci mi sta to fali u nasem pecu? Rekao bih da nista ne fali. Cak je i prenatrpan i zbog toga se desava jedna jedina mana koju ovaj pec ima, a to je pucanje igre (koje se da srediti, ko zna i hoce malo da cacka po sideru). Stadioni, dresovi, face, navijanja, himne, lopte, kopacke, itd. Usudio bih se da kazem da je ovo bio jedan od najkompletnijih peceva za PES 17, ako ne i najkompletniji. Tako da i tvoja druga zamerka da smo uradili pola posla pada u vodu.

Zahvalni smo svim ljudima koji su skinuli i igrali nas pec. Zahvalni smo na svakoj pozitivnoj ali i negativnoj kritici koje su nam sigurno negde dobro dosle i pomogle. Po korisnicima nikad nismo pljuvali, niti cemo ikad to raditi, jer su ljudi znali da cene rad i trud koji smo ulozili u sve ovo. Ali isto tako, necemo dati na sebe jer samo mi znamo koliko smo noci proveli za kompom da se sredi OF, koliko smo racuna za net platili da bi vama sve doneli na vreme, itd. Ti dobijes gotov proizvod, besplatno i ponovo ti nesto ne odgovara. Budi zahvalan da smo i ovoliko podrzavali igru staru 5 godina.

Od mene toliko, par dobronamernih saveta. Nemam nameru da se raspravljam sa ljudima koji nemaju predstavu o cemu pricaju. Vreme koje si proveo pisuci komentar mogao si da posvetis necem drugom, na primer editu pa da dobijemo jos jednog clana edit ima :laugh:

Ziv i zdrav ti meni bio. Sportski pozdrav :pesoholichari:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19, dex85

dex85

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS CHANTS
« Odgovor #4 poslato: 6. avgust 2021, 11:40:36 »
Ja ću pokušati pa ako uspijem javim al je teško, pogotovo kad si početnik. Prije nekih 2 god sam našao tutorijal,poskidao programe (4 komada mislim) i odradio  ali na kraju nije dobro ispalo...jedan program i jedan korak mi je pravio probleme.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Stefan Komatovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS CHANTS
« Odgovor #5 poslato: 19. avgust 2021, 15:42:39 »
Хоће ли бити нови апдејт печ или шта већ за ову сезону са новим трансферима и минифацама и фацама играча