Autor Tema: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21  (Pročitano 34176 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #75 poslato: 15. jun 2021, 14:17:44 »
Pozdrav svima. Iskreno svaka cast na trudu za ovaj mini-update. Ali, ja imam mnogo problema. Prvo, prosto je nemoguce doci do tatoo fajla posto je pun reklama da bi oni zaradili, onda i kada uradim sve kako pise (bez tog Tatoo pack-a) sve je fino, ali u Partizanu igraju neki Boze me oprosti igraci (i ostalim timovima), da li bi ste mogli poslati pravi link za taj tatoo pack?  Sto se tice  skorborda za Arenu Sport, cim pokusam to da uradim, PES mi izgleda kao da sam otvorio originalnu igricu. Da li treba da se taj cpk ubaci u common, ili odmah Exhibition?

  Jos jednom pozdrav, i svaka cast na ulozenom trudu.
« Poslednja izmena: 15. jun 2021, 14:21:04 od strane samo zelim igrati »
И на Месецу да играш, чак и ту ћу поћи ја!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #76 poslato: 15. jun 2021, 18:42:46 »
Pozdrav svima. Iskreno svaka cast na trudu za ovaj mini-update. Ali, ja imam mnogo problema. Prvo, prosto je nemoguce doci do tatoo fajla posto je pun reklama da bi oni zaradili, onda i kada uradim sve kako pise (bez tog Tatoo pack-a) sve je fino, ali u Partizanu igraju neki Boze me oprosti igraci (i ostalim timovima), da li bi ste mogli poslati pravi link za taj tatoo pack?  Sto se tice  skorborda za Arenu Sport, cim pokusam to da uradim, PES mi izgleda kao da sam otvorio originalnu igricu. Da li treba da se taj cpk ubaci u common, ili odmah Exhibition?

  Jos jednom pozdrav, i svaka cast na ulozenom trudu.
⠀Hvala. Poslaću ti link sutra tokom dana ako ti nije problem. Možeš li da mi skrinuješ to u vezi Partizana pošto ne razumem šta se dešava? Što se tiče skorborda, putanja je -->Pro Evolution Soccer 2017-->SLS2017-->sls_scoreboard. Ne ubacuješ skorbord koji je u cpk fajlu, nego samo ovaj koji je u folderu. :)
EDIT: Kažeš da su drugi igrači i u ostalim timovima? Jesi li ubacio edit fajl?
« Poslednja izmena: 15. jun 2021, 18:44:19 od strane Beli17 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: гробаристоталитарее

Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #77 poslato: 15. jun 2021, 21:19:32 »
Izvini, ne mogu da stavim da ti to skrinam, jer sam izbrisao PES kada sam malo procistio disk, nisam hteo, ali eto. Stavio sam da se skida na ovome Torrentu, mislim Steam-u, pa cu sigurno stici instalirati  do kraja dana, pa cu sutra probati opet. A ovo zbog igraca, verovatno je do toga da nisam stavio taj EDIT00000 fajl u  onaj PES 17 folder u Documents-u. Igraci nisu, npr. sad Borjan igra u Partizanu ili da neko iz Vozdovca igra u Macvi, vec neki tamo iz drugog kraja sveta igraju kod nas. Stavio sam da mi se skidaju partovi, a sutra cu instalaciju. Sigurno je da je nesto do mene, pa eto, potrudicu se sutra da to sve uradim i fino sve "mirne" glave probam.

 Hvala za link, a ja odo probati naci prenos EP. Sportski pozdrav!
« Poslednja izmena: 15. jun 2021, 21:22:41 od strane samo zelim igrati »
И на Месецу да играш, чак и ту ћу поћи ја!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #78 poslato: 15. jun 2021, 21:43:46 »
Ne treba Nemce tako rano otpisivati, bice neizvesno do kraja. :D
Bice sve kako treba, samo pazi na redosled, dakle: SLS 18/19, Winter Update i na kraju ovaj nas. Ako nesto koci ti pisi. Pozdrav.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: гробаристоталитарее

Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #79 poslato: 16. jun 2021, 18:58:09 »
Evo ne treba nista vise, uspeo sam instalirati poslednji update. I dalje mi ne radi Arena Sport skorbord ali ajde nema veze. Da li bi se moglo mozda nekako instalirati novi skorbordovi za Ligu Sampiona i Ligu Evrope? Vidio sam da je vec neko pitao, ali nisam bas razumeo odgovor. Kada sam skinuo winter update, kada sam ulazio u Exhibition na centru ima kao SLS logo ali u ovom poslednjem apdejtu nema. Jel se moze to nekako fixati?

Svakako hvala na pomoci i prijatno!
« Poslednja izmena: 16. jun 2021, 18:59:54 od strane samo zelim igrati »
И на Месецу да играш, чак и ту ћу поћи ја!
 

Ser Alex Ferguson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #80 poslato: 11. jul 2021, 15:24:10 »
Jel ima neko direct link za dresove ?
 

dex85

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #81 poslato: 6. avgust 2021, 11:25:01 »
Hvala ljudi mislio sam da je pes 2017 sls mrtav! Sve što mi treba je u prvom postu?
 

manpower1312

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #82 poslato: 12. septembar 2021, 01:34:55 »
Pozdrav Peseri, mozete li mi reci Partizanov Team ID iz ove verzije? Zelim da promenim dresove Partizana po svojoj zelji. pokusao sam sa 272 i sa 414 nijedan od tih ne odgovara... Molim vas pomoc
 

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #83 poslato: 12. septembar 2021, 16:14:45 »
Pozdrav Peseri, mozete li mi reci Partizanov Team ID iz ove verzije? Zelim da promenim dresove Partizana po svojoj zelji. pokusao sam sa 272 i sa 414 nijedan od tih ne odgovara... Molim vas pomoc
⠀4027
 

aca1996

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #84 poslato: 3. oktobar 2021, 23:02:01 »
neka mi neko na pp poslaje link za dresove sve sam skinuo ubacio i nece da radi  i vidim da dresove nisam skinuo pokusam al sajt je taj sjeban u napred zahvalan
 

nered1986

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #85 poslato: 9. novembar 2021, 16:35:47 »
Drugari skarabudzio sam nekako nove zvezdine dresove sa neta nesto e sad ako ima neko ko zna i ko je voljan da odradi ove nove brojeve i imena u teget boji nek se javi...                                                                                                       https://www.imagebam.com/view/ME4UNDK
« Poslednja izmena: 11. novembar 2021, 02:42:05 od strane lazanet »
 

Ser Alex Ferguson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #86 poslato: 15. novembar 2021, 22:39:50 »
Cao brate da li mozes ovde da okacis ili da mi posaljes fajl ili link za Zvezdine nove dresove.Puno bi mi znacilo hvala
 

nered1986

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #87 poslato: 16. novembar 2021, 10:47:28 »
Pozdrav brate,vrlo rdo bih ti poslao ali kao sto sam i napisao nemam brojeve i imena u teget boji tako da dresovi nisu kompletirani,ako se neko javi da odradi to i postavi ovde vrlo radu cu spakovati i okaciti ovde da dresovi mogu da se skinu.:)
 

lazanet

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 999
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #88 poslato: 1. decembar 2021, 18:07:12 »
jel toliko teskoo da se okaci link dresa pa ne znam stvarno............:wall:
Нико није дужан да ти окачи плодове свог труда за џабе. Да му понудиш неке паре па и некако, овако само испадаш незахвалан.
Рекао ти је да ће окачити кад заврши бројеве, ако ти то не одговара направи дрес сам ;)

Очистио сам тему од ове расправе.
« Poslednja izmena: 1. decembar 2021, 18:10:00 od strane lazanet »

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nered1986, Beli19

nered1986

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #89 poslato: 8. decembar 2021, 12:09:55 »
Alo sinovac Ser Alex Ferguson,ja sam ti lepo objasnio da nemam brojeve i imena,nzm sta ti nije jasno,sto rece ovaj momak administrator Lazanet uzmi sam pa napravi,evo ti link 
https://www.reddit.com/r/WEPES_Kits/comments/p9oped/requested_crvena_zvezda_red_star_belgrade_2122/
Ja sam fino pitao ako neko moze da uradi u ps brojeve i imena pa da spakujem i da okacim,niko se ne javlja,a ja to nzm da uradim,eto msm da sam ti sve objasnio.Administratori oprostite na spamovanju ali pun mi je k... vise ovakvih daj,okaci a kad sam sto puta pitao daj da ozivimo patch malo svako nek pomogne koliko zna,nigde nikog,samo jedan momak se javio a kad sam sastavio nesto (jeste bilo sacuvaj Boze al daj sta das :)) svi se javljaju ej kako da skinem kako ovo kako ono..i iznervirah se sad bzvz:laugh:;D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lazanet