Autor Tema: eFootball 2021 - MyClub  (Pročitano 34091 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #30 poslato: 10. oktobar 2020, 14:19:58 »
Pozz svima. Sta se desava sa gameplayom u MC? Ne mogu da se sastavim gubim od nekih pocetnika koji samo ispucavaju lopte napamet,ne mogu pas da povezem,nista ne funckionise? Igram ovo cudo od `95 i znam da je i u avgustu isto bilo ovakvih zavrzlama i desavalo se i pre ali ovo je preslo granicu normalnosti. Od kada ima MC njega igram,slabo offline i po meni nikad gore nije bio nego sada :angry:
Mislim da ima dosta veze sa trenerom kog si uzeo, ja se zaje&o pa posto igram 4-3-3 uzeo onog  nemca što miriši prste, katastrofa, imao sam Guardiolu u 2020 i bas mi fino islo. Dodje I Guardiola, kad ono ne mogu da promenim LB/RB u CB.... to mi bas ruši koncepciju jer sam u rezervama uvek imao 2 CB da mogu da mi zamene bilo kog u zadnjoj liniji. Jel i drugi treneri na mogu da imaju 4 x CB u zadnjoj liniji?




⠀Izbačeno je iz My clubs 4cb I 3CF
Igraj 5 u obrani (to jest 3 u obrani i dva neka da idu naprijed) 5 u obrani sa 2 AMF I 2 napadača. dobijes opcije preko krila i dosta igrača u sredini pri napadu i pri slučajnoj kotri imas 3 u obrani i DMF kao bonus
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #31 poslato: 10. oktobar 2020, 19:41:23 »
Pozdravljam sve na forumu.
Ja sam od one matore garde :)
Evo poceo malo online MClub prije neka dva-tri mjeseca sa pes 20, a juce krenuo sa pes21 pa se jos malo uigravam i istrazujem.
Zanima me da li ce se povecati osvojeni GP za prvu dobijenu tekmu u danu, u pes 20 se dobivalo 25000 i sa time sam mogao da otkrijem nekog igraca svakog dana, ovako za prvu dobijenu dobijem samo 3000 GP, a igrace otkljucavam sa coinsima. Je li to samo na pocetku posto nemam samo nekoliko utakmica u takmicenjima jer sam jos "gologuz" sa igracima hahah.



 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #32 poslato: 10. oktobar 2020, 21:34:03 »
Ako si uzeo neki Club Edition, jednom tjedno dobijes agenta i GP, a dnevno i trebalo biti 7000 i nesto za prvu pobjedu, imaš onu divisiju di dobijes na kraj tjedna novce za osvojenu poziciju u ligi,
trenutno su poklanjali coinse svaki dan 50

Imas kupove često po jednu ili 3 tekme za GP
ili machday za GP I zlatnu loptu 

Bila dva kupa za dvije legende
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #33 poslato: 10. oktobar 2020, 21:41:47 »
Ako si uzeo neki Club Edition, jednom tjedno dobijes agenta i GP, a dnevno i trebalo biti 7000 i nesto za prvu pobjedu, imaš onu divisiju di dobijes na kraj tjedna novce za osvojenu poziciju u ligi,
trenutno su poklanjali coinse svaki dan 50

Imas kupove često po jednu ili 3 tekme za GP
ili machday za GP I zlatnu loptu

Bila dva kupa za dvije legende
Ma uzeo standard edition, skup bio klub, nekako duplo skuplji pa mi se ne daju pare na to. U pes 20 sam sjrpio neki fin tim za igrati.
Sad uletim na neki kup da igram, kad ono raspolozenje mojih igraca, odbrane i cijelog napada crvena dole strelica, ne mogu hodati, ljudi lete pored mene, bas glupo pravo.



 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #34 poslato: 10. oktobar 2020, 23:31:39 »
Pozz svima. Sta se desava sa gameplayom u MC? Ne mogu da se sastavim gubim od nekih pocetnika koji samo ispucavaju lopte napamet,ne mogu pas da povezem,nista ne funckionise? Igram ovo cudo od `95 i znam da je i u avgustu isto bilo ovakvih zavrzlama i desavalo se i pre ali ovo je preslo granicu normalnosti. Od kada ima MC njega igram,slabo offline i po meni nikad gore nije bio nego sada :angry:
Mislim da ima dosta veze sa trenerom kog si uzeo, ja se zaje&o pa posto igram 4-3-3 uzeo onog  nemca što miriši prste, katastrofa, imao sam Guardiolu u 2020 i bas mi fino islo. Dodje I Guardiola, kad ono ne mogu da promenim LB/RB u CB.... to mi bas ruši koncepciju jer sam u rezervama uvek imao 2 CB da mogu da mi zamene bilo kog u zadnjoj liniji. Jel i drugi treneri na mogu da imaju 4 x CB u zadnjoj liniji?




⠀Izbačeno je iz My clubs 4cb I 3CF
Igraj 5 u obrani (to jest 3 u obrani i dva neka da idu naprijed) 5 u obrani sa 2 AMF I 2 napadača. dobijes opcije preko krila i dosta igrača u sredini pri napadu i pri slučajnoj kotri imas 3 u obrani i DMF kao bonus
Hvala druže na potvrdi. Ma igram sa 4, imam po 2 odbrambena, po mogućstvu trazim igrače koji mogu i CB i LB/RB  ka Smalling na primer, i gledam koji du u formi ove nedelje pa krpim :-) Lako je bilo sa 21om legendom u PES 2020, svi A ili B forma pa udri...



 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #35 poslato: 10. oktobar 2020, 23:33:45 »
Ako si uzeo neki Club Edition, jednom tjedno dobijes agenta i GP, a dnevno i trebalo biti 7000 i nesto za prvu pobjedu, imaš onu divisiju di dobijes na kraj tjedna novce za osvojenu poziciju u ligi,
trenutno su poklanjali coinse svaki dan 50

Imas kupove često po jednu ili 3 tekme za GP
ili machday za GP I zlatnu loptu

Bila dva kupa za dvije legende
Ma uzeo standard edition, skup bio klub, nekako duplo skuplji pa mi se ne daju pare na to. U pes 20 sam sjrpio neki fin tim za igrati.
Sad uletim na neki kup da igram, kad ono raspolozenje mojih igraca, odbrane i cijelog napada crvena dole strelica, ne mogu hodati, ljudi lete pored mene, bas glupo pravo.


Igraj svaki dan Matchday, ako dobijes 3 utakmice imas 6 agenata, 3 srebrna i 3 zlatna, to ti je najbolji način. Kad su bile po dve lige u Myclub i Matchday, mogao si 24 igrača za dan da uzmeš (jedino onda zaboravi zivot od 16-22h :-)



 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: anatom

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #36 poslato: 11. oktobar 2020, 00:02:27 »
Ako si uzeo neki Club Edition, jednom tjedno dobijes agenta i GP, a dnevno i trebalo biti 7000 i nesto za prvu pobjedu, imaš onu divisiju di dobijes na kraj tjedna novce za osvojenu poziciju u ligi,
trenutno su poklanjali coinse svaki dan 50

Imas kupove često po jednu ili 3 tekme za GP
ili machday za GP I zlatnu loptu

Bila dva kupa za dvije legende
Ma uzeo standard edition, skup bio klub, nekako duplo skuplji pa mi se ne daju pare na to. U pes 20 sam sjrpio neki fin tim za igrati.
Sad uletim na neki kup da igram, kad ono raspolozenje mojih igraca, odbrane i cijelog napada crvena dole strelica, ne mogu hodati, ljudi lete pored mene, bas glupo pravo.


Igraj svaki dan Matchday, ako dobijes 3 utakmice imas 6 agenata, 3 srebrna i 3 zlatna, to ti je najbolji način. Kad su bile po dve lige u Myclub i Matchday, mogao si 24 igrača za dan da uzmeš (jedino onda zaboravi zivot od 16-22h :-)


Hahah, dobar dobar, ja to i igram u vecernjim satima kad svi spavaju



 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #37 poslato: 11. oktobar 2020, 01:22:37 »
Ako si uzeo neki Club Edition, jednom tjedno dobijes agenta i GP, a dnevno i trebalo biti 7000 i nesto za prvu pobjedu, imaš onu divisiju di dobijes na kraj tjedna novce za osvojenu poziciju u ligi,
trenutno su poklanjali coinse svaki dan 50

Imas kupove često po jednu ili 3 tekme za GP
ili machday za GP I zlatnu loptu

Bila dva kupa za dvije legende
Ma uzeo standard edition, skup bio klub, nekako duplo skuplji pa mi se ne daju pare na to. U pes 20 sam sjrpio neki fin tim za igrati.
Sad uletim na neki kup da igram, kad ono raspolozenje mojih igraca, odbrane i cijelog napada crvena dole strelica, ne mogu hodati, ljudi lete pored mene, bas glupo pravo.


Igraj svaki dan Matchday, ako dobijes 3 utakmice imas 6 agenata, 3 srebrna i 3 zlatna, to ti je najbolji način. Kad su bile po dve lige u Myclub i Matchday, mogao si 24 igrača za dan da uzmeš (jedino onda zaboravi zivot od 16-22h :-)


Hahah, dobar dobar, ja to i igram u vecernjim satima kad svi spavaju


Jbg, Konami prvo nije mislio na zaposlene, pa turniri bili od 3 do 6, sad produzio, ali mi penzosi ili da duvamo ili da se razvedemo, jbg :-)


« Poslednja izmena: 11. oktobar 2020, 01:28:47 od strane superandrea »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: anatom

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #38 poslato: 11. oktobar 2020, 01:42:00 »
A sta ces jbg nije lahko odrasti...ima i dobrih strana, bar mogu kupit bolji hardware pa gledat u njega i zamisljat...eh da mi je prije bio hahaha. Offline je i dalje najbolji dio igre, samo nema kompica da dodju :)



 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #39 poslato: 12. oktobar 2020, 02:52:36 »
Ovaj Profi igrač Manchester Uniteda O'Neil kaže da trebamo igrati taktike sa jako malom kompaktnosti. On igra ja 1-3, kaže da mu u my clubu to paše i da nema problema sa obranom, igra Kloppa kojeg svi izbjegavaju
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #40 poslato: 17. oktobar 2020, 04:27:32 »
Ovaj Profi igrač Manchester Uniteda O'Neil kaže da trebamo igrati taktike sa jako malom kompaktnosti. On igra ja 1-3, kaže da mu u my clubu to paše i da nema problema sa obranom, igra Kloppa kojeg svi izbjegavaju
⠀hmm interesatno, meni za sad pase Flick, koji isto ima low comp
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #41 poslato: 17. oktobar 2020, 21:12:25 »
Ovaj mod je za one koji vole placati izgleda. Nevjerovatno koliko ljudi imaju jake igrace,lete po terenu. Ja juce dobio specijalnog agenta, reko evo ga neki kvalitetan igrac kad ono Felaini koji nema ni 75 overal, ne mogi da vjerujem. Zlatne lopte au igraci za ne povjerovati. Black ball ne mogu da osvojim uvijek me neko odere u trecoj tekmi. Ainoc dobi covjeka sa rejtingom 1000+ katastrofa, ima sve legende, samo nabaci u sesnaest neki havan naskoci sve moje i gol, nema sanse da se odbranis. Kad monitor nisam bacio, j... ti mod
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #42 poslato: 18. oktobar 2020, 02:23:46 »
Neki dan sam prešao na trenera S. Pervushin (Ruski trener) .
Bez poraza 4 dana i polako se ide do medalje ove sta nude . 
Kad je uzmem prestajem da igram ovaj mod kao i prošle godine.
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #43 poslato: 19. oktobar 2020, 14:28:21 »
Da li vredi da cuvam igrace koji imaju "conditioning" 4 recimo i sta ustvari to znaci tj kako se odrazava na igru?
 

erm1n

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #44 poslato: 19. oktobar 2020, 14:42:58 »
Da li vredi da cuvam igrace koji imaju "conditioning" 4 recimo i sta ustvari to znaci tj kako se odrazava na igru?
Utice na formu igraca, veci conditioning veca vjerovatnoca da ce imati zelenu ili plavu strelicu i obrnuto.