Autor Tema: eFootball 2021 - MyClub  (Pročitano 34051 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

PedjaNcz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 535
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #15 poslato: 28. septembar 2020, 15:01:51 »
Mislim da ne moze.Random izabere ekipu u zavisnosti da li ste 2 ili 3 igraca.
 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #16 poslato: 28. septembar 2020, 20:03:21 »
Da li u My club co-op, kada se igra u paru sa nekim online, postoji mogućnost biranja najboljih igrača iz moje i njegove ekipe, koji će igrati u toj zajedničkoj ekipi ?
⠀ne, sama igra bira igrace
By order of the Peaky Blinders
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #17 poslato: 28. septembar 2020, 20:13:16 »
Da li u My club co-op, kada se igra u paru sa nekim online, postoji mogućnost biranja najboljih igrača iz moje i njegove ekipe, koji će igrati u toj zajedničkoj ekipi ?
⠀ne, sama igra bira igrace

Mislim da moze ako imate vas Looby, odnosno vas klan i da ste zajedno u njemu i da kliknete da krenete da igrate, samo postoji caka, u zavisnosti da li vas igra 2 ili 3. Igra bira igrace sa najvecim OVRL,ali zavisi i od pozicija. Bitno je da i ti i on dogovorite koje zelite i da tako sastavite tim. Recimo, izaberes 9 najboljih igraca na defanzivnim pozicijama (2 GK, 3CB, 4RB/LB recimo i bzvz igrace na ostalim pozicijama), a drugar sve u sredini i napadu, i onda ce igra da izabere tvojih 9 najboljih i njegovih 9 najboljih. Ako igrate ti i drugar, onda se dogovorite na kojim pozicijama koje igrace da ubacite i igra ce posle svaki put da bira te igrace iz vasih ekipa. Nadam se da sam lepo objasnio i da si razumeo logiku i nacin na koji igra to odlucuje. E sad, ako se potrefi da ti i on imate recimo Robertsona i Albu na LB poziciji, onda ce random izabrati jednog od ta dva, jer bira po 9 iz obe ekipe. Uglavnom, ako se iscimate, mozete da tacno isplanirate koje igrace iz vasih ekipa ce uvek da izabere. Ali, ako napravite da imate najbolje igrace na razlicitim pozicijama, vec posle prvog pokusaja mozete da imate one igrace koje ste zeleli, samo malo da se potrudite prilikom biranja igraca u ekipu.
 

VaLe

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 395
  • HŽV!
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #18 poslato: 28. septembar 2020, 20:44:18 »


:ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #19 poslato: 28. septembar 2020, 21:32:58 »
:ziveli:

 

Camosurprise

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #20 poslato: 29. septembar 2020, 00:23:52 »
Hvala svima na odgovorima!

Još jedno pitanje...
Kako u online co-op izabrati My club ekipu, da se igra u paru sa nekim ko nema My club? 
Dakle ne u My club co-op modu, već u online co-op modu sa nekim ko nema My club, da se izabere moja ekipa iz My club?
Zamrsih, ali valjda ste shvatili pitanje.:grin:
 

PedjaNcz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 535
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #21 poslato: 29. septembar 2020, 12:54:34 »
Trebalo bi da ga ubacis kao gosta da igrate vas 2 sa tvojom ekipom.Mislim da je to to neka me ispravi neko ako gresim.
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #22 poslato: 29. septembar 2020, 18:04:57 »
:ziveli:


⠀Što je obrana labava a naprijed mašina. I ja bi torresa
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #23 poslato: 30. septembar 2020, 01:21:09 »
Ma nedam ni coinse ni GP dok ne dođe nešto konkertno i vrijedno trošenja. Zavrtio samo par puta za Liverpoolove igrače i kad je bio onaj team of the weak. Koga si pokupio od legendi?
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #24 poslato: 30. septembar 2020, 17:17:56 »
Ma nedam ni coinse ni GP dok ne dođe nešto konkertno i vrijedno trošenja. Zavrtio samo par puta za Liverpoolove igrače i kad je bio onaj team of the weak. Koga si pokupio od legendi?
⠀Dobio sam Messi, Iniesta,Viera,Puyol ,Bergkamp ,Rijkaard. Iz challenge cupa sam dobio dva puta Pirla
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #25 poslato: 1. oktobar 2020, 11:21:00 »
3 napadača( jedan od njih treba biti ss jer neda 3cf)

YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #26 poslato: 8. oktobar 2020, 14:24:59 »
Pao je Neymar i Beckenbauer danas, na Beckembauera sam išao baš kupio sam scoute jer doslovno nikako da obrana dođe, stalno napad dobivam... Enzo jel igraš na ps4 ili pc?


« Poslednja izmena: 8. oktobar 2020, 14:39:59 od strane BeLLicus »
 

bedazzled81

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #27 poslato: 9. oktobar 2020, 17:29:09 »
Pozz svima. Sta se desava sa gameplayom u MC? Ne mogu da se sastavim gubim od nekih pocetnika koji samo ispucavaju lopte napamet,ne mogu pas da povezem,nista ne funckionise? Igram ovo cudo od `95 i znam da je i u avgustu isto bilo ovakvih zavrzlama i desavalo se i pre ali ovo je preslo granicu normalnosti. Od kada ima MC njega igram,slabo offline i po meni nikad gore nije bio nego sada :angry:

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #28 poslato: 10. oktobar 2020, 03:31:44 »
Ja igram na PS4



Da My club valja ne bi bilo ovako malo komentara u temi xD
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #29 poslato: 10. oktobar 2020, 03:43:16 »
Pozz svima. Sta se desava sa gameplayom u MC? Ne mogu da se sastavim gubim od nekih pocetnika koji samo ispucavaju lopte napamet,ne mogu pas da povezem,nista ne funckionise? Igram ovo cudo od `95 i znam da je i u avgustu isto bilo ovakvih zavrzlama i desavalo se i pre ali ovo je preslo granicu normalnosti. Od kada ima MC njega igram,slabo offline i po meni nikad gore nije bio nego sada :angry:
Mislim da ima dosta veze sa trenerom kog si uzeo, ja se zaje&o pa posto igram 4-3-3 uzeo onog  nemca što miriši prste, katastrofa, imao sam Guardiolu u 2020 i bas mi fino islo. Dodje I Guardiola, kad ono ne mogu da promenim LB/RB u CB.... to mi bas ruši koncepciju jer sam u rezervama uvek imao 2 CB da mogu da mi zamene bilo kog u zadnjoj liniji. Jel i drugi treneri na mogu da imaju 4 x CB u zadnjoj liniji?