Autor Tema: eFootball 2021 - MyClub  (Pročitano 34072 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #60 poslato: 29. oktobar 2020, 14:47:42 »
Batalio sam MC poslije tačno 12 mečeva. Previše je kratak život za ovo sranje. :)
⠀Ta ti zlata vrijedi :ziveli:
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #61 poslato: 29. oktobar 2020, 16:25:14 »
Igram i dalje, povremeno.
Meni je ovo skroz lagana priča jer nema sile da se iznerviram, pogotovo sad kad imam skroz ok ekipu i TS 99.
Obavezno proverite da li vam je TS ok, kao i postava igrača, kad promenite opcike za posed, napad i odbranu.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #62 poslato: 29. oktobar 2020, 19:59:38 »
Ljudi pes mi poludio, najednom nece da udje u igru, trazi novu instalaciju sa neta na C:\steam...a ja ga vec imam instaliranog na D drajvu. Igram gotov mjesec dana. Eh sad kada instaliram novi, posto ocigledno nema sanse da ovaj pokrenem, da li ce mi se izbrisati ovaj MyClub mod i igraci? Ima li sanse da ga sacuvam?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #63 poslato: 29. oktobar 2020, 21:29:52 »
Nema brisanja, sačuvano je sve na profilu


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: anatom

Camosurprise

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #64 poslato: 30. oktobar 2020, 09:25:29 »
I meni je ovih dana brljavio PES. Nije mi se desilo da ne mogu da pokrenem igru ili tako nešto, ali 2-3 puta konekcija je pukla bez ikakvog razloga i crn ekran, pa ponovo da udjem u igru. Rezultat naravno na moju štetu. Takođe, postavke i snimljene formacije sam morao ponovo da podešavam, jer su nestale.

Što se my club-a tiče, igram co-op, retko kad matchday ili 1 na 1, to uglavnom igra klinac. U ekipi su sada svi preko 90, tako da opušteno, nekad se dobije, nekad se izgubi, nervoze naravno ima, ali to je sastavni deo PES-a. :grin:
 
Ako je neko za co-op u my club-u ili nevezano za my club, pikanje 2 na 2, 3 na 3, nek se javi, pa da se organizujemo.
« Poslednja izmena: 30. oktobar 2020, 09:27:06 od strane Camosurprise »
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #65 poslato: 31. oktobar 2020, 00:33:18 »
Mozemo vala nekad da poigramo co op. Ka sam anatom tamo, igram sa galatasarayom.
Danas sam dobio onog sedmicnog specijalnog agenta, kad ono neki levat, bijela lopta, overal 77 katastrofa. Je li i vama izbacuje ovako slabe igrace ovaj specijalni agent ili se namjerio na mene :huh:
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #66 poslato: 31. oktobar 2020, 17:55:24 »
Mozemo vala nekad da poigramo co op. Ka sam anatom tamo, igram sa galatasarayom.
Danas sam dobio onog sedmicnog specijalnog agenta, kad ono neki levat, bijela lopta, overal 77 katastrofa. Je li i vama izbacuje ovako slabe igrace ovaj specijalni agent ili se namjerio na mene :huh:
⠀Ne vjerujem da je netko dobio nešto dobro iz njega, za trenere iakoristim te igrače
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: anatom

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #67 poslato: 1. novembar 2020, 19:49:56 »
Danas definitivno prestajem igrati ovo sranje. Ne mogu gola da dam vise.
Pazi ovo, krenem igrati vidim covjek ne kontrolise igrace, hajde ja se dodajem tako izmedju odbrane cekad da pocne, prodje 60 min ja ne sutnem u gol. Onda vidim da ga nema reko da ja dam gol posto je liga, i tako 30 min ne uspijem dati gol,....ludilo, nema sanse nevjerovatno.
Sledwca utakmica, ubijem covjeka nekoliko puta sam pred golom, namjestam se on samo doda kahnu.
Sledeca tekma vidim djecko slabiji dosta, ide lagano dva gola u prvom poluvremenu i u drugom blok, ne mogu da uvaljam gol, covjek bukvalno prodje KROZ moju sredinu i odbranu i da mi lagano tri gola iz tri suta, pa kebo ja ovo sranje kao da komp neda da dobijem vise.
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #68 poslato: 1. novembar 2020, 22:31:50 »
Pa skripta je takva da se tokom meča mijenja , ovi šta su top 10 oni su shvatili kako da dobiju skriptu. Znaju kad je protiv njih i znaju kako da je okrenu na svoju stranu večinu vremena
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PedjaNcz

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #69 poslato: 2. novembar 2020, 05:30:07 »


Dobio Van Dyka, Robertsona i De Ligta sada. Sve što mi je trebalo da nazad to bude vrhunski. Sada još izganjati Vieiru na DMF i to Legend Destoyer verziju ne ovog Iconic Box to Box sranje verziju. I umjesto Deca (premda mu nije prirodna pozicija CMF) da padne Gerrard ili Iniesta iconic i ja sam miran za ovu godinu. 6 pobjeda za redom. Skripta je prisutna ali to je sve igra.
« Poslednja izmena: 2. novembar 2020, 05:31:42 od strane BeLLicus »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #70 poslato: 3. novembar 2020, 03:47:08 »
Viera mjesto Fabinha i spreman si :pesoholichari:  Meni 17 winstreak za sad max,dođem do 11 ili 9 i onda X al sa Vierom kao DMF  Inesta mi ne igra, igra Lampard (Hole player)  Gerrard ako padne igrati ce mi dok ne iziđe pes 2022 haha
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: BeLLicus

PedjaNcz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 535
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #71 poslato: 3. novembar 2020, 11:41:45 »
Jel postoji mogucnost da se uzme neka legenda preko skauta,ili neka druga fora?
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #72 poslato: 3. novembar 2020, 11:47:20 »
Aki imas skauta Special, ali to jedino ako oni dele ovako
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PedjaNcz

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #73 poslato: 4. novembar 2020, 02:36:04 »
Viera mjesto Fabinha i spreman si :pesoholichari:  Meni 17 winstreak za sad max,dođem do 11 ili 9 i onda X al sa Vierom kao DMF  Inesta mi ne igra, igra Lampard (Hole player)  Gerrard ako padne igrati ce mi dok ne iziđe pes 2022 haha
⠀Jep i ja volim Hole Player igrače, imam depaya i prezadovoljan sam, creative playmakeri i Classic No 10 kartice stoje zabetonirani tamo gdje jesu haha. Nebi slučajno ošli u prazan prostor. Nadam se da će do kraja godine barem još jedan scout za legendu ti si igrao prošle godine... Koliko često daju scoute?
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball 2021 - MyClub
« Odgovor #74 poslato: 4. novembar 2020, 03:30:08 »
Prošle godine su  bili slabi,mislim da sam samo imao 3x cup za legend scouts, ove godine bi moglo biti vise jer nam daju update stare igre tako daje ove godione svega vise. Ove godine dali ronalda bespaltno a prosle godine nema šanse
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_