Autor Tema: PlayPes 2 vs 2 turnir  (Pročitano 6040 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Odg: PlayPes 2 vs 2 turnir
« Odgovor #30 poslato: 2. septembar 2020, 08:05:59 »
Sinoc u 20:00 krenulo je veliko finale velikog turnira u 2v2.
Sa jedne strane favorizovana Crvena Zvezda a sa druge organizatori(znate za koga ce sudije da sviraju) No Pirlo No Party.
Prvi mec Zvezda odlucuje da jedan igrac uzme full manual da odigra cisto da bi bilo postenije.
Plesala je Zvezda i zasluzeno povela 1 0. U tom trenutku jedan od organizatora napusta party zbog slavljja Crvene Zvezde pa Chawa ostaje sam na milost i nemilost.
Malo posle gola Chawa izlazi 1 na 1 ali onda je rucno uzeo golmana odlicni MeGusta(ja) i odbranio cistu sansu. Kraj 1 0 za Zvezdu.
Drugi mec odlucujemo da zamenimo centarfore i golmane i jedni i drugi. U takvom stilu bolje se snalazi ekipa No Pirlo i poveli su 2 0. Zvezda krece da grize i izjednacava na 2 2 ali odmah posle toga No Pirlo postize gol za 3 2 i za pobedu u drugom mecu.
Posto je gol razlika bila neresena nismo hteli da resava gol u gostima odlucili smo da odigramo treci mec u kojem cemo igrati ozbiljno sva cetvorica. Nema rotacije golman cf i ja necu igrati full manual.
Treci mec dobija Zvezda i osvaja titulu.
Cestitke za organizaciju ovakvog turnira i ako je dosta njih odustalo i nije odigralo ni jedan mec ove sto smo odigrali su bili vrh zanimljivi i zabavni. Posebno je bilo zabavno sto smo svi bili u jednom partiju dok smo igrali. Poenta ovog turnira je bilo dobro zezanje a ne rezultat a mi smo to dobili.
Nadam se da ce turniri ovakvog tipa nastaviti da se razvijaju zajedno sa forumom ali posto znam ko ce da vodi brigu o tome ne brinem se za buducnost :triprsta:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Mihajlodc, chawic

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PlayPes 2 vs 2 turnir
« Odgovor #31 poslato: 2. septembar 2020, 13:44:28 »
Završili smo nekako turnir. Sa velikim žaljenjem moram da priznam da mi trenutno nismo forum za ovakvu vrstu turnira, možda i turnira generalno ali sve u svemu ovo nam je jedan izazov za budućnost da promenimo svest ljudi i da popravimo stvari. Jednostavno vežbom do savršenstva.




Reč, dve o finalu.

Tenzija pred početak finalnog meča se osećala ceo dan. Zbog jednog člana dueta Crvena Zvezda kog nećemo imenovati (ime poznato organizatoru turnira), morali smo da organizujemo ove utakmice u kratkom vremenskom periodu, ne ostavljajući da članovi tima No Pirlo No Party (koji su ustali ranom zorom i radili ceo dan), prostor da se odmore i u finalni meč uđu koncentrisani. Bez obzira na sve prepreke odlučili su momci koji gotive lik Andree Pirla, da pruže svoj maksimum i zakomplikuju stvari unapred viđenim osvajačima turnira. I krenulo je tako, prepuštena je inicijativa Zvezdi da se razmašu u prvih par napada kako bi se pročitala njihova igra i onda je krenuo ples po terenu Pirlovaca. Lopta je išla od noge do noge, lagano i bez pritiska, bez usiljenih pasova, šuteva sa distance i sličnih pokušaja za razliku od jednog (od dva) profesionalna igrača eFootball 2020 simulacije fudbalske igre iz suparničkog tabora. Iz samo njemu znanih razloga odlučio je da u parti u kome smo se nalazili (i u prijateljskom tonu komentarisali utakmice) pozove svoje prijatelje da nam se pridruže i da nas sve zagovaraju dok igramo. U takvim uslovima naš tim se nije dobro snašao, pali smo na sitne provokacije i u jednom momentu (najverovatnije zbog nekog hakovanja og naloga) meni usled loših uslova puca konekcija za parti (vlasnik te parti grupe takođe poznat organizatoru turnira) i onda kolega Chawic ostaje sam protiv svih i u tim nehumanim uslovima maši jednu 100% šansu i ozbiljnu priliku za izjednačenje. Nekako sam uspeo da obezbedim normalne uslove i da se vratim u parti ali tada je bilo kasno. Meč se završava rezultatom 1-0.

Nakon tog meča kreću mučke provokacije od strane onog istog profesionalnog igrača simulacije fudbalske igre "eFootball 2020" i nudi hendikep da legenda Juventusa Điđi Bufon ide na poziciju centralnog napadača a da na gol stane CR7. Uz već negodovanje one bolje polovine iz dueta Crvene Zvezda, gde je pozivao na profesionalizam, na poštovanje protivnika, primetna je bila želja profesionalnog igrača da ponizi Pirlovce. Tada je proradio inat, gde mi Nojera šaljemo u napad a na gol odlazi Robert Lewandovski. Bajern je u tom meču izgledao kao savršenova Mozzartova simfonija Br.41 u C, K551 – Jupiter. Kao sa druge planete odigrali smo tu utakmicu i pobedili više nego zasluženo sa 3-2 a imali smo priliku da pobedimo sa većom razlikom. Koliko nas je potcenio profesionalni igrač govori podatak da na 2-0 rešava da vrati Bufona na gol a Ronalda u napad ali ipak ni to nije bilo dovoljno da se preokrene rezultat.

Treći meč već nismo mogli da izdržimo, umor, pritisci koji su bili sve veći, priče koje nisu imale veze sa fudbalom i utakmicom, sve veći broj ljudi u partiju omeli su nas da prikažemo bolju partiju i Zvezda pobeđuje više nego zasluženo sa visokih 3-0.

Napomena da je više nego poznato da se profesionalni igrač eFootball 2020 fudbalske simulacije u dobrim odnosima sa jednim od najvećih hakera na ovom forumu, koji se tereti za ubijanje sajtova i da će istražni organi Republike Srbije imati pune ruke posla da se dokaže da je napad u prvom meču na moj nalog i izbacivanje iz partija bilo u direktnoj vezi između ta dva člana.

:D

Šalu na stranu, momci su odigrali odlično, dobro smo se zabavili i zasluženo su nas pobedili. Želim im puno uspeha i do nekog novog meča uskoro nadam se.

Hvala svima koji su učestvovali, oni koji su se prijavili a nisu odigrali ni jedan meč, razmislićemo da li ćemo uvažiti te prijave ubuduće!

Pozdrav svima i sve najbolje!!!
« Poslednja izmena: 2. septembar 2020, 13:47:16 od strane Mihajlodc »
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MeGusta18, chawic, pilojac85