Autor Tema: Igranje online 1vs1  (Pročitano 1697 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vukwolf1984

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Igranje online 1vs1
« poslato: 28. jul 2020, 09:56:58 »
Pozdrav svima novi sam ovde pa bih hteo da me posavetujete. Igram Pes veoma dugo medjutim zadnjih 5-6 god od kako mi se klinac rodio imam jako puno obaveza i oko posla i oko njega pa ne stizem (ispao sam iz trke sad on igra Gta, Fortnite itd... 😂😂😂😂)E sad trenutno imam jako puno vremena posto sam se povredio igrajuci neki termin fudbalice. Moje pitanje je da li Pes 2020 moze da se igra online recimo kao neka liga grupa itd sa ljudima sa ovih prostora? Ja igram tamo one,, Online division, Matchday itd... ali sve protiv stranaca. Inace igram na PS4 imam vrhunski net i PS+. Imao sam i jako puno znanja vidim da je tu i tamo ostalo ponesto pa bih hteo da to proverim protiv ljudi koji su odavde da vidim da li sam za penziju ili ne😂😂😂😂😂.Zanima me iskljucivo da igram 1 na 1 sa ljudima sa ovih prostora
 

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Igranje online 1vs1
« Odgovor #1 poslato: 28. jul 2020, 17:42:15 »
Pozdrav druže,

Sve što ti je potrebno za online igranje imaš kao što si i naveo gore, ali ukoliko želiš da igraš sa nekim 1vs1 , a da to nije Division, My Club ili Matchday u glavnom se sa nekim da se dogovoriš  da se nadjete u Lobby za prijateljske tekme. U suštini većina momaka koja su na forumu su već učesnici nekih online liga koje organizuje naš forum pa se tako i znaju sa dosta ljudi i dogovaraju za mečeve.

Ukoliko si zainteresovan da učestvuješ u nekoj od naših online liga (Kazuki Ito Lige i Manager liga) potrebno je da se prijaviš za iste. Trenutno smo u ovom serijalu PES-a završili što se tiče igranje Kazuki Ito liga , a i Manager liga se privodi kraju za ovaj serijal.

Ako si zainteresovan za klasične mečeve online da igraš samo prijateljske, najbolje je da udješ u neku od grupa (viber ili wup) za odigravanje tekmi i tamo tražiš protivnike.

Za sve dalje informacije stojim na raspolagnju ako treba neka pomoć. Sve najbolje ! :ziveli: