Autor Tema: Varanje (online) - igraci s nasih prostora  (Pročitano 5251 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeusinjo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« poslato: 4. decembar 2019, 23:06:20 »
Bas rijetko se razocaram zbog PES-a u nekoga i zao mi je sto sam ovo dozivio, ali s obzirom da sam slab na ove stvari i da me ovo jedino moze ispizditi imam i potrebu da napisem nesto o slucaju koji se desio veceras.

Naime, srijedom standardno igram na francuskom siteu nicecactus odlican turnir gdje uvijek ima super igraca i dobar je trening.
Oko 20h izadje bracket i svi prvo gledamo kakvih parova ima i na koga cemo ici u slucaju da se dodje daleko na turniru. Prva nagrada je 70 a druga 30 eura. Veceras je bas bilo zanimljivo jer je veliki broj parova bio sastavljen od poznanika, prijatelja, ljutih rivala iz nekih zemalja, kako iz regije tako i ostatka evrope.
Ja standardno sretno prosao automatski prvi krug i cekao boljeg iz meca dva prijatelja i do danas po mom misljenju postena momka. Jedan stariji od kojeg nista ne bih mogao ocekivati nikada lose da pomisli a kamoli i uradi i drugi koji je mlad i neiskusan i kojem se na kraju krajeva jos uvijek sve moze oprostiti i pripisati nezrelosti i neiskustvu.

Igrom slucaja sam bio u lobbyu u kojem su igrali.
Pa da krenemo...



Uz veceru lagano pratim rezultat i iscekujem protivnika. Znam da Smailovic nema sanse protiv mene a ni protiv Aladina u vecini slucajeva ali eto pratim rezultat. I onda slijede izmjene rezultata koje prikazujem na slikama u nastavku.












Zavrsila tekma, ja kontam reko evo lakse tekme u smislu da mi je bolje sa Smailovicem nego sa Aladinom. Cekam da se na siteu updateuje rezultat ali kako je Smailovic izasao iz sobe a Aladin ostao u njoj nesto mi misao jedna prodje kroz glavu na sto sam odmah sam sebi rekao "ma de ne budali, normala su momci".

Dvije sekunde poslije toga stize potvrda ove pomisli iz prosle recenice :D nakon cega sam ispizdio iskreno jer stvarno nisam ocekivao od momaka da se bave tim stvarima. Naime, odlucili su da iskonstruisu pricu veoma brzo i to na sve vec sto su do tog trenutka uradili pokusava covjek i da me napravim budalom.

Ja im ne zamjeram ni sekunde nista. Samo su me ispizdili. Halalim sto bi se reklo :) ali obraz su izgubili i meni su pali u ocima i sram da ih bude.

Bilo je prije slucajeva nekih prevara o kojim nikad nisam imao zivaca da pisem negdje ili da se opterecujem ali ovo sam sada morao jer se radi ipak o dva clana za koja nisam vjerovao da su sposobni za ovakve stvari. I da jeste sve kao sto je napisano na ss-ovima mislim da je bilo dovoljno vremena da Samed zabije sam sebi golove u znak izvinjenja :D

Varanju nije mjesto stvarno u igricama i ovo me bas razocaralo. Da mi je neko dao listu da napravim svih clanova sitea Aladin bi mi bio ubjedljivo na zadnjem mjestu na kojeg bih pomislio da je spreman na ovako nesto.

Ne zamjeram ni pokusaj da me se napravi budalom ko da mi je 3 godine pa ide prosipati neku suplju pricu...


U nastavku ss-ovi redom iz chata s adminom i chata sa whatsappa s Aladinom.








Nakon sto sam preko discorda poslao sliku konacnog rezultata admin je donio jedinu logicnu odluku. Diskvalifikacija za obojicu i opomena pred ban.

Ono sto je fascinantno jeste da covjek trazi opravdanje u navedenom i da mu je skroz ok da pritisne pauzu u 60-70 minuti, ode obavezama i da protivnik treba da mu oprosti taj period i da ga pusti da pobjedi. Ovo govorim u slucaju da je nekako istina sto je Aladin napisao da se desilo.

Argumenata da laze ima dosta. Prvi je da je gol za 2 2 primio prije 75 minute. To znaci da ako je Smailovic dao gol dok Aladina nije ni bilo nekom logikom trebalo je da mu zabije onda jos golova u zadnjih 20ak minuta igre i rijesi tekmu u regularnom dijelu, jer ocigledno ga nije bilo briga sto vidi da Aladin ne igra i nije mu bilo cudno da ode pogleda poruke mozda da li mu ovaj nesto pise. Argument 2 je da gol za 2 3 pada pocetkom prvog produzetka, eto kao pusten dzojstik pa hajd da mu zabije odmah jos jedan i ima sigurnu pobjedu. Aladin se po ovoj prici koliko mogu skontati vratio za dzojstik ali eto aman nije se sjetio da pise mozda poruke na psn ili da blinka da bi ovaj mozda skontao da procita te poruke pa da pusti golove ili da eventualno i ponove tekmu jer se i to znalo desavati jer generalno admine zaboli cosak jer njima treba samo konacan rezultat i to je to.

Uvijek neka predivna opravdanja u ovakvim slucajevima.

Ja iskreno nemam ni najmanju namjeru da se ista raspravljam, samo sam imao izrazitu zelju da ih stavim na stub srama a njih dvojica mogu ako zele pokusavati da se peru nekim daljim izmisljotinama, mogu ako zele i da ujedaju ja necu odgovorati dalje.

U discordu sam adminu ponudio i opciju ako treba svu trojicu da nas izbaci jer mi nije stalo do pobjede nego samo do toga da se njih dvojica odstrane. I da je kojim slucajem admin bio lud, kako inace ovi francuzi znaju biti, i da je pustio smailovica da prodje dalje ja bih predao tekmu iz principa.

jos jednom zelim da kazem SRAM VAS BILO OBOJICU!!! Obraz gubiti radi igrice, to nema nigdje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #1 poslato: 5. decembar 2019, 02:07:47 »
HAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHAHHA








:ban: :ban: :ban:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi

spuzi

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 138
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #2 poslato: 5. decembar 2019, 02:41:52 »
Na vreme sam batalio da ne gledam vise ovakve stvari. Ali ne razumem ni ovog momka sto je napisao post... kao nesto se iznenadio, kao Aladin ne bi...

spu!
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #3 poslato: 5. decembar 2019, 09:15:25 »
Cek, Desert je ovaj sto je nedavno učestvovao u incidentu zbog koga je Riki isključen? Čekajte samo da se pokrene ovaj turnir koji za nagradu ima novac, na našem forumu, pa ćete da vidite šta će sve da se radi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #4 poslato: 6. decembar 2019, 09:01:48 »
Cek, Desert je ovaj sto je nedavno učestvovao u incidentu zbog koga je Riki isključen? Čekajte samo da se pokrene ovaj turnir koji za nagradu ima novac, na našem forumu, pa ćete da vidite šta će sve da se radi.
⠀Pa zbog ovakvih stvari iskreno se razmišljam da stvarno ne pokrenem taj turnir. Svedoci smo da su ljudi spremni na sve i svašta i da ne prezaju od svakojakih gluposti i to ne pričam o konkretnom događaju već generalno.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi, pumba

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #5 poslato: 6. decembar 2019, 13:28:02 »
Snimak svake utakmice obavezan, u suprotnom obostrana diskvalifikacija.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #6 poslato: 20. januar 2020, 14:41:53 »
@zeusinjo - koji si ti brate car, ako, tako i treba.... Zato se ustanovi da oba protivnika na kraju meca prijave rezultat UZ PRINTSCREEN ili sliku  rezultata, e onda nema muljanja, sem ako se ne dogovore da jedan prodje za vreme utakmice, sto je isto njesra...
 

spuzi

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 138
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #7 poslato: 6. mart 2020, 11:43:04 »
Evo je jos jedna varalica sa nasih prostora. Neki Zeusinjo, momak iz BIH.




:ban:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71, Loki87

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #8 poslato: 6. mart 2020, 13:06:29 »
Ahahahahahhaha :nono:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DANAC82

sasabrdy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #9 poslato: 6. mart 2020, 14:42:19 »
Ko bese zeusinjo



 

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #10 poslato: 6. mart 2020, 15:34:23 »
Uopaaaaa   :wall:

@Zeusinjo    ovim si dokazao da si daleko od profi igraca buraz, nivo Kepe, Rokse, Meguste i ostalih da ne nabrajam sada...

Jadno - bedno - tuzno ! :hang:  :ban:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DANAC82

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #11 poslato: 6. mart 2020, 22:44:23 »
Au batice, pa ti samo pravis probleme.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #12 poslato: 8. mart 2020, 07:42:24 »
Moze li neko nama, koji ne igramo te turnire, da objasni o cemu se ovde radi i koliko je verovatno da je to zaista Zeusinjo?
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #13 poslato: 9. mart 2020, 08:00:42 »
Pa sa slika sam ja ovako shvatio:
Kvalifikovao se zeus na PC
onda je uzeo na xbox-u i davao autogolove protiv protivnika koji su slabiji da bi imao laksu konkurenciju tamo i tako je izdigao nekog lika do prvog mesta.

A zna da je on tako sto je sa tog profila prosle godine share sliku kako se kvalifikovao. Pa je probao da promeni nick da se ne provali ali je ovaj slikao tabelu pre i onda posle video drugo ime pa ga provalio. Tako sam ja shvatio :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi, lutkica71, pilojac85

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Varanje (online) - igraci s nasih prostora
« Odgovor #14 poslato: 9. mart 2020, 08:06:28 »
Sve u svemu:

The Game Is About Glory ! To dare is to do !