Autor Tema: A.S. Roma ~ Giallorossi  (Pročitano 92697 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

imported_Ikona

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
A.S. Roma ~ Giallorossi
« poslato: 4. mart 2006, 16:31:33 »
Sajt posvecen navijacima i fanovima AS ROME u Srbiji,Crnoj Gori,Hrvatskoj,Makedoniji,BiH...

http://www.roma-srbija.co.sr

GRANDE ROMA
 

TOTTI

  • Gost
AS ROMA
« Odgovor #1 poslato: 6. april 2006, 23:15:34 »
Da ne bude,nista nisam napisao o mom omiljenom klubu.....

Evo nekih slika koje potvrdjuju italijanske informacije da ce se "princ rima" oporaviti do WORLD CUP-a....



 

TOTTI

  • Gost
AS ROMA
« Odgovor #2 poslato: 14. april 2006, 16:21:41 »
Evo ludaa posle uspesnog oporavka od povrede totti je slobodno vreme skratio tako sto je vodio navijanje na utakmici Roma-Palermo 1:0....

Recite,koji igrac bi se ovako ponasao????



 :arrow:  :arrow:  :arrow:



 

TOTTI

  • Gost
AS ROMA
« Odgovor #3 poslato: 16. april 2006, 14:51:09 »
Evo the best of Mirko Vucinic Romin buduci igrac...

http://www.plavi.org/Mirko_Vucinic.wmv
 

evil_geko

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
AS ROMA
« Odgovor #4 poslato: 20. april 2006, 23:10:27 »
da te ja TOTTI pitam neshto kad znash tako da pljujesh ronaldinha:
1:kad je tvoj "VELIKI" totti odigrao neku veliku utakmicu (ne rachunaju se utakmice sa laziom)

2:kad se toliko razumesh u fudbal trebao bi da znash da brazilci ne igraju toliko glavom(koliko je ronaldo dao golova glavom?!)

3:da li znash da je tottijev koeficijent inteligencije jednak njegovom broju kopachki(dokazano,cela italija to zna!!!)

TOTTI ne zasluzuje broj 10,to pripada DEL PIERU koji je za njega BOG i BATINA !!!
 

tarantula

  • Kuća Slavnih
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.arsenal-serbia.com
AS ROMA
« Odgovor #5 poslato: 20. april 2006, 23:13:57 »
Citat: evil_geko
da te ja TOTTI pitam neshto kad znash tako da pljujesh ronaldinha:
1:kad je tvoj "VELIKI" totti odigrao neku veliku utakmicu (ne rachunaju se utakmice sa laziom)

2:kad se toliko razumesh u fudbal trebao bi da znash da brazilci ne igraju toliko glavom(koliko je ronaldo dao golova glavom?!)

3:da li znash da je tottijev koeficijent inteligencije jednak njegovom broju kopachki(dokazano,cela italija to zna!!!)

TOTTI ne zasluzuje broj 10,to pripada DEL PIERU koji je za njega BOG i BATINA !!!


Nisam siguran da si dobro razumeo cemu sluzi forum. Zbog cega, to valjda znas...

Ovo je topic AS ROMA i valjda ti je jasno o cemu se radi, ako zelis bilo koga da vredjas, da pominjes koeficijent inteligencije i sl. mislim da si pogresio mesto.
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
AS ROMA
« Odgovor #6 poslato: 20. april 2006, 23:18:37 »
ne bih se uopste slozio da totti nije veliki igrac.
ipak je on celu svoju karijeru posvetio jednom timu, a sto se tice inteligencije, jeste da je katastrofa al za njega je bitno da je dobar fudbaler, i sa ovom inteligencijom je postigao vise nego sto cemo mozda mi svi zajedno sa foruma, zar ne?
 

TOTTI

  • Gost
AS ROMA
« Odgovor #7 poslato: 21. april 2006, 00:01:17 »
Citat: evil_geko
da te ja TOTTI pitam neshto kad znash tako da pljujesh ronaldinha:
1:kad je tvoj "VELIKI" totti odigrao neku veliku utakmicu (ne rachunaju se utakmice sa laziom)

2:kad se toliko razumesh u fudbal trebao bi da znash da brazilci ne igraju toliko glavom(koliko je ronaldo dao golova glavom?!)

3:da li znash da je tottijev koeficijent inteligencije jednak njegovom broju kopachki(dokazano,cela italija to zna!!!)

TOTTI ne zasluzuje broj 10,to pripada DEL PIERU koji je za njega BOG i BATINA !!!


E moj ludace....jedan totti je dao vise golova nego sto je ronaldinho odigrao utakmica....
Ako si iole pratio fudbal znaces da brazilci igraju extra glavom....EMERSON,GIOVANI,ADRIANO,LUCIO itd toliko o tome kako brazilci igraju glavom...a sto se tice inteligencije tottija u potpunosti se slazem da nije intligentan za Hemiju,Matematiku itd ali covek je na terenu "NIKOLA TESLA" Ovako koliko je toti glup dokazuje i gest kada je sav sakupljeni prihod od svoje kljige (5 mil.eura) poklonio UNICEF-u mozda bi i neko nase dete dobilo pare od ovog velikog COVEKA ali nismo u EU. :x .
Jedan totti nosi celu romu a cela barsa nosi ronaldinha :wink:
Sto se tice del piera...cenim ga KAO IGRACA ALI KAD JE COVEK I SAM PRIZNAO KO JE NAJ,NAJ U italiji nemam sta da ti pricam...
To dokazuje i situacija na rang listi najplacenijih fudbalera u ITA:

1)Totti - 6.75 mil.eura godisnje
8)Del Piero - 2.5 ili 2.6 mil eura godisnje....

Tako da....pssssssssssssssssst :wink:
 

TOTTI

  • Gost
AS ROMA
« Odgovor #8 poslato: 21. april 2006, 00:02:49 »
Citat: pes5
ne bih se uopste slozio da totti nije veliki igrac.
ipak je on celu svoju karijeru posvetio jednom timu, a sto se tice inteligencije, jeste da je katastrofa al za njega je bitno da je dobar fudbaler, i sa ovom inteligencijom je postigao vise nego sto cemo mozda mi svi zajedno sa foruma, zar ne?


Vidi se da se PES 5 razume u fudbal :wink:  :D  :D  :D ...Hvala na razumevanju
 

mrek

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
    • http://www.iss-world.net
Re: AS ROMA
« Odgovor #9 poslato: 22. april 2006, 14:25:43 »
prelaskom na smf, moj post u ovoj temi je izgleda nestao :angry:
mrzi me opet da ga pisem, ali je poprilicno ostavljao utisak o totiju kao personi i zasto ga ne podnosim
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: AS ROMA
« Odgovor #10 poslato: 22. april 2006, 16:38:41 »
nestao je zato sto je forum preseljen pre nego sto ces ti napisati post
 

TOTTI

  • Gost
Re: AS ROMA
« Odgovor #11 poslato: 22. april 2006, 18:56:36 »
Citat: mrek
prelaskom na smf, moj post u ovoj temi je izgleda nestao :angry:
mrzi me opet da ga pisem, ali je poprilicno ostavljao utisak o totiju kao personi i zasto ga ne podnosim

Kasno ce ovaj svet shvatiti sta je totti...mozda ce se to desiti posle njegove karijere ali voleo bih da te tada cujem za mislenje G. Mrek....
Tottija ili mnogo volis ili mnogo mrzis....(to se najcesce gleda po temperamentu) vole ga najvise grci,englezi,argentinci,hrvati,SRBI,makedonci i svi ostali temperamentni narodi....OVA informacija je dokazana!!!!
 

mrek

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
    • http://www.iss-world.net
Re: AS ROMA
« Odgovor #12 poslato: 22. april 2006, 21:29:51 »
Citat: TOTTI
Kasno ce ovaj svet shvatiti sta je totti...mozda ce se to desiti posle njegove karijere ali voleo bih da te tada cujem za mislenje G. Mrek....
ja inace uvek mislim, mislio sam i ranije, mislicu i kasnije, cak cu misliti i posle njegove karijere, ali ne shvatam kakve to ima veze sa njim :rolleyes:
Citat: TOTTI
Tottija ili mnogo volis ili mnogo mrzis....(to se najcesce gleda po temperamentu) vole ga najvise grci,englezi,argentinci,hrvati,SRBI,makedonci i svi ostali temperamentni narodi....OVA informacija je dokazana!!!!
ovo je odlicno, jos jedna za potpis :P
 

_shone_

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1644
    • Pogledaj profil
Re: AS ROMA
« Odgovor #13 poslato: 23. april 2006, 01:41:45 »
Zna li neko nesto vise o Nigerijcu Okaki i golmanu Curciu iz Rome???Okaka ima prilicno jake ocene sa 16god pa me zanima da li je to novi Dzordz Wea ili neka greska
a možda ipak u nama leži spas...
 

TOTTI

  • Gost
Re: AS ROMA
« Odgovor #14 poslato: 23. april 2006, 13:26:34 »
Ne naravno da nije greska...mali okaka ima samo 16 godina a vec je dao dva gola za romu...mnogo je brz i jak a ima i extra precizan sut..OZBILJNO...

A golmana curcija je trazio mancester i inter pa ti vidi koliko vredi :azn:,nije to nista nisu ubaceni u romu klinci iz primavere kao sto su pipolo,lorenco greco....extra mladi igraci koji predstavljaju buducnost rome i EVROPSKOG fudbala.

P.S. Mladi tim rome vec 6 god. uzastopno osvaja primavera prvenstvo italije...klinci su ludi :azn: :azn: :azn: :azn: