Autor Tema: Regularnost lige?  (Pročitano 11038 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Riky_93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #15 poslato: 8. novembar 2019, 15:09:16 »
@Lutkica

Nisam nikoga imenovao, samo osecam da bi neko voleo to.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #16 poslato: 8. novembar 2019, 15:09:27 »
Samo ću zamoliti da se dostavi i video.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #17 poslato: 8. novembar 2019, 15:33:39 »
Zasto uopste uzimate u razmatranje utakmice koje nemaju potpun izvestaj? Ti izvestaji sluze tome da se dokaze da je utakmica regularno odigrana, ne samo da se uzme kes. Mislim da je lepo precizirano, bar je na PC bilo, koji SS su potrebni i video da se uzima bez prekidanja, znaci nema kliktanja da se skipuju prilike dok video ne pocne da se ponavlja. 

Doda se pravilo lepo da i gost mora da uzme video za izvestaj, i kada odigras otvorena kola za ovu sedmicu, pregledas izvestaje, ako domacin nije postavio video, ti ga uploadujes, ako jeste brises. Izvestaji koji nemaju video, nisu validni, utakmicu uopste ne uzimate u razmatranje. Ljudi na pc kada nakupe neke pare mrzi ih da uzimaju video izvestaje, jer se naravno sve na mng gleda samo kroz pare, pa se vade sa pricama da im je "fraps zaboo" ,''nije mi snimilo,puklo mi nesto", eto na ps4 nece da pukne nista, moze uvek lepo,ako zelis, da se snimi video. Ako i jedan i drugi "zaborave" da uzmu video,  jasno je cemu se tezilo. Imate pravila, insistirajte na njima, sigurno bi bilo lepo i ljudima koji pregledavaju ovo brdo izvestaja da su im svi izvestaji u istom formatu. 

A ovako ispade da Riki ima izvestaj, ali boli ga djoka da ga postavi posle meca. I sada se on uvredio sto ga svi osudjuju za namestanje, a ostali imaju parce izvestaja sa meca koji je vise nego sumnjiv. Nakon svega kada se zavrsi, vracamo se na onu pricu o kojoj je Miha pisao neki dan, gde se pominje kako su nam odnosi nikakvi, a sa ovakvim stvarima, moze samo da se jos pogorsaju.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DANAC82

Zeusinjo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #18 poslato: 8. novembar 2019, 15:55:44 »
Ja iskreno vjerujem da su igrali 10 minuta, nisu amateri u malverzacijama da padnu tako lako i to bi trebalo da nam je svima jasno :)

Mislim da je istina ovo sto Riki kaze. I samom mi se s istim igracem (ne sa Rikijem) u ovih par sezona desilo 2 puta da sam pukao zbog toga sto je na poluvremenu rekao da mu radi perfektno a ja bukvalno nista nisam mogao da odigram koliko je kasnilo i oko 60te minute sam svaki put prestajao igrati gdje je loptu zadrzavao onaj kod kojeg je bila u tom trenutku, ali opet statistika nije bila ovako kriminalna.

Po meni bi trebalo uvesti (ako nema vec takvih kazni) kazne zabranom transfera na vise sezona za neke slicne stvari. Definitivno mislim da Aladin ne treba snositi posljedice ikakve, vec iskljucivo Riki. Naravno, ukoliko se ne dokaze da je stvarno namjestena tekma, ali opet da kazem da su momci isuvise mudri i uigrani da bi ovako pali ko telad :) tako da mislim da od izbacivanja iz lige nema nista, ali neka dobra kazna za Rikija nije na odmet :)

I takodjer bih uveo pravilo da je barem jedan igrac duzan snimiti tekmu cijelu kada se ovakve situacije dese, da ako neko dovede u pitanje regularnost tekme ima da se pokaze kad sta i kako se desilo.

Ovo izgleda kao da je Riki stao odmah nakon drugog gola i to je to.
« Poslednja izmena: 8. novembar 2019, 16:00:33 od strane Zeusinjo »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, DANAC82

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #19 poslato: 8. novembar 2019, 16:11:10 »
Kada neki dogadjaji i situacije postanu javni i kada je u interesu zajednice da se isti rese i stave pod kontrolu, smatram da smo svi duzni da iznesemo svoje poglede i misljenja

Da bi se neka utakmica namestila potreban je MOTIV barem jednog od aktera
Evidentno je da Aladinu nije trebala pobeda, dovoljan bi bio i remi, samo sto bi poredak bio drugaciji.
Da je Aladin izgubio, ispao bi
Znaci utakmica je imala znacaj i bila je bitna , a kako je odigrana videli smo svi kroz prilozenu statistku.

Nedopustivo je da se bilo koja utakmica odigra na takav nacin, a kamoli utakmica koja ima veliki znacaj.
Statistika sa utakmice je stvarno porazavajuca i vredja inteligenciju svih ucesnika ove  zajednice.
Bez obzira da li je namesteno ili ne, ova utakmica se nije odigrala na nacin na koji se igraju tekme i kao takva je besmislena i nevazeca.

Kao i uvek, verujem u UO i verujem da ce bilo koja odluka koje se donese biti najbolja moguca odluka za uspesno funkcionisanje ove zajednice

Sportski pozdrav
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: trunkadelic, spuzi, DANAC82

mariod

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #20 poslato: 8. novembar 2019, 16:21:58 »
....ako bi doslo do kraja da se kazne drasticnije ne mogu izbeci, meni bi bilo zao da im se oduzmu klubovi-dugo su ovde i znam da bi trebali bas zbog toga biti za primer, ali oduzimanje kompletnih finansija za tekucu sezonu, plus uracunati rashodi sezone i prebacivanje u najnizi rang takmicenja bi bilo mozda jedno od resenja



 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi, Sneg_Veje, Woolf82

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #21 poslato: 8. novembar 2019, 17:39:34 »
Još nismo čuli njihovu priču, a vi već pokušavate da umanjite kazne :) iako direktno nisam oštećen ovim mečom, osećam se poniženo i uvređeno jer je neko ovako nešto uradio.

Dokazi su tu i svako njihovo pravdanje još više pravi budale od svih nas. Tako da jedva čekam da pročitam šta akteri imaju da kažu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi

Riky_93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #22 poslato: 8. novembar 2019, 17:43:11 »
@Toni

Napisao sam već, nisi ni gledao.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DANAC82

chawic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #23 poslato: 8. novembar 2019, 18:25:02 »
Moje mishljenje je da screenshoot ima statistichke nelogichnosti gde ekipa koja ima cca za 20% veci posed u isto vreme ima cca 20% manje odigranih pasova a pritom nije bila u vodjstvu tokom mecha, shto dovodi do toga da utakmica nije odigrana kako treba (u takmicharskom duhu), razlog za to treba da ispita rukovodstvo lige i donese odluku nakon izjashnjenja oba aktera sa te utakmice. Pozz🥂
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: spuzi, Sneg_Veje

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #24 poslato: 8. novembar 2019, 18:39:45 »
Evo pauzirao sam posao pa cu preko mobitela izneti  dogadjaj.


Svi koji ste pisali vecina nije ravnopravno iznosila misljenje i ako to napominje  vise puta u svom tekstu..pa ajmo redom.

Desert galacticos  igra  d1 i zavrsio je na 5tom mestu. Sa ekipom koja je jedna od najbogatiji u ligi i sa ekipom koja je jedna sa boljim ovr. U sustini ekipa je u uvek u gornjoj polovini tabele.

Josanica   trenutno igra u d3  

A inter trenutbo igra u   d2.

Po statistici ekipa u zadnjih par sezona ja sam na papiru  favorit grupe

Ovo sve nije vazno al napominjemo globalno stanje klubova.


Gusto je bilo u ligi nisam ni sanjao da ce me Inter obe pobediti ali se desilo.

Vs Josanice prvi mec  ni sam ne zbam kako sam ga pobedio. Brzo i slucajno uz dosta srece 3  2.


Sada dolazimo do odlucujuceg meca  gde ja  ludim sto mec vs pazarca odlucuje plasman.

Stvarbo sam bio naped i koncentrisan za duel vs rikija i imao sam sve na dlanu.

On je odigrao na  bpl ligu vs dvara kvikija i tu je vec bio iznerviran porazom. Sigurno kao sto zbamo kako moze izritirat situacije u pesu gde sce vodi da izgubis sta god da uradis.    Rekao mi je riki da ga sacekam mora prvo sa dvarom. U to vreme sam ja smisljao kako zeni da nadjem zadatak da je uposlim dok ne odigram mec kasnije malo kad tad nisam bio free. Posaljem je u market.


Spajano se ja i riki. Ja sad vec dobijam na formama. Veruj te mi toliko sam bio napet a  znste zasto?  Molio sam Boga da pobedim  a ako to ne uradim onda da izgubim. Jer REMI ME NEBI OPRO nema tih para.

Tu bi svi argumenti bili protiv. Riki je zeleo pobedu jer ako ne pobedi ide na Kepu. A sta to znaci. Nema igrac na psml    koji je dorastao kepi. Ono ide Kepa pa 100 mesta pa CULE:D

Uglavnom mec je bio nikad bolji za mene rikijevi odbijanci sve na mene i moji brzi golovi uz dosta sansi.   Nakon 2 0 puko Rix i nije hteo da upravlja odma na pocetku dr.poluvremena  mislim da je negde od 50 min poceo da stoji.

Meni bilo krivo setio sam se  slucaja zeus i irnes goleade itd je bukvalno nepostovanje i ponizavanje podlo protivnika. Pa sam odlucio cekat  da on krene ka mom golu pa da ja idem po loptu.

No Riki nije se pomerao ja sam imao rezultat koji je zadovoljavajuci. Nakon meca rekao sam rikiju  nisi trebo brate znam da si izivciran al ovo nije ok.  No ostalo je na tome.

Krivo mi sto ovde ljudi nemaju bas neko svoje misljenje vec ono dta prvi nspise dosta njih ajmo kao i on.


Ok razumem nije otvorena prica bez temelja.   Ne skazem se stonje otvorena trebalo je private UO i nas dvojica ETO AKO je bio motiv DOBROBIT lige.  Al poznavajuci proslost i rasprave u nas desetak mngera  normalno da  ce ovakvih tema bit dok se neslozene strane ne sankcionisu. Al otom potom.

Nakon meca  riki je reko i onako ispadam inter ce pobedit rojala 6 7 razlike i to je to.

Nije mi prvi put da zatrazim od UO  da ovo  ne gleda  mnogo radikalno jer  mec nije imao za cilj  nikakvog stelocanja itd.   Imali smo par incidenata.

Secate se mene  zdrobio sam ps4   zbog sitnice a moglo je proci bez ikakvih posledica i novcano i zeni emotivno i cela zajednica psml  mojim gestom.

Danas posle vaseg pisanja shvatio sam da sam i ja pogresio ovde ne u toku meca.  Vec sam trebao nspisati uzvestaju  da se mec igrao do 50 min i da protivnik odlucio stati.


Brzo se sve izdesavalo nakon meca sam odma drugu ligasku igrao ker igram dve tri lige.


Ovo sto pojedinci pominju neke nepravedne fantazije izbscivanje iz lige ili   neki pokusavaju nametnuti nepravednu kaznu sa tim  izbacivsanje u nizi rang sa blokadom finansije i novcanim kaznama je stvarno  smesno i jadno. Al dobro nismo od juce   napuhani smo napeta je situacija zbog dosta stvari. Zajednica je pod penalom ili nekom kaznom druzenja da se neksko ide da svako na svojoj strani ma sta to znacilo i nije ni cudo da se lupaju kojekakve kazne.


Opet napominjem  i veliko izvinjenje  za UO nije sama liga zasluzila ovako nesto.  Ali samo da znate    DA MEC JE NEMOGUCE NAMESTIT sa pobedom deserta  gde  bi riki prihvatio da igra vs kepe a ne vs Crowa. Ko bi bio lud da unapred upise poraz.  Ovo je dovoljan i cvrst argument za namestanje.

Za prestanak igranja RIKIJA  ja nisam hteo ispast govno i davst golove.
 Moje izvinjenje ligi kao i UO  a i ostalim clanovima foruma mngerima ili ne. Desilo se stvarno u momentu po rikija da nije trevao da igra. A moj cilj je bio samo prvo mesto. Ne drugo mesto. Samo prvo.  I bio sam zadovoljan rezultat i nisam imso motiva jurit. I ovo mi nije jedini mnger ili utakmica gde protivnik zsstane kad biva nemocan desavalo se to kroz prijasnjih sezona samo ne obracam paznju. Da li ispucava loptu ili zadrzava loptu ili trci sa golmanom da dribla. To je stvsr nemoci na terenu.

Molio bih UO  da razmotri situaciju i da ovo ne shvata kao da je prevrsilo svaku meru, vec progleda keoz prste i ako ima temelja o nepostovanju lige uz strogu opomenu ili novo pravilo da je mng u obavi da snima ako neko ne igra utakmicu ubuduce i prilozi kao dokaz.

Sobzirom da smo imali grupu u kojoj smo svi pisali i znalo se citat kako se ljudi ljute u milisekundu i puknu.   Znalo se da  nezadovoljstvo sta nam konami plasira u toku meca moze coveka dovesti do ogromne ljutnje i da svako za njega  bude krivac.  Pa bi to cak bio utrok i lazna optuzivanja za kvarenje veze itd....  

Jos jednom izvinjenje za ligu psml u ime deserta galacticosa


Sorry  za pogresna slova u nekim recima  brzo pisanje i preko mobitela nije ok tastatura al to ste vec od mene navikli
« Poslednja izmena: 8. novembar 2019, 18:46:44 od strane Aladdin986 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, Riky_93, trunkadelic, delija-jovanovic1992, DANAC82

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #25 poslato: 8. novembar 2019, 19:37:34 »
Vecinu ste svi napisali, stvarno ne znam sta bih dodao. 
Ako su muljali neka im sluzi na cast, laki me je pitao sto dam se zalio, lutak sam zna da nisam hteo frku da dizem, jer mbogo ima rekla kazala vec, Miha ugasio grupu(s razlogom), stalno rasprave podjebavanja, prozivanja.... Jbg i pes je takav, ocigledno da vecina nas ne trpi poraz...
Umoran sam od svadja, ispravljanja krivih drina... Na BPL sam izasao iz uprave, zatim sam sebi skinuo admina, nemam snage za neke stvari ako kazem belo neko mi kaze zuto.
Da rezimiram, UO je tu neka odluce oni... Imam malu zamerku na moju tekmu sa Rojalom, sasasip je vrh lik, nista licno, ali ne igranjem sa njim sam ispao u svakom pogledu ne dobivsi sansu da pobefim(naravno trebao sam 8-10 razlike, sto bi bilo ravno da odem na finalni turnir pesleague), treba mozda takve situacije resiti tako da moramo odigrati tekmu.
To je to zbrda zdola pisano preko moba
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DANAC82

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #26 poslato: 8. novembar 2019, 19:44:46 »
Mislim da je dovoljno receno, kad UO donese odluku znacete, do tada lock da ne bi doslo, daleko bilo, do problema.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #27 poslato: 8. novembar 2019, 20:49:05 »
@dare mora još malo da bude otvorena, zatvaram je ja kolko sutra. Po cenu prvih banovwnih člqnova :)
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71, Darcoolio

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #28 poslato: 8. novembar 2019, 21:21:20 »
@dare mora još malo da bude otvorena, zatvaram je ja kolko sutra. Po cenu prvih banovwnih člqnova :)




Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lazanet, Mihajlodc

Redned420

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: Regulartnost lige ???
« Odgovor #29 poslato: 8. novembar 2019, 21:44:08 »
Na stranu svi odnosi i grupacije, meni samo nije jasno zašto 2 dana nakon ovako osjetljive tekme nije postavljen video izvještaj? Sam Aladdin je u svom postu napomenuo da ga je uzrujalo to što mora igrati protiv Pazarca ovako bitnu tekmu. Smatram vas obojicu dovoljno iskusnima da ste mogli snimiti kompletnu utakmicu, uploadati na Youtube i svima začepiti usta na vrlo jednostavan način. Ne znam što ste očekivali uz ovakvu sumnjivu statistiku i ne postavljanje izvještaja, već par puta se prozivalo za ovakve utakmice i teško mi je za povjerovati da niste dovoljno iskusni da samo snimite utakmicu i dignete na Youtube. Sada možemo polemizirati u beskonaćno jer nemamo dokaza, bar ne dok se ne digne video highlightsa, ali i uz to će uvijek postojati sumnja. Je li opravdana ili ne, to nećemo moći dokazati 100%, ali ste mogli.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Tery26