Autor Tema: Mesto okupljanja  (Pročitano 3574 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Mesto okupljanja
« poslato: 9. oktobar 2019, 23:02:10 »
Pozdrav društvo, 

razmišljamo koja je najbolja opcija da se okupljamo na nekom mestu radi lakšeg dogovaranja utakmica i generalno dogovaranja uopšte. WA i Viber svakako jesu najzastupljenije opcije ali ima članova koji nisu radi da daju svoj mobilni telefon i svakako poštujemo to. Jedna od opcija jeste aplikacija Discord. Videćemo u narednom periodu da ispitamo sve prednosti i mane pomenute aplikacije pa možda napravimo naš server gde ćemo se okupljati, dogovarati, družiti, prozivati itd. Ako neko ima neku sugestiju, slobodno neka napiše svoje mišljenje. 
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

spuzi

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 138
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #1 poslato: 10. oktobar 2019, 10:53:48 »
Koristio sam Discord dok sam igrao WOW, mislim da bi savrseno odgovarao za nase potrebe. Moguce je napraviti milion kanala za dopisivanje, voice chat je isto tu :). Super je uradjen kako na telefonu tako i na kompu. 

poy
 

t0mileks

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #2 poslato: 11. oktobar 2019, 18:30:37 »
Discord definitivno, jer je besplatan prvenstveno na telefonu za razliku od Teamspeaka i ostalih programa.



 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #3 poslato: 12. oktobar 2019, 01:31:06 »
Discord. Već ima napravljen server sa svim rankovima i sobama, ako želiš mogu ti prepustiti admina pa ti sredi kako ti želiš :D lakše ti je nego da krećeš ispočetka sve

Takođe lakše je zbog preglednosti i rankova, pa tako mogu da označim recimo @D3 i da tražim nekoga da igramo friendly iz D3 :)
« Poslednja izmena: 12. oktobar 2019, 01:35:52 od strane TONI 4 BLACE »
 

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1782
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #4 poslato: 12. oktobar 2019, 03:20:02 »
Diskord je sasvim realna opcija.Dosta ljudi je za kompom i radi nesto,moze se pricati,druziti kao i ugovarati tekme.Po meni je disc odlican predlog !
 

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #5 poslato: 15. oktobar 2019, 05:22:13 »
Mozda mozemo da se vratimo na mibbit?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: shokanito

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #6 poslato: 4. decembar 2019, 17:39:46 »
Probao discord juce, nije lose, pogotovo za turnire kad imas generalni chat i sobe za grupe, msm da je discord OK...
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #7 poslato: 6. decembar 2019, 22:08:56 »
Discord najbolji po meni takodjer



 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #8 poslato: 7. decembar 2019, 02:18:28 »
Mozda mozemo da se vratimo na mibbit?
⠀Najbolje je bilo nekada, mibbit, brdo ljudi, zezancija i super kuliranje. Danas kad je prelazni, nema ljudi, samo par onih koje vuce nostalgija :).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #9 poslato: 7. decembar 2019, 06:09:48 »
Ja recimo računar skoro pa da ne palim uopšte..vjerujem i velika većina ostalih...ne znam da li ima neka Aplikacija za mbbit? Meni je na discord dobro jer ima mogućnost čitanja starijih poruka dok to tamo nije bilo moguće (ili nisam znao podesiti ?? :) )



 

dzenan0301

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #10 poslato: 11. decembar 2019, 10:56:07 »
Discord√

- Vec duze vrijeme koristim pa evo sad i za deffault ligu super stvarka...
WU i Viber po meni neophodni ako nesto zapne.
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #11 poslato: 11. decembar 2019, 11:34:50 »
Za sta god da se odlucite, mislim da bi valjalo samo jednu aplikaciju imati za oficijalnu. Ovako je ludnica u najavi, bar meni. Imamo ps4 aplikaciju, viber, whatsApp i discord,i naravno za nas starije tu je jos uvek i pisanje poruka na forumu. Cak i ovi koji su mi prijatelji na ps4 i imam ih na aplikaciji, jasno vide kada sam online, i oni mi pisu na cas na discord, cas na forum, tako da je uzas nekada postici dogovor za mec. Ozvanicite jednu opciju da bude oficijalna ili glavna, a ne da moram da pokrenem sedam aplikacija i ni sam ne znam kome sam gde pisao i sta sam dogovarao. Ja se potpuno slazem sa ovima koji nisu hteli da daju svoj broj, zasto bi moj broj svima bio dostupan, ali imao sam utakmice zaostatka i novi sam, ne poznajem ljude, tako da je mozda to bio najbrzi nacin da ostvarimo kontakt. Ako koristimo discord, ajde da svi koristimo discord, i da tu bude glavna aplikacija za dogovaranje termina, da tu mogu naci i igrace sa klasik lige i svih ostalih liga, a sve ostale stvari neka budu opcione, za sve ove koji zele.
 

DANAC82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 200
    • Pogledaj profil
Odg: Mesto okupljanja
« Odgovor #12 poslato: 11. decembar 2019, 14:09:49 »
Mislim da je Ps4 app dovoljan za dogovaranje meceva. Ujedno imamo svi na PS4 PROFILE. Tako da mislim da su ostale stvari nepotrebne.I kad upalis sony odma ti stizu sve poruke iako si ih procitao na telefonu. A pravljenje tih grupa za komunikaciju ste videli i sami da je losa.....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87, Aladdin986, Woolf82