Autor Tema: Pitanja i Odgovori  (Pročitano 34775 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

srlecfc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #30 poslato: 24. novembar 2019, 23:29:30 »
Ne moram ja tebi ništa da dokazujem. Emersonovo ponašanje je bilo zbog laga. To ti vrlo dobro znaš i vidiš. Ali naravno nećeš to napisati ovdje. Opet se  vraćam na tu priču za start sa 2X. I tu me zabole u šta ćeš ti vjerovati. Nijedan razlog nemam da lažem. PES igram na strelice i koristim osnovne komande. To se vidi po mojim rezultatima i načinu igre. U zadnje vrijeme gledam te kombinacije. I to je to. Tvoji dokazi i video snimak ništa ne dokazuju. Čak se vidi lag kod Emersona. Kao i kod RLC kad kasni sa pasom. Da se vratim na onaj penal. Kažeš da ja nisam pustio snimak da se vidi faul iako si ga ti htio vidjeti. Prvo nikakav snimak nikad ne puštam. Ni gol, ni faul, ni proslavu gola. Sve se to po automatizmu prekida. Ne samo ja već većina ljudi koji ovo igraju. Drugo, ja sam trebao znati da ti želiš vidjeti snimak? Pa izvini ali ti si taj koji je prorok i koji je vidovit a ne ja. Tako da se ne bih puno obazirao na gluposti koje lupaš u vezi sa  tim. Dao si 4 gola za 6 minuta. Nema trika da to može da prođe bez laga. Nema šanse. teško je dati 4 autogola za 6 minuta. Nobel se ne dodjeljuje za izjave. Lag je postojao na početku i bila je i lampica. Nakon nestanka lampice lag je i dalje postojao. Kraj priče! Ti tvrdi šta hoćeš. Ja ću da pišem šta hoću i gdje hoću. I ako odlučim da je to u Zakazivanje ima da pišem tamo, kao što sam i pisao. I opet ću ako budem morao. Nećeš mi sigurno ti to braniti. Bogu hvala pa te se ništa ne pita!!! A za ovo se ne brini, kad se skupi dovoljno dokaza da te otjeram iz PSML iznijeću sve. Niko sada neće iznositi ništa jer nema dovoljno stvari za izbacivanje iz lige. Ali sve u svoje vrijeme!
 

srlecfc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #31 poslato: 25. novembar 2019, 00:17:32 »
Da dodam još i ovo. Odigrao si meč protiv Shoke kao gost. Shoka je kao domaćin odigrao taj meč i postavio izvještaj u ,,gluvo'' doba noći U 4h i 07 minuta.  Međutim Shoka nije na vrijeme izvršio upload videa za TV prava na tom meču! I sjećaš li se šta si ti uradio? Ti si primjetio da on nije stavio video i čekao si da protekne rok. Minut ali bukvalno minut nakon što je protekao rok za unos u 4h i 08 minuta si pisao i digao uzbunu zašto ti sajt ne dozvoljava da okačiš ti video kao gost i dobije 50% od TV prava, oko 200.000. 

Mislim da je ovo bilo protiv Shoke i da je vrijeme bilo 4 i 07. Nemojte me držati za riječ. Bilo je to prije 3 mjeseca pa se i ne sjećam svih detalja. Ali glavno je da je ovo zaista bilo! Mogu da skrolujem poruke na WU i da nađem dokaze za ovo što pišem. 

Uglavnom poenta priče nije je li to bio Shoka ili neko drugi ili je bilo 4h ili 3h. Poenta priče je da si ti bio budan i čekao da istekne rok. Da si po isteku roka , istog minuta, pokušao da objaviš u izvještaju svoj video i dobijes cca 200.000. I da kad nisi mogao (jer to sajt ne dozvoljava) pisao si čovjeku u to doba noći kako želiš da to odradiš a ne možeš te da ti to riješi. 

Kada neko ostane budan cijelu noć iščekivajući da istekne rok da bi on mogao da uzme 200.000 virtuelnih para u igrici, i kada je spreman da zbog toga piše i uznemirava drugog čovjeka u to doba noći onda je taj spreman da namjesti lag. Onda je taj spreman da laže i izmisli za 3 boda! 

Tako da ovaj tvoj potez dovoljno govori o tebi!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Aladdin986

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #32 poslato: 25. novembar 2019, 00:24:21 »
Sad već preteruješ s bezobraznošću. Koga ćeš ti da izbacuješ iz lige?! Ko i šta si ti uopšte? Samo uporedi ove tvoje 2 izjave. Razmisli malo pre nego što nešto napišeš. Nemoj da ti se smeju ostali menadžeri.

Ne znaš da postoji start na 2x X
Citat
PES igram na strelice i koristim osnovne komande

a znaš da umem da namestim tebi da laguje a meni ne
Citat
Ali ja zaista ne znam na koje načine bi ti mogao da uzrokuješ lag i da ga doziraš (do pojave lampice-do nestanka lampice). Međutim uvjeren sam da ti jako dobro znaš i da to vrlo uspješno radiš.

Kad bi malo manje brinuo o lagu a naučio malo naprednije komande u pesu, možda se ne bi toliko nervirao kad izgubiš u direktnom duelu za D2.

I ponovo se vraćam na tog tvog svemogućeg bezgrešnog Emersona. Niti znam kakvo mu je raspoloženje bilo, niti mu znam ocene, ali znam da se moji igrači bar 20 puta tako ponašaju tokom meča. Ti moj video snimak ne priznaješ, gde se vidi da si sam sebe ometao menjanjem attacking levela, a tvoji dokazi su tvoje reči... Ja nemam više šta da dodam na ovo što si ti rekao.


Ovo za shoku je tačno da sam pokušao da dodam video izveštaj, jer gle slučajnosti radio sam treću smenu. Nije imalo posla, pa sam blejao na sajtu da pogledam šta sve ima i primetio da izveštaj za taj meč nije ubačen. Tek kasnije su mi rekli da je shoka imao problema sa netom ili čime već a mene niko nije obavestio pa sam zato pitao o čemu se radi. Lepo sve to umeš da nafiluješ ti da izgleda ružno s moje strane, a nećeš da dodaš da sam poslao svoj video izveštaj kao gost jednom menadžeru da okači jer je on slučajno izašao i nije snimio... Kao što su i meni jednom poslali, ali se ne sećam koji menadžeri  su u pitanju, neka se jave ovde ako žele čisto da potvrde priču. To je bilo prve i druge sezone čini mi se.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #33 poslato: 25. novembar 2019, 09:04:06 »
Tesko se moze tvrditi da li je protivnik imao laga ili ne, A vecina igraca ne prekida mec  zbog laga ako je brzo primio golove, bas zbog golova? Mislis da ce protivnik koji je dao golove izbrisati golove i poceti mec iz pocetka tako se resetuju modemi ? 99 posto mngera nece nego ce priznati golove, zbog toga retko ko i izlazi zbog laga  ako je brzo primio golove, vec  ceo taj mec se nervira ili ceka da  losa veza predje na protivnika, jer  meni nije jasno kako to konami odredjuje kom ce biti bolja veza a ubedjen sam da redak slucaj je obojici isti kvalitet veze. 

Malo naivna tema sto ste pokrenuli za bzv velika rasprava i pozivanje admina organizatora(izbacivanje, kaznjavanje)...  Malo napuhana stvar, ali razumljivo  iznerviramo se u toku meca i tako planemo ponekad... 


Inace me nebi cule pobedio :P (sala)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, DANAC82

srlecfc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #34 poslato: 25. novembar 2019, 09:10:16 »
Ja pretjerujem sa bezobraznošću??? Pa u svakoj tvojoj rečenici je velika doza bezobrazluka. A o bahatosti da ne pričam. Tvoj stav i način na koji ga iznosiš je užasno bahat. Ko si i šta si ti uopše? Ako se dokaže da si varao naravno da letiš iz lige. Ne samo ti. Već i ja i bilo ko drugi. Ti ako si čist onda se uopšte ne trebaš brinuti i obazirati na to. Ne znam zašto bi se menadžeri meni smijali. Moje dvije izjave nisu kontradiktorne. Ne odnose se čak i na istu temu. Istina je da igram na strelice i sa osnovnim komandama. Istina je da ne znam na koji način ti možeš uzrokovati lag. Po čemu su te izjave smiješne? U čemu one jedna drugoj protivriječe? Ovo definitivno nije bio meč koji bi meni odlučivao o D2. Poznajem sebe i svoju igru i znam da nije za D2. Svake sezone mi se desi niz dobrih rezultata i budem pri vrhu i onda krene niz poraza i završavam na sredini tablele. Ni ova sezona nije izuzetak. Nisam se iznervirao zbog poraze, već zbog načina na koji sam izgubio (lag). Prije tebe sam izgubio od Irfasa (što mi je takođe od značaja ako mi je cilj D2) pa ajde pitaj njega jesam li mu se žalio na lag. Nakon tebe sam izgubio od Mariodok. Slobodno pitaj i njega. O Emersonu imam samo jednu riječ: LAG! 

Ovo za Shoku i video, sve i da jeste tačno da si radio treću smjenu i da si zato bio budan, ne opravdava činjenicu da si MINUT nakon isteka roka u 4:08h poslao čovjeku poruku u kojoj se žališ na to, i boriš za 200.000. U to doba pisati nekome, buditi i uznemiravati nekoga da bi se dobilo 200.000 je nisko. 

I da ti si ovdje evo četvrta sezona. U nepune 4 sezone imao si čak 3 incidenta ove vrste sa kolegama. I uvjek si ti u pravu. Pazi tri puta ista priča i tri puta si samo ti u pravu. Nas trojica smo idioti a ti si pametan! Kako je moguće da makar jednom od ta tri puta nije neko u pravu, već samo ti. Ali ti si previše bahat da bi mogao razmišljati na taj način. Ja sam ovdje skoro 3 godine. Ne tri sezone. Tri godine. U tri godine ovo je prvi put da sa nekim vodim raspravu ove vrste. 

Čak i da nisi ti namjerno i nekim svojim radnjama izazvao lag (držim da jesi) moguće je da je lagovalo samo od sebe. Moguće je da je došlo do lošije konekcije, da li zbog mog interneta, da li zbog tvog ili zbog nekog xx razloga. Jednostavno moraš prihvatiti da postoji i ta opcija. Ali ti si previše bahat i ubjeđen si da si najpametniji i da jedino ti znaš kako igrica može da funkcioniše. Sve što se ne poklapa sa tvojim shvatanjem odbacuješ  na prvu. Ne razmišljaš široko uopšte.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #35 poslato: 25. novembar 2019, 09:42:07 »
Izjave su ti kontradiktorne jer u jednom kažeš da znaš samo osnovne komande na pesu kao da te ne interesuje da naučiš bolje, a ovamo te interesuje toliko lag da si ga prostudirao i negde naučio da umem da namestim lag za tebe a meni ne. Smešno je.

Meni i dalje nije jasno zašto nisi pritisnuo pauzu i rekao da ne želiš da nastaviš taj meč ako ti je tako lagovalo na poluvremenu ili posle prvog gola.. posle drugog..trećeg, četvrtog? nego si nastavio, završio meč i u komentaru meča napisao da laguje i svaljuješ krivicu na mene da ja umem magično da namestim lag.Šta, po tvom je trebalo JA da pritisnem pauzu PONOVO i da pitam 'ej da ti nije slučajno lagovalo, jer meni nije'. I objasni kako to da znam jer meni stvarno nije lagovalo, a verujem da nije ni tebi nego samo tražiš dlaku u jajetu.

Citat
Moguće je da je došlo do lošije konekcije, da li zbog mog interneta, da li zbog tvog ili zbog nekog xx razloga. Jednostavno moraš prihvatiti da postoji i ta opcija.

Zar nisi rekao da tvrdiš da sam umešao prste i namestio lag za tebe? :) Kako sad ovo odjednom da je možda zbog tvog interneta?

Dečko opusti se malo, ovo je igrica. Ne bavim se takvim glupostima da lagujem namerno protiv tebe, niti umem to da radim, niti me zanima. Zaobiđi me i uživaj u pesu ako umeš. Ako ne, idi radi nešto drugo što te ispunjava. Ne znam šta da ti kažem više na ovu temu. Ćao
 

srlecfc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #36 poslato: 25. novembar 2019, 11:00:05 »
Izjave nisu kontradiktorne. Možda ne znaš šta znači kontradiktornost. Aladin je lijepo napisao zašto nisam pisao za lag nakon primljenog gola. A vidim da pokušavaš da manipulišeš mojim komentarima pa tako citiraš ovaj dio ,,Moguće je da je došlo do lošije konekcije, da li zbog mog interneta, da li zbog tvog ili zbog nekog xx razloga. Jednostavno moraš prihvatiti da postoji i ta opcija.'' a IZOSTAVLJAŠ rečenicu prije ove koju si citirao u kojoj jasno stoji da i dalje držim da si namjerno uzrokovao lag. Manipulacije ti neće uspjeti jer se vidi jasno šta ko piše. Ti si taj koji treba opuštanje. Očigledno si previše ostrašćen u ovom svemu. Jer kako da se objasni činjenica da svake sezone imaš bar jednu ovakvu raspravu, a sve te kao briga i cool si. Zabiđi ti mene! Ti si počeo raspravu na forumu. Tako da sjaši!
 

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #37 poslato: 25. novembar 2019, 14:59:39 »

Meni i dalje nije jasno zašto nisi pritisnuo pauzu i rekao da ne želiš da nastaviš taj meč ako ti je tako lagovalo na poluvremenu ili posle prvog gola.. posle drugog..trećeg, četvrtog? 
Citam redom sve i samo hocu na ovo da se nadovezem.

Bilo proslo ALI jedno veliko ALI moram da istaknem iz razloga sto sam isto od tebe kada si dosao cini mi se u prvoj sezoni primio 5 komada za nepunih 20ak min gde se desavalo sve ovo isto kao sa Srletom (o namernom lagu ili ne,ne znam sta je bilo) ali sam isto tako stavio pauzu i rekao ja ovo necu da igram neka se pise sluzbeni, vec samo zelim novu gde lepo radi.Kada si ti rekao ajmo novu ok (sto sam vise puta pozdravio i rekao hvala) gde je radilo bolje ali nije bilo top vec samo igrivo,gde sam dao 7-8 komada,gde se tekma zavrsili ti si odlucio otici na forum i postaviti sve jer sam ja jelte bio "bahat i bezobrazan"... Verujem da je Srle uradio isto sto i ja tada da bi se desilo isto kao i samnom,na kraju sam JA popio kaznu,na kraju sam JA izgubio taj mec i sve je islo preko MOJIH ledja,dakle ti si prosao dobro a Lutkicu ko ....


SAMO ZELIM DA NAPOMENEM DA JE TA PRICA PROSLA DAVNO I DA SAM POSLE TOGA SE I CUO I DOPISIVAO I PRICALI O IGRACIMA,JA SAM NAUCEN DA STAVIM STVARI IZA SEBE I TERAM DALJE,DA SE IZVINEM AKO POGRESIM ITD ITD...

Tadasnji konflikt nisam ostavio u "sebi" pa kada je rec  o poslu koji radim za ligu a ti si u pitanju necu da ga radim,cak naprotiv ljudima sa kojima nemam zajednicki jezik gledam da pomognem sto vise mogu,jer misljenja su kao i guzice svako ima svoju,pa sebi ne bi dozvolio da manje pomognem i uradim sta treba jer jelte nemamo zajednicki jezik.

Jos jednom na UO lige je da odluci sta ce se desiti sa utakmicom i obe strane,pa sam se ovde javio samo kao clan lige. Takodje mogu samo da kazem da je Srle za tri godine vise ispastao na svoju dusu nego sto je trazio da njemu bude dobro,u vise navrata sam navodio da je 50 Srleta u ligi a ne 50 Lutkica ovo bi bila najjaca liga u univerzumu.

Zivi bili !!

Dogodine u Prizrenu !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, chawic

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #38 poslato: 25. novembar 2019, 23:23:42 »
Spustite loptu ako mozete, lag jeste nekad opasan problem i nista osim razumevanja (ponavljanja) ili ljutnje (zbog laga i neponavljanja) nema, ne donosi nista dobro dublja rasprava.
Neki moj savet je da kazete privatno sta imate, ne u grupi zakazivanje ili na forumu, nece doneti dobro, osim produbljivanja, vadjenja konflikata iz naftalina, uplitanja vise strana.
Privatno, ako kolega razume i zna da se moze i njemu desiti isto, da njemu nekad laguje, ponovice mec (ili deo meca) i igrati u regularnim uslovima, ako ima vremena za to. Ako nece, ako striktno gleda pravila, vreme javljanja, ima pravo, a neka bar istrpi isfrustriranost svog kolege ako je prisutna. Postoji i block ako ne zelite zustriju raspravu. Kad kazem van javnog mesta tipa chat grupa ili forum, mislim i na zavrsni komentar meca. Ako u komentaru napise lag, valjda je ljut na Konami ili neciji net, pa makar optuzio da je Vas net, uvek moze biti i do onog drugog, tako da nema veze, svakom se desi po nekoliko meceva u lagu i tu je "ko se kako snadje", ne racunajte bar u glavi rezultat i ide se dalje, bice i meceva u normalnijim uslovima. Da li vam omalovazava pobedu ili ne ako u komentaru spomene lag, mislim da samo zali sto nije radilo bolje, a sta bi bilo kad bi radilo bolje - ne zna se.
Kazem, desava se da radi i lose i dobro, pa bas zato bi i neigranje s nekim bilo lose, propustanje mozda neceg dobro i davanja bodova "na lepe oci" nije nesto fer, dajte i drugima onda. :) Iskreno, dobro bih rebnuo onog koji nece ni da proba da igra. Ne odlucujem.

Evo par primera, izvinite ako smaram, ali shvaticete poentu valjda.

S Ohraninhom sam igrom slucaja imao nekoliko meceva zaredom u lagu, nerado sam to igrao (i cesto gubio na duge lopte, sto tad najbolje prolazi), a sigurno i njemu nije bila uzivancija. Mozda je tad on imao losiji net ili nam se ne podnose provajderi. Docekali smo posle nekoliko meceva u lagu dva odlicna.
Prvi je dobio on 3:1, bio je precizniji. Pitao me je ljudski i na poluvremenu i na kraju kakva je veza, imao sam reci hvale za vezu i super podneo poraz u super uslovima. I on je fer prozborio da se nekako izvukao.
Posle par nedelja, pred drugi mec, rece mi kao i pred prvi javi ako je lose, imamo takvo postovanje da probijemo termin (pravilo) do 15-20 minuta, nego mozemo to uciniti i na poluvremenu. Jedan drugom verujemo. U drugom mecu (danas) gubio sam od starta, ali trudio se, navaljivao, medjutim golman je sve ludo branio. Nije bilo govora o losoj vezi, a drugarske brige o vezi je ponovo bilo. Uz veliku borbu, htenje, uspeo sam da preokrenem, 2:1 u 90+1, kao kad stara neka igra Fifa World Cup postavi zadatak pa polomi se da preokrenes. Moglo je da se desi i da ne preokrenem, pa bih bio ljut na igru i na sebe, a ne na rivala. Rival moze samo da razume, jer se sigurno i njemu svasta desava. Ako je neko veci covek ako glumi i prihvata bas sve bez pogovora, neka je.
Igra je takva kakva je i posto smo svi tu negde, u svojim ligama, sve je moguce, pa i da uz borbu i mozda i srecu pobedim Culeta (koji je odlican na PS4) 2 puta u kupu u grupi, tesno. Pre toga je sigurno on vezao dosta pobeda protiv mene. U mecu par minuta pre toga mu ide, u drugim ne ide, desava se.
U kupu dalje, desi mi se lag sa Snegom, a nikada ranije nije s njim. Dobio sam prvi mec u gostima 1:0 i pitao sam sto je tako sporo, jel slucajno mozda nesto ukljucio od ukucana... U drugom sam poveo, pa gubio 2:1, do tad sve u blagom, igrivom lagu, pa onda nisam mogao ni aut da izvedem bez kocenja i primio sam jos 2 gola. Nisam mogao tako da nastavim, hteo sam pisanje 4:1 ili nastavak preostalog vremena. Kolega me je razumeo, video i verovao. Nastavili smo, probali opet, nekih 30 minuta, od rezultata 2:1 za njega. On je covek, da ga mazes na leba. U nastavljenom delu meca poveo sam 2:1 odnosno ukupno nereseno, to me je vodilo dalje. Cestitao mi je kolega Sneg. Nisam smatrao to fer ishodom i kako je on meni ponudio, dao sansu, i ja sam njemu, da odigramo mec do kraja, pa je na kraju golovima valjda u 88. i 91. on prosao dalje. Rekao sam da mi je svejedno ko ce proci dalje ako su uslovi takvi, tad sreca neka odlucuje, zabadanja igraca... Zao mi je sto je do takvih meceva doslo, ali nemamo nekad vremena da ponavljamo.
Desilo mi se i sa Interom slicno skoro (jos zesca stvar, lag celu sekundu bas pri prilici za gol, zakasnelo izbijanje lopte zbog toga), pa nekako smo resili, nije PES vredan da se mi prepiremo zbog gluposti igre ili njihovog servera (ili neta naseg provajdera u tom trenutku). Verujem da bi i Trkulja ponovio ako ima vremena, nije bitno ko ne bi.

Verujem da svako od nas moze da napise sopstveni roman samo za jednu sezonu, od 40-50 meceva, svakom se dese bar 2-3 situacije i cinjenja kolegi ili kolega vama ili necinjenja, pa proklinjanja lose veze, pa opet dodje dobra kad tad...

Tako da treba poraditi na upoznavanju i medjusobnom razumevanju. Prozivke da neko namerno nesto radi, bez dokaza, to je pucanj u prazno i nije lepo. Nije ni da UO razmatra bilo sta bez dokaza. Kazem, upoznavanje... Koliko toliko znam i Srleta i Tonija i tvrdim da su fantasticni ljudi oboje! Neko ima krivu sliku zbog necijih postupaka s drugima, tudje interpretacije, ali dajte svakome sansu, upoznajte se i uvericete se. Ako se vas dvoje prepirete zbog igre (ili laga u igri), ne igrate, pobednik je ovakva igra (nekadasnji lag), a vi ste gubitnici (i drugi jer ih neko predje na tabeli necijim poklon bodovima iz inata). Kao dva jarca na krhkom brvnu koje ne moze da izdrzi tezinu oba, oba gube. Ako se izdignete i igrate, pobednici ste. A igra (i lag) nek sama namesti kako tad hoce. Ima prilike za revans.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE, Sneg_Veje, pumba, stefke, Mihajlodc, chawic, trunkadelic, internacional 1

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #39 poslato: 26. novembar 2019, 09:35:37 »
Rekao bih da je Dare našao sebi osobu suprotnog pola pa ovako smireno piše i nekako prosvetljuje :D 

Pročitao sam sve, pregledao sam sve i generalno ja iskreno ne vidim ovde razlog da se upliće UO. To pišem jer ovde ni u jednom momentu nije traženo da se poništi meč, tako da sa te strane nemamo razloga da se mešamo u ishod istog. Sa druge strane kako je i sam Darko napisao ovde je problem komunikacije između da menadžera i ako se budemo mešali u svačiju raspravu, sakog dana onda gubi ovo smisao. Ne stajem ni na jednu stranu u ovoj priči. Svako ima svoj razlog za pokretanje ove priče i u neku ruku su oba razloga legitimna a otvoreno je pitanje da li trebamo da se bavimo ovim stvarima na ovom nivou. Svakodnevna komunikacija između dva menadžera nije obavezna. Otuda nemamo ni grupe više za komunikaciju (izuzev za zakazivanje termina i JOŠ JEDNOM MOLIM DA SAMO TOME SLUŽI), privatne poruke vam ostaju kao opcija za komunikaciju i molim Vas da takve stvari koristite za normalnu i kulturnu komunikaciju. 

Ja sam izgubio sat vremena gledajući video i čitajući sve što je napisano i jedno jedino pitanje se nameće a to je "zbog čega"? Ljudi, mi smo magarci od (u rasponu) 20 do 40 godina. Da li je realno da smo došli do ovoga, da ne znamo da komuniciramo u ovom virtuelnom svetu? Ponašamo se kao da nam je neko oteo klikere u prvom razredu osnovne škole. Ovde mislim na sve pa i na sebe. 

Suma sumarum, UO nema razloga da ovde reaguje na ishod meča jer isti ostaje na snazi. Komunikacija između dva menadžera mora biti na nivou dva menadžera bez mešanja drugih u smislu da sami moraju da porade na tome ili jednostavno block do momenta kada treba da se odigra utakmica. 

Sportski pozdrav!
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, chawic, darko_pfc, trunkadelic, internacional 1

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #40 poslato: 29. novembar 2019, 09:34:54 »
Cisto da se izjasnim vidim da je proslo par dana ali ja moram da pitam samo koliko vi mislite da je potrebno ruku da neko namerno dozira lag? Jel ste vi svesni da covek mora sa dve ruke da drzi dzojstik? Pa jedino da ima zenu, dete, komsiju pored sebe i da mu govori e ajde doziraj e ajde gasi  :wall:
Svi smo svesni da ima situacija gde su ,,pijani igraci,, i to se desava cesto tokom meca. To nije lag to je jednostavno pijan igrac i to se desava cesto. To se desilo svakome ovde sigurno. 
Takodje glupo je nekog napadati sto covek hoce da uzme 200 000 virtuelnih posebno sto je tad bio nov klub. Njemu to znaci a covek je samo po pravilima igrao. Ako pise da je taj i taj rok covek je ocekivao da moze da okaci i raspitao se samo za to. Stvarno ni u tome ne vidim nista lose. 

Ali morate svi da znate ovo je virtuelni svet. Zasto bi neko lagao da mu laguje? Mozda neko ima te pijane igrace i shvati da mu nije nesto ok ali svakako niko nece reci e laguje mi a da mu sve radi normalno. Imajte malo poverenja u ljude. Svako ko mi je traazio da ponovimo mec uvek sam izasao u susret i uvek pitam posle meca jel sve ok. To nije tesko. Malo ljubavi ljudi pustite svadje
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, TONI 4 BLACE, chelikmanutd, trunkadelic, stefke, internacional 1, Woolf82

mariod

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #41 poslato: 29. novembar 2019, 14:38:31 »
Da li neko strucan moze da objasni kako se pravi i dozira lag? Pitam zato sto smo igrali i pre 13 godina pes sa mnogo sporijim internetima i nije bilo problema. Ja recimo ni sa kim nikad nisam imao takvih problema ovde, dobro mozda 2 ili 3 puta maks a to je zanemarljivo. Zato pitam da li neko moze da objasni kako to neko moze da pravi lag sa brzim netom koji svi uglavnom imamo.



 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #42 poslato: 30. novembar 2019, 18:02:26 »
Cisto da se izjasnim vidim da je proslo par dana ali ja moram da pitam samo koliko vi mislite da je potrebno ruku da neko namerno dozira lag? Jel ste vi svesni da covek mora sa dve ruke da drzi dzojstik? Pa jedino da ima zenu, dete, komsiju pored sebe i da mu govori e ajde doziraj e ajde gasi  :wall:
Svi smo svesni da ima situacija gde su ,,pijani igraci,, i to se desava cesto tokom meca. To nije lag to je jednostavno pijan igrac i to se desava cesto. To se desilo svakome ovde sigurno.
Takodje glupo je nekog napadati sto covek hoce da uzme 200 000 virtuelnih posebno sto je tad bio nov klub. Njemu to znaci a covek je samo po pravilima igrao. Ako pise da je taj i taj rok covek je ocekivao da moze da okaci i raspitao se samo za to. Stvarno ni u tome ne vidim nista lose.

Ali morate svi da znate ovo je virtuelni svet. Zasto bi neko lagao da mu laguje? Mozda neko ima te pijane igrace i shvati da mu nije nesto ok ali svakako niko nece reci e laguje mi a da mu sve radi normalno. Imajte malo poverenja u ljude. Svako ko mi je traazio da ponovimo mec uvek sam izasao u susret i uvek pitam posle meca jel sve ok. To nije tesko. Malo ljubavi ljudi pustite svadje

Sasvim slučajno se setih danas da pogledam meč između ova dva menadžera koja su me napala i imam šta i da vidim. Pogledaj međusobne komentare njih dvojice. A onda krive mene za lag http://ps4.psml.rs/index.php?action=atmr&matchID=13507
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #43 poslato: 4. decembar 2019, 22:39:17 »
Hteo bih predlozit nesto

U vezi novih mngera mislim da ce ih bit jos, ozbiljno je takmicenje ;), da im se malo vise poveca budzet, recimo na 200.000.000, iskreno i zaboravio sam koliko im se daje:(, da sastave ekipu, i mozda bi bilo zanimljivo da ne cekaju kraj tr-a, vec budu mogli vec taj tr pre drafta da ucestvuju. da uopste nemaju draft. nego za vreme Tr-a mogu kupovat.  Jer postoji mogucnost da im dosta igraca ode, i tako sebi jos vise smanje izbor igraca, posto su novi  ne zna se ko kako igra tj posluje scautira. bilo bi im zanimljivije odma da se bace u kavez sa lavovima : ) 

Mozda imate nesto bolje nakon mojeg predloga pa jos bolje sredite, samo mislim da nakon tr-a ide draft budu samo to zaostatka a da ne pricamo sezone unazad...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje

lutkica71

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1781
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i Odgovori
« Odgovor #44 poslato: 5. decembar 2019, 02:01:37 »
To predlazes 200 mil da bi mogao da im prodas nesto za milijarde kad vec nemaju draft ajd nek kupe kod Lakija ? :tongue:

Pa kad si vec Laki tako brizan o novim menadzerima,ne razmisljas da bi mozda ulazili u bidovanje sa istim tim "lavovima" kako vec kazes i da im tvojim predlogom nista nije olaksano vec samo bi se rastrzali na nekoliko bidova pa im finansije ne bi bile kao sto su planirali.
Ajd malo razmisli o tome pa mi se javi,zanima me tvoje misljenje kad si vec tako pazljiv prema buducim novim managerima :)