Autor Tema: Problem sa dijeljenjm PS+  (Pročitano 1662 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bojan851

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Problem sa dijeljenjm PS+
« poslato: 9. decembar 2020, 01:53:09 »
Cao ljudi, vjerovatno me se mnogi sjecate sa mibbit foruma (24h na forumu :DDD, i sada sam tamo, jedini).
Imam pitanje. Ja i brat igramo PES na ps4, on na svom ja na svom. Kupili smo jedan PS+ nalog, dugo je to radilo, radi vec dvije godine. Funkcionisalo je tako sto on udje u PS+, stavi ga na primary, isto uradim i ja, i igramo PES normalno. Tako je bilo ranije, u zadnje vrijeme, kada on stavi primary, pa ga stavim ja, on vise ne bude primary. To smo rjesavali tako sto on stavi na primary, napravi sobu, onda tek ja ulazim, stavljam kod sebe na primary, palim pes i u lazim u sobu. U medjuvremenu on dobije upozorenje da vise nije primary jer sam ja usao, ali nema veze, jer ga ne izbaci iz sobe i tako smo stalno igrali. Medjutim, od juce se pocelo desavati ovo sa slike ispod. Ako sam ja primary, on ne moze uopste staviti da je primary dok ja svoj sam ne deaktiviram, a ako ga sam deaktiviram onda ce mi izaci iz PES-a i vise ne mozemo igrati ovako PES sa jednim PS+. E sad, ono sto mene interesuje je, da li je jos neko ko je dijelo PS+ na ovaj nacin kao mi imao problem i da li se ovo moze rijesiti, ili definitivno obojica moramo kupiti PS+ da bi igrali?
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Problem sa dijeljenjm PS+
« Odgovor #1 poslato: 1. mart 2023, 03:07:02 »
    Slučajno sam tek malopre video poruku ,   a mibbita kako da se nesecamo , mozda i najbolja vremena i druzenja vezano za pes,  bilo je mnogo opustenije , nego sve ove posle  grupe podgrupe ,sto ceo dan cvrči i gori   , nisam ni ulazio , al sam čuo da je ko na tiganju.  A ja sam jedan od najvecih branilaca da ostane mibbit , i kako se tebe nebi secao , kad god bi usao u mibbit stajao si tamo ko duh , a nisi igrao ligu .  Za one koji neznaju za stara dobra vremena ,  mibbit bi se palio čim bi se komp palio i bio je glavni zid  gde bi uglavnom bila zezancija a postojala je i mogucnost da se svakom pise na pm u vezi ligaske. Kasnije su dosle wu grupe gde je svako sve video i zeleo da odgovori....    nego da ti odgovorim na pitanje , ako nije kasno ,  al u svakom slučaju nekom ce posluziti .



  Deljenje ps+   kao i igara , funkcionise i dalje ,  samo na jedan način.  iz prilozenog bi rekao da imate jedan ps + i dva pesa,   ali evo objasnicu   slozeniju verziju , da ste kupili jedan ps+ i jedan pes .  

   Pravite uk  nalog na bojan851  i na njega nabacujete ps+     ,      na drugi uk nalog  Brat   nabacite kupljen Pes   ili bilo koju drugu igru, moze do 16 naloga  sony da primi . 

  Ti das drugu taj nalog bojan851 i sifru  da ukuca u sony a on da tebi njegov Brat. Onda idete u skidanje pesa,   bilo ko da skida pes mora da ps+ stavi na primari , znači ti prvo ps plus na primary , skines pes , stavis i njega na primari,  onda ide on kad ti Zavrsis , oboje na primary, i ps plus i pes.   

  

E sad ono glavno ti udjes u nalog bojan851  i stavis ps+ na primary,   sad je kod njega ps + ispo al tako i treba , kod njega ce da bude spavac ,  a on sad ulazi u svoj nalog Brat i stavlja pes na primary , ti sad ispadas iz pesa da nije primary , al pes je kod tebe spavač .  



I sad mozete da igrate medjusobno , sa jednim ps+ i jednim pesom ,   tako ja radim godinama .  



kad je neki update pesa samo ponavljate prvo ti stavis pes na primary , i skines ga ,   onda on stavi  stavi pes na primary , skine , ga  i opet igrate medjusobno ili jedna i diviziji online , drugi u 11vs 11  il bilo gde .



Ako bi zeleli jos neke igre,  najbolje da to sami odradjujete, kupite igru , nabacite na bratov nalog, i opet ista priča .   ti uvek sa tvog naloga na kom ps+ a on sa naloga Brat gde su igre .  





pozz                  mibbit the best