Autor Tema: eFootball PES 2020  (Pročitano 140428 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

guest70626

  • Gost
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #60 poslato: 14. oktobar 2019, 17:16:04 »
Nisam ispratio da li se menjalo nešto od septembra do danas u pogledu gejmpleja? Juče sam posle 3 nedelje uzeo ponovo da odigram meč, deluje mi dosta bolje. I dalje ni blizu onoga što smo dobili u demo verziji, ali igrivije od onoga sa početka.
 

Tony9

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 152
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #61 poslato: 15. oktobar 2019, 08:50:55 »
Vagao sam se od izlaska za konačno mišljenje o ovom Pes-u ali sad i definitvno utisak je loš.

Preveliki udeo skripte. Bila je ona prisutna u svakoj verziji i to je nešto sa čime mora da se živi ali ovde je najizraženija. Prosto neigrivo nekad. Toliko kompenzuje razliku između dobrog i lošeg igrača da imaš utisak da uvek igraš protiv Ettorita.

Šest utakmica zadnjih, u četiri primam gol za izjednačenje u devedesetom minutu gde se moji igrači zalede i minut pre primljenog gola znam da ga primam. Pritom to bude tek prvi ili drugi protivnikov šut u okvir gola.

Pes me je vukao da odigram svakog dana po neku utakmicu, ovaj nemam problem i da preskočum po par dana.


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darkok, Maka GUNNER

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #62 poslato: 15. oktobar 2019, 09:36:13 »
Pozdrav svima.
Dugo dugo nisam uopšte pratio pes Srbija, davno 2011 sam bio baš aktivan, igrao menadžer ligu itd..
Možda se neki stariji članovi i sećaju..
Počeo opet pes da igram od verzije 2019, nisam još kupio pes 2020,cekam još malo. Igram na ps4. Ukoliko vreme i obaveze dozvole, mozda se prijavim za neku ligu,  mislim da će to teško biti, nije baš izvodljivo... Videcemo.


Srećno sa novim forumom


 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #63 poslato: 15. oktobar 2019, 09:57:47 »
Ovo sada ne vredi ni kupovati, sacekaj sa kupovinom jos dok ne izadje pec koji najavljuju za kraj oktobra. Jer je ovo cisto bacanje zivaca i para.
By order of the Peaky Blinders
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darkok

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #64 poslato: 15. oktobar 2019, 10:01:54 »
Zato i čekam
Kad se sredi Patch odličan, tada ću i kupiti, Mediamarkt mi je 2 minuta od stana.



 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #65 poslato: 15. oktobar 2019, 10:35:21 »
Kad sam igrao demo imao sam osećaj da igram PES 2020, sad ne znam, kao da igram 2019 :ermm:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: donatelo3

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #66 poslato: 15. oktobar 2019, 12:00:14 »
PESUniverse Database

https://www.pesuniverse.com/player-db/



Squad builder:

« Poslednja izmena: 15. oktobar 2019, 12:08:46 od strane Loki87 »
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #67 poslato: 15. oktobar 2019, 12:21:08 »
Pes 2020 mobile, upravo se skida, to jest Update sa 2019




 

Albatros

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #68 poslato: 15. oktobar 2019, 12:40:38 »
Da me oće zaobići ljudi koji igraju sa dial up-om, kosti oglođah od nervoze. 

A kad tražim stable connection, teško nalazim protivnika.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #69 poslato: 15. oktobar 2019, 14:01:29 »
Ja samo na stable igram, ne pada mi na pamet nista drugo. Bolje da odigram jednu - dve, da valja nego da se nerviram kao sto to bese na pc. PS sam iskljucivo zato uzeo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Albatros

Albatros

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #70 poslato: 15. oktobar 2019, 14:32:01 »
A jeste, u pravu si, ali oću da odigram jedan meč i da krenem u radni dan, i 3x zaredom na stable mi ne nalazi protivnika. I onda pređem na no restrictions i dođe mi tip iz Srbije koji mi da gol za 1:1 u 90' zato jer su mi kasnile komande zbog laga.

Plus što kaže gore Tony9, i da nije laga vidio sam da ću da ga primim, zadnjih 10-15 minuta igre svim igračima kao da je pala ocjena na 74, bukvalno zaleđeni. On me gazi, a ja ne mogu da reagujem.
 

Rio Ferdinand

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 327
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #71 poslato: 15. oktobar 2019, 20:28:20 »
Ja pre neki dan sa Palasom stigao skoro do druge divizije, iks na kraju poslednje me zeznuo da ne uđem, a onda tri dana katastrofa, evo me u petoj ponovo. Sve isto radim, nikakve razlike nema, uopšte mi ne padaju igrači visokog ranga, ali moji odjednom ne mogu da se sastave, ne utrčavaju, odbrana ispada, horor.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #72 poslato: 15. oktobar 2019, 20:37:45 »
Ti nemoj da radiš isto :D


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #73 poslato: 16. oktobar 2019, 03:42:26 »
Ja ću od ovog PES-a ili šećer ili nervni slom da dobijem. Trougao me toliko nervira da pokušavam bez trougla što više da igram. Ali zdrav razum i oči mi govore da bacim trougao (pas u prostor) krilu koje je SKROZ prazno na strani (hug the touchline), međutim taj pas na trougao direktno gađa protivničkog štopera koji je 30m daleko. Navikao sam se da igram bez driblinga, i to jedva... zbog onih ''šuntavila'' igrača kad izgube loptu bez kontakta. Sad moram da se učim da igram i bez trougla. Inače običan pas na X je nemoguće preseći, dok je trougao toliko skriptovan, da uvek ili pogodi protivničkog igrača, pa se odbije njima, ili kada prođe ta lopta, prijem bude katastrofalan i skriptovano se odbije protivniku.

Sve ovo pričam zato što igramo nas 6-7 drugara Co-op 2v2 OFFLINE, a nekad i 3 online sa različitim postavkama svako od nas za pass support, od Manual pa sve do kraja levela. I sve ima svoje prednosti i mane, ali suština je da je nemoguće odigrati taj trougao kad je situacija čista. Čak i ispred golmana kad izletimo dvojica, taj trougao ode prejako ili golmanu u ruke. Bukvalno smo provalili sve mane ovog pesa, jedino nismo provalili kako protiv njih i kako da se odbranimo. Čak i kad pročitamo taj pas i postavimo našeg igrača, on se ponaša prema lopti kao da je gov*no i beži od lopte ko đavo od krsta.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: donatelo3, DjoleZloba, bedazzled81

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovor #74 poslato: 16. oktobar 2019, 10:43:59 »
Mislim da cu od sledece godine sacekati neki ok pec od konamija i nabaviti narodnu verziju igre.
Za mene nije normalno da se posle svakog updatea nadam da nisu upropastili odbranu, faulove, sudije ili nesto trece.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba