Autor Tema: Problem, opet  (Pročitano 5538 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dandziboy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Problem, opet
« poslato: 24. septembar 2019, 11:55:43 »
Svi igraci prve lige srbije imaju isto ime, STARVIN. To i nije pravilo problem za quick game jer ih jednostavno nisam koristio, ali sada kontam poceti master ligu i ne zelim da svi igraci prve lige srbije budu starvin, jel izasao kada fix za to i moze li ko poslati link? (verovatno jeste samo ja nmg da nadjem)
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Problem, opet
« Odgovor #1 poslato: 24. septembar 2019, 12:30:16 »
Citat: Dandziboy;1524785
Svi igraci prve lige srbije imaju isto ime, STARVIN. To i nije pravilo problem za quick game jer ih jednostavno nisam koristio, ali sada kontam poceti master ligu i ne zelim da svi igraci prve lige srbije budu starvin, jel izasao kada fix za to i moze li ko poslati link? (verovatno jeste samo ja nmg da nadjem)

Skini ovaj pec:
http://www.pes-serbia.net/threads/40273-PES-2017-SuperLigaSrbije-18-19-Season-Patch
 

Dandziboy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Problem, opet
« Odgovor #2 poslato: 24. septembar 2019, 15:18:21 »
Valja opet prolaziti kroz komplikovanost namestanja peceva, hvala svakako.
 

androskillz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Problem, opet
« Odgovor #3 poslato: 9. mart 2022, 09:30:14 »
Mislio sam da nemam potrebe da se javljam, da sam napravio grešku i da to što sam ubacio samo obrišem i radiće, ali nije tako... Ubacio sam Patch, SLS 2020/21 pre toga onaj Winter update, sve normalno radilo, i našao sam stranicu za nove dresove i to, koji se ubacuju putem CPK fajla, skinuo sam bio Scoreboard novi za Europa League u istom CPK formatu, i kada ubacio, sve je pošlo naopačke, igrica se tokom prvog paljenja (Ušao da vidim kako izgleda) vratila u normalu. Bez peča, bez ičega, onda sam izbrisao, peč se vratio u normalu kao, ali sada mi se sve izmešalo, svi fajlovi su dopri, preko generatora sve rađeno, pokušao opet Edit 00000 da skinem, nije htelo, vaši pravljeni igrači, dobili su čudno ime, i već 2 sata, ja ne znam kako to da povratim. Ako neko zna, bio bi' veoma zahvalan! Srdačan pozdrav!
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: Problem, opet
« Odgovor #4 poslato: 9. mart 2022, 09:35:19 »
moraš da generišeš sve ispočetka kroz cpk generator bez dodatnih fajlova, pa jedan po jedan fajl, da vidiš gde je problem


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.